Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já nevím ale 4k je luxus mám sice i5, nvidii 750ti a 16 gb ram hraji ve full hd 1080p a jsem naprosto spokenená salo základní desku mám připravenou i na 4k ale že jsem normální zaměstnanec tak mi to připadá pořád drahé takle jsem dal za PC asi 20 tisíc a jsem velmi spokojený a myslým že iki už mezi full hd nebo 4k moc nerozezná samo něco tam bude ale málo na okuo za tu cenu.
  • všichni jednou dospějou a prozřou: http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a9P4OAZ_700b_v3.jpg *1*
  • A proto čekám na novou generaci grafik (Pascal nebo Arctic Islands) a DirectX 12 hry, nebudu teď vyhazovat 20k za high end kartu, která nedává plynule 4k. Jsou to vyhozené peníze. Pokud nová generace bude dávat 4k, tak po dnešním high endu ani pes neštěkne, pokud nebude stát adekvátní peníze.
  • Tady rovnou hoďte nadpis PC vs Konzole. Ono se taky ani nedá nic jiného čekat utakového článku.
    • to by nebylo fér! předem vyhraná bitva Konzole si ve 4K ani neškrtne vždyť nemaj ani na fullHD *1*
      • už maj 4.5 ps4 4k.
      • Asi mi něco uniklo, ale Pc vs Konzole.. za konzolí dáš 9 000 za 4k pc tak 50 000.. vidím tam ten rozdíl jen já ? *7*
        • uniko ti toho hodně za PC hru dáš 850,- za tu samou konzolovou (tedy v horsi grafice atd.) 1690,- a 4K PC postavis naprosto vpohode za 35000 vsak k te konzoli taky nepocitas cenu TV ne?
          • Ja mam doma 4 televizory, navic monitor, tablet a vitu (na tom vsem se daji hrat hry z ps4), ale ani jeden 4K monitor.
          • Kdyz chces srovnavat, srovnavej stejne, napr AC: Syndicate na Xzone (dnes 3.11.2015): PC - 1299, konzole 1699. Kupujes si hry, co vychazeji okamzite na PC za 1299 ? Jasne, ze ne. Konzolisti taky neletej druhej den do kramu pro krabicovku za 1699. OK, budes argumentovat Steamem, konzole maji taky vlastni system digitalni distribuce. Stejne jako na Steamu probihaji ruzne slevove akce a akce na hry zdarma. A ted prijde argument, ktery kazdy zaslepeny PCckar prehlizi: pokud chcete argumentovat cenou her jako argument pro PC, tak si uvedom, ze muzes koupit bazarovku, dohrat ji a nasledne prodat. Ano, ztratis nejakou hodnotu, ale cena te hry je vlastne naprosto minimalni. Ja to takhle praktikoval nekolik let, protoze jsem jako student mel malo penez, potreboval jsem jen nejaky pocatecni kapital a za ten jsem za ty roky dohral nekolik desitek her.
            • Jedinou silene predrazenou ? Fallout PC - 1099 (digitalka dokonce 1199), Need for Speed PC - 1299, Black Ops 3 PC - 1249, Star Wars Battlefront PC - 1299, Rainbow Six Siege PC - 1299, atd... Vetsina her teda opravdu nestoji zadnych 850... Kdyz chces porovnavat, porovnavej fer a nevybirej extremni pripady... Dalsi ukazka zaslepenosti PCkaru
            • hezky si vybral tu jednu jedinou silene predrazenou PC hru, vetsina AAA PC her v den vyddani stoji kolem 850,-! mimochodem STEJNY OBNCHOD Just Cause 3 PC 899,- Kč a PS 4 1 599,- Kč to jest na jedne hre HNED usetris 700!!! jen za DESET her mas doma 7000,- a nevim jak konzolisti, ale ja zahraju za zivotnost konzole/PC vic jak stovku her!!!
          • no.. 4k monitor se na rozdil od tv nevali v kazde domacnosti
        • To jako kdyz si koupis Fabii, protoze ti staci na tvoje pojezdeni, nalozis tam rodinu i s vecma a jsi spokojenej. Pak takhle stojis na parkovisti, vedle tebe zastavi chlapek z Ferrari a zacne ti cpat: "Moje auto ma maximalku 350km/h, zrychleni 0-100km/h za 4s a stalo 4 Mega", ty na to reknes: "Jo, je to pekny auto, ale za ty prachy to nestoji" a on se ti jen vysmeje: "Haha, jenom zavidis, jsi chudej, opravdove jezdeni je jenom ve Ferrari". Tak takhle to asi vypada mezi konzolisty a PC MUSTARD RACE
          • konzole vyjde mnohem dráž než PC viz příspěvek dole, ale jasně jsou lidi co na konzoli prohlížej fotky a hrajou tu jednu hru co byla bundle s konzolí při koupi....
            • Pokud na éc nekrades, tak nevyjde, akorat musis umet hry nakupovat.
      • Ale přece když si sedneš dál od televize tak je to jako kdybys měl 4k ne? *8*
        • ne jako, ale dokonce to pak mas jemnejsi, a kdyz si sednes tak daleko, ze misto televize uvidis jenom jeden bod, tak budes mit dokonale souvislej obraz *1*
          • spojitej bude odborne presnejsi vyraz *5*
      • maj, na prohlizeni fotek z dovoleny
  • del0
    Koukám, že Joudásek to tady svým humorem opět plně ovládl. TV má ze 2 metrů stejně jemný obraz jako 4K monitor na blízko. KK. *15* S tímhle by mohl dělat v prodejnách elektra komická vystoupení. Jezdily by na to autobusy...
    • tlusťoch del0 zase přišel z 12 hodinové směny a bez argumentů něco vyblil, aby si zchladil žáhu svého mizerného života. Zkus se podívat na netu, možná najdeš nějaké testy lidí, jestli jsou schopni poznat rozdíl na dálku u 4K televizi a FH televizi...
      • Ja ti mozem rovno prstom ukazat na ludi, ktori nepoznaju rozdiel v kvalite zvuku medzi radiom za 20 eur a profi studiovych monitorov pripojenych na poriadne zelezo.

        To, ze ti ludia su neandertalci neznamena, ze to hra rovnako.
        • ty tupče až na to, že to oko prostě nemá šanci poznat...Proto jsou 4K televize největší nesmysl za posledních x let....
          • Ty tupce, ked im na oboch obrazovkach pustis film v 1080p, tak asi neni co poznavat. Doteraz vacsina televizi nedoaisla klvalit ani zastareleho FHD, takze ano, na televizii je to dnes nezmysel, pretoze na nej neni co pustat poriadne. Monitor je ale uplna ina pesnicka...tupce
            • del0
              Právě si promarnil pár minut svého života. Debaty s retardovaným haháčkem jsou na úrovni "pískoviště v Chánově".
  • Já hlavně nerozumím, proč je v téhle úvaze jen GeForce Titan a konkurence nikde. Skrytá, dobře zaplacená reklama Nvidie?
  • Prostě kdo to myslí s hraním vážně, tak má doma konzoli. Nechápu ty PC ovce
    • Hraní a vážné? To je nějaký oxymóron, ne? *1*

      Se tady hádáte, jestli PC nebo konzole. Já mám highendové PC napojené na 2 IPS panely, následně jsem ho propojil s projektorem, který mám nad postelí a promítá na plátno na protější zdi, pak jsem to ještě přes zeď propojil s TV v obýváku. V obýváku mám navíc PS4, kterou mám napojenou na TV a projektor v ložnici.

      Vyhrál jsem! *2*
      • Jsi tak úžasný, chtěl bych žít tvůj z
        život
        • Že jo? *3*
    • Jo, nechápu ty ovce, který rozjedou emulátor mojí starší konzole a nový hry na jejich setupu vypadají tak, že se mi chce nad mým topinkovačem brečet.
  • Prostě kdo to myslí s hraním vážně, tak má doma konzoli. Nechápu ty PC ovce
  • říkal uhorvitý mladík v Elektroworldu, abych si nekupoval 4k televizi, že na ni ještě neuzrál čas.
    Pak jsem ji přitáhnul domu a spadla mi čelist jak skvělý byl obraz oproti 1080p.

    Já si 4K monitor koupím a to 40" a budu hrát ve 4K ať se ti to líbí nebo ne.
    • Problém 4K je nedostatek contentu a cena, což znamená, že je to hudba budoucnosti a uhrovitý mladík to myslel dobře.
      • cena? moji fullHD LCD sony jsem kupoval kdysi za 32000,- dnes je za to same 4K... a content? PC *3*
        • na PC je toho stejne malo jako kdekoliv jinde, navic ze uz uvazuje o 8K
  • Paradox je ze i takovej Titan za 35k ma se 4k problemy.
    • taky bych volil AMD
    • Protože Titan je hlavně určený pro náročné grafické operace a takový blbosti. Na hraní moc dobrý neni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit