Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už ať to výjde !! hodně se na tu hru těším, Dontnod má velmi zajímavý styl ve vytváření her, líbily se mi oba tituly, jak Life Is Strange, tak i Remember Me... Obě dvě hry měli vážně kvalitní příběh...Remember Me mně zase až tak neuchvátilo, protože nejsem moc na kyberpunk, ale Life Is Strange, to je hra jakou jsem už dlouho nehrál. Jak říkám, kvalitní příběh tato firma umí vymyslet a věřím tomu že ani Vampyr nezklame. Věřím, že bude mnoho dalších kvalitních her od těchto úžasných vývojářů.
  • Nádherná Temná Hra :)
  • Připomíná mi to bloodlines. Doufam že se to povede.
    • Ocenil bych přímo další VtM. Snad je nyní nějaká naděje, když digitální práva koupil Paradox..
  • Jack1947
    Další upírská hra která bude utopená doslova nudnými a opakujícími se bitkami.
  • TheGGG
    vypadá to skvěle... podobných her je málo a pokud bude soubojový systém jak v batmanovy tak to bude awesome...
  • Na téhle hře mi přijde zajímavá myšlenka, vnitřních pohnutek a pochybností hlavního hrdiny. Objevování osudu jednotlivých NPC, boj mi přijde jako druhořadá záležitost. Když se chci bít, tak existuje spousta hack and slash her.
  • Na technickou stránku věci - rozmazanost, zastaralé animace boje a tak - bych zatím nekoukal, je to pre-alfa ukázka. Na druhou stranu, pokud se to nějak výrazně nezmění, tak teda potěš koště......a doufám, že se pořeší některé aspekty hry, jako třeba, proč lovci upírů na hlavní postavu útočí, když nemají důkaz že je upír.....doufám, že to bude mít logické vysvětlení jinak může být hra na pikatchu
  • byt upirom, tak lovim len male deti, v ghettach londyna 19. storocia by nikomu nechybali
    • To mas pravdu, ale tohle se odehrava po navratu hrdiny z 1. svetove, takze ve 20. stoleti :-)
    • nedivil bych se, kdyby tam nebyli děti právě z tohoto důvodu :D
  • Po Life of Strange jim prostě věřím a hodně se těším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit