Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobry den. Muze mi nekdo vysvetlit, v cem je HS pay2win? Koukal jsem ted do BLizz shopu a nikde jsem tam bohuzel nenasel moznost koupit instatni Lege rank ani zadnou extra kartu, ktera ma jako battlecry - instantly win this match. Poradite,kde podobne pay2win veci koupit? Diky *1*
    • Kdyz za realne penize ziskas v hre vyhodu oproti ostatnim hracum co do ni nesypou penize = pay to win, myslim ze celkem jasna jednoducha vserikajici veta, battlecry win zapas je blbost, neprehanej. Jako kdyz si do nake fps online nakoupis lepsi zbrane...hned bys rekl ze je to pay2win a nikdy by si nenapsal ze v obchode nevidis zadnou zbran, kterou kdyz nahodis tak okamzite vyhrava deathmatch mapu...

      Kdyz posadime vedle sebe dva skillove naprosto totozne hrace...jednoho nechame hrat jen questy denni a arenu a druhemu nakupime nax,brm + 300 baliku. Kdo bude vyhravat statisticky casteji ve vzajemnych zapasech a kdo se dostane dal v ranku ?
      • Aha a ja myslel, ze pay2win je,kdyz si nekdo poridi neco za realne penize,co ostatni v te hre nemuzou ziskat a ma tim padem vyhodu.Ani kdyz to budou grindovat o stosest. Vetsinou nejake overthetop zbrane, gear apod.. V tomhle pripade to je jenom o tom,ze clovek,ktery si koupi 300 baliku a vsechny expanze jenom urychli casove to, co ostatni stejne driv nebo pozdeji ziskaji. Je to jenom otazka casu. A to neni pay2win... A je docela zasadni si uvedomit, ze tohle neni charita,ale hra a ta se musi zaplatit. Ale v pohode, rozumim,ze lidi co piratej hry, filmy, muziku a pod jsou v soku,ze tady neni vse zadarmo a hned *5*
      • Já si kupuji jen herními penězi a naprosto v pohodě si dávám předplatile TGT (poznám podle rubu karty). Ono totiž není o dobrých kartách ale o kombinac tvých karet a intuici co tak asi bude a může hrát protihráč.... Z přátel mám nejméně legendárek a epic karet a stejně jsem na jejich a někdy lepší úrovni. Hawk....
        • vsak to neberu, a TGT zaclo vcera, hodnotil bych za par mesicu stejne jak brm ci nax...
          ale v zasade pri investici ziskam vyhodu, vsak boom me hru nevyhraje stejne jako messi, ale muze to byt ten moment klicovy...
          • kdyby to bylo o legendarkach tak su v pytli pac me dosly ze 130 baliku cca 4-5, a uzivam jen Yseru pravidelne...hraju jen casual napohodu a dari se...vsak nepisu ze to nejde
      • Myslim tim ofsem hned nasledujici den a tyden v pripade tech dvou hracu...
  • Jack1947
    P2w kartičky dostávají nový obsah který ale nemusí být jen pejtuwin...
    • neni to jen pay2win, možno i nolife2win, aneb když to hraješ 10 hodin denně, můžeš si za pár měsíců vyfarmit datadisky bez placení *7*
      • co to meleš za blbosti???? jen za dayQ (ktery zaberou tak 3-5 her denne pricemz co hra to 5-10min) jsem od ohlaseni nasporil cca 6000 goldiku takze 60 balicku"ZDARMA" a steně s každým rozšířením... 10h denně si upad ne staci +-45min(navic hrat muzes na mobilu cestou do/z prace/skoly a je to zábava *3*)
        • amaz nakupil 500 baliku vcera a otevrel, dnes uz snema sbira vyhry a vytvari decky....pravda pay2win to neni. Vsak na nasetreni na 500 baliku staci pouze priblizne splnit 1 000 questu, tri roky hrani, pohoda.
          • a kčemu ti je 500 balíků???? když kartiček je jen 132.... postavit deck můžeš jaký chceš když máš 50balíčků jasně možná nebudeš mít ve sbírce všechny legendary karty, ale všechny ostatní ano a semtam nějakou tu legendárku....imho i deck jen z legendárek ti výhru nezajistí spíš naopak....prostě k ničemu
            • na postavení nějakého uber decku potřebuješ JEN 30kartiček takže žádné pay2win leda tak pay2collect kdy za peníze můžeš rychle nasbírat svou digitální "sbírku" kartiček, na to abys vyhrával ti stačí vhodně zvolených 30 jak říkám! Prostě KAŽDÝ si může postavit aspoň jeden super deck!!!!!
            • z 50 baliku vsechno ostatni mit nebudes...budes mit jen cast a casto jen po jedne.a nebrat doslovne, byl priklad. A knicemu ne, ti co nakupi ted, muzou hrat cokoliv, a ti sopli karticky jako ja ne.

              Kolento uz predstavil noveho wariora, mraky new karet, par legendarek, ani po pul roce intezivniho hrani to nepostavite. Kdo nakupuje muze postavit uz dalsi den. Proste pay2win.

              Vklidu nekritzuju, jen to omlouvat vselijak to se me nelibi, je to pay2win jako noha z chromaguse, tak to je. Hrat budu dal ale misto 50 baliku za 1 200 kc sem si kupil v nedelu Zaklinace 3 :)
      • Jack1947
        Ani jedna možnost se mi bohužel nelíbí a nevyhovuje mi. PS. dá se tam platit i telefonem ? (nebo jen kredit kartou/paypal atp...)
        • a copa by ti vyhovovalo abys po 2 letech co hra bezi zacal hrat a hned mel to same co lidi co to hrajou 2 roky? LOL
          • To, co člověku chybí v porovnání s ostatními by měly být hlavně zkušenosti (a tím neodkazuji na náhodná čísla následující po zkratce XP, ale reálné, vlastní postřehy). Grindovací systém, který hráči omezuje možnosti, slouží prostě k vytvoření nutkání hrát, kdyby samotná hra nestačila, a na navyšování sebevědomí lidí, kteří se mohou chlubit počtem svých karet a pokoušet se tak srovnat s tím, kolik utopili času. Protože na první pohled vypadá hra, kde člověk hmatatelně cítí odměnu, jako lepší investice než dejme tomu šachy, které člověku figurky nepřidávají. A i když by už chtěly trochu oživit, protože se strategie ustálily, hrají se už po stovky let dál a dál. HS, LOL atp. shoří nejpozději do roka poté, co do nich přestanou pumpovat obsah. Protože se tolik zaměřili na tento systém udržení hráčovy pozornosti, že (ač tam pořád je) získávání zkušeností není tolik vidět.
          • Jack1947
            Prdlajz ale nebyl znevýhodněn oproti těm co zminuješ, vem si že oni mají karty ty taky ale nemáš ty správné tedy s tvými kartami si nezahraješ proti někomu kdo do toho už naházel mraky peněz.
          • vsak to jde hned druhy den, kupis nax,brm, 200 starych a 100 gvg a 100 novych baliku...a mas t ostejne co clovek co hraje denni questy dva roky.
  • tak uz to spustili a asi blizz "nema!" zkusenosti s velkym zatizenim serveru pac asi necekali ze se v launch day pripoji vsichni hraci ?!!? opet klasika cloud gamingu nejedeto! po 14minutach se spusti battlenet a pak cekate dalsich XXminut na HS a to pak spadne a muzete zkusit znovu cekat *15* *2* *10*
    • Nefunkcni byly pouze evropske servery, po zmene na asia nebo amerika probehl start hry bez problemu...
      • tim hur... njn blizz a eu pobocka... Paris co... frantici a prazdniny...
    • elwiscomeback
      never play on a patch day
    • Veskoslav
      Nevím jestli nějaká hra ustojí naráz připojených 35 miliónů. I kdyby jsi to měl pojištěné na 40 mega, tak to prostě je riziko.
    • Já to taky nechápu, firma jako Blizzard si to nedokáže uhlídat a to už asi po 150. Nevím no...
    • Podle mě si libujou je v tom, že o jejich hry je takovej zájem že padají servery.
  • Naxx Out?! PogChamp
    Ne vážně.. to se zase bude tak 3 dny hrát super (každý bude mít unikátní deck) a pak se akorát přidají již do fungujících balíčků 2-6 nových karet a to bude vše. Možná se taky dočkáme něčeho novýho, ale to nebude dříve než po prvním turnamentu, protože si to budou chtít hráči schovat (něco jako Strifecro s Mech magem).
  • TheGGG
    vskutku degenerace fantasy žánru
    • species
      Lord Gaben vyjimecne souhlasi, za me to byl witcher s warhammerem a i snad ten warcraft byl v te dobe temnejsi.

      Tahle karikatura je blbej joke.
      • nightborne
        Takže odlehčenej pohled na fantasy je "karikatura"? Chceš tím třeba říct, že Pratchett psal škváry =)?
        • TheGGG
          chceš snad srovnávat mistra humorné fantasy s tímto brakem?
  • Mam dementni dotaz, takze vsem chytrolinum se predem omlouvam *5* Nove karticky pujdou sehnat v balickach jenom za goldy, euro nebo za arenky?
    • Za goldy, euráče i arénky
  • Z těch odměn v závislosti na ranku mám radost. Podržet si +/- rank 5 se podle mě dá i ve školním roce za investice minimálního množství času a karty by se mohly aspoň trošku sypat.
    • tommyct88
      nemusis si ten rank udrzet, je za nejvyssi dosazeny rank, staci kdyz to dotahnes jak vysoko chces a muzes padnout dolu, chesta za max rank co jsi mel ti zustane
  • "v Aréně si půjde vybírat z které sady chcete balíček za odměnu, už to nebude automaticky GvG"

    packy budou padat náhodně, ne? kripp to onehdá říkal v jeho videu
    • ales.smutny
      Máš pravdu, dík za upozornění, nějak jsem měl zafixováno, že si člověk vybere.
      • To by znamenalo míň peněz pro Blizz. Ach ty naivko :D
    • oh to chcete rict ze mi porad budou padat gvg balicky? Ja prave setril goldy ted na areny s tim ze budu pekne nabirat novy balicky. No nevadi tak areny yebat.
    • Ano, budou náhodně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit