Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdy muzeme ocekavat recenzi teto hry tady na TG? Dekuji...
  • No když je to tak super úspěšné, tak proč mají po takové době od vydání stáhnutých jen cca 15k? To je dost o ničem - tož to asi nebude zase taková pecka jak píše autor článku, který se snaží hypovat něco co na to nemá!
    • MickeyMutant
      Plná verze vychází až v úterý 7. června. Od února postupně přidávají a upravují obsah do early accessu.
  • Hanzales
    Tohle je survival docela těžký naopak. Zkoušel jsem, na začátku jsem vydržel naživu velmi krátce a i po opětovném hraní a delším postupu se člověk dokáže lehce dostat do úzkých :)
    • Ty jo jsem koukal na gameplay na trubce a nijak těžký se mi to nezdálo, ale je možný že to byla nějaká starší verze. Spíš jsem se ale nemohl zbavit pocitu, že hra tě chtě nechtě tlačí dopředu, protože jídlo dochází a nový si nevyrobíš (až na sbírání kytiček), jenom najdeš...
  • Jack1947
    Dalších 5514555151541xvariace na survival tentokráte z marsu *7*
    • Další Jackův příspěvek a jako pokaždé na téma "jak jsem hloupý, ó pohleďte, ještě se tím pochlubím" :). Necpi se sem furt, strejdo :). Na tebe museli bejt v dětství hodně oškliví, na všechno ti nejspíš říkali, jak je to špatný a k ničemu, až se tahle tvoje vnitřní frustrace z tebe vylejvá ven všude, kde se tobě něco nelíbí (jako by to měla být nějaká univerzální pravda).
      • Jack1947
        ó turbo zase jen dynamo... mimo jako vždy *7*
    • Neni to z Marsu a narozdíl od většiny survivalů je to lineární *10*
    • Dokud jedna z nich nedosáhne statusu kvalitní DOKONČENÝ survival hry tak je tvůj rant o ničem.
      • Jack1947
        Pár jich snad dokončily nebo né?
        • Ty rádoby dokončený alfy/bety opravdu nepočítám.
        • Hanzales
          Na všechno je tuna variací, ne jen na survival, navíc tenhle je jiný.
          No pokud dokončily, tak vývojářek co samy něco dokončily moc neznám ;o)
          Není v tom žádná složitost, jen u holek se píše tvrdý y, jinak dokončili, začali, vymontovali, rozložili, podělali, odskákali....
          Já to myslím dobře ;o)
          • Jack1947
            Hele, u tebe to ještě tak beru c;
          • A zase jsme u toho - jak je mozne, ze mekka si muze lehce podmanit tvrdeho, ze si toho tvrdak ani nevsimne? No...asi bude lepsi toto tema opustit :D
          • Čeština je ukázkový příklad genderove vyváženého jazyka - i ženy (dívky, holky) musí mít něco tvrdého...aspoň to Y :D
            • Hanzales
              Jo no, mělo by to být naopak. My je máme tvrdý a ony je mají zase měkké :)
  • těším
    • Proc si radeji nezahrajes FM 2016 - stovky hodin zabavy s oblibenym klubem nez tady jit do nejake experimentu *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit