Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a bude tam STIVN SEGAAAAL ?
  • Británie jakožto námořní velmoc tam měla být od začátku.Ty americký sra.ky byly nepoužitelný.
    • XorxoxTalarius
      Treba to pridavaji podle toho kde maji jakou zakladnu hracu
  • Jack1947
    Trochu mi příjde že zk body se získavají až moc rychle jinak bych neměl 2 lodě na elitním ranku.
    Míst v garáži mohlo bejt třeba více ( loděnici) nevím jak se zbavit lodí který mě moc nebaví.
    • Normál se dají prodat kdyz na ne kliknes. Jinak elite status máš za vyzkoumani dalšího tieru. Ze začátku jde vse rychle, ale na 10 to trvá hodně dlouho.
      • Jack1947
        Už jsem na to taky přišel... nej je prodat lod koupit novou a vyzkoušet která sedne stejně jako mě nesedí Torpédoborci, škoda že většina lodí na vyšším tieru jsou právě oni. Nedá se to vyzkopumání (bez peněz) přeskočit.
  • Ta hra jeste žije? Bo vypadá zajimave
  • Kdyby měl někdo zájem hrát s pomocí komunikátoru jako je discord, přidejte si mě ingame. Nick mam stejnej jako tady.
    • XorxoxTalarius
      A co hrajes? Ja se specializuju na bitevni lode
      • Křižníky a letadlovky
  • Přesně zaměřím, vystřelím - hra si hodí kostkou, netrefím se. Čekám než se nabije dělo. Zamířím na to samé místo a vystřelím, hra si hodí kostkou a řekne, že jsem trefil, hodí si znovu a ukáže kolik HP jsem ubral nepříteli. A tak dokola a mezitím jen doufat, že nikdo nestřílí po vás, a pokud ano, tak ať máte lepší kostky.
    • Jack1947
      Kolikrát si ani neškrtnu a už je pro mě konec ale hlavní je že tým je lepší.takže vyhrajeme.
      Horší je že když se mi povede zničit 2lodě a tým stojí za prd.

      Kolikrát mám za to že se trefím a ono prd a každá chyba je trestána časem nabijení a možností vstavení nepřátelské palby a nedej bože když mají průraznou munici.
    • XorxoxTalarius
      To asi hrajeme jinou hru, spravne to vypada nejak takto:
      Podle rychlosti nepritele a casu do dopadu si spocitam kam presne musim vypalit, vypalim jednu strelu abych si overil vypocty, strela mine, zkoriguju vypocty a vystrelim celou salvu, vetsina strel zasahla cil, poskozeni nepritele je znacne
      Ovsem Vas popis by se dal prelozit jako:
      Mam nepritele v zamerovaci tak to na nej vypalim, ale jelikoz mi nedoslo ze nejakou dobu strela leti a obe lode pluji nejakou rychlosti, tak jsem se netrefil. Kdyz uz byli obe lode blizko tak jsem to zkusil znovu a to uz mi vyslo, jelikoz strela letela jenom chvilku a obe lode pluli stejne. Bohuzel jsem mela ale blbou munici, takze jsem neudelal skoro zadne poskozeni. Zacali po mne strilet, tak jsem se zkusil nejak hejbat, ale protihrac je asi cheater jelikoz mne dokaze vzdy trefit presne a ja nevim proc.
      • Výpočty jsem vynechal, ty jsou samzořejmé, ale jde o to, že pokud vystřelíš na jedno místo, tak je tam stálé velký rozptyl, takže jednou je to ok, jednou blízko a jednou daleko. Pokaždé zaměřeno stejně. A ta náhoda je sekra velká pokud mám pak u bitevních lodí čekat na další slavu poměrně dlouho.
        • XorxoxTalarius
          Tam je nutne pocitat s tim ze se hybes i ty, pokud jsem mel prestrelku v nizke rychlosti, pak jsem tenhle problem nemel.
  • jako dát reklamu před videem o world od warship, video s War Thunderem mi příde trochu zvláštní :)
    • Když to budeš vhodně blokovat, tak tam reklama nebude i přestože největší snaha programátorů na games jde na to, jak sem nacpat více reklam a jak je udělat hůře blokovatelne...
    • Právě naopak, je to smysluplnej úmysl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit