Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Groteskná grafika Dishonoredu bola asi jediná vec, čo mi najviac vadila na inak skvelej hre.
    Vedel by som si predstaviť takýto dobrý film. Keby to netočil Uwe, alebo keby to nerobili od začiatku ako uvoľnené Béčko, ktoré sa snaží dostať aspoň na A- popri letných bombách, takže neopodstatnená akcia, nútený humor, umelá dráma a škôlkárska zápletka.

    Pohľad z prvej osoby vo filmovom spracovaní je v 95% prípadoch mizerný. Upútavka nemá rozpočet filmu, takže absencia sekania a krvi - OK. Síce ten záber kedy ich zloží viacerých naraz vyzerá ako keby to točil Ed Wood, ale OK. Je to kravina na nalákanie. Ale mimo toho má aj dobré momenty.

    Jednotka bola dobrá a preto som zvedavý na dvojku. Takéto nezmysly moje rozhodnutie ju vyskúšať neovplyvnia (nikdy nechápem, ako sa ľudia nechajú ovplyvniť marketingom), ale skôr ma navnadil na dobrý historicko/ fantasy film.
    • Marně přemýšlím, co jsi chtěl říct.....
      • Že to nebola taká hrôza ako sa uvádza v článku. A že hraný film by som si pozrel určite. Takýto 2 minútový filmík nemožno posudzovať rovnakými normami, ako normálny film, čo ide do kín.
        A že unikátna herná štylizácia, akú chvália v článku sa mi nepáči - čo je môj osobný postoj po dohratí jednotky. Komiksová grafika sa do hier nehodí, tak ako aj TellTalle hry (napr. Walking dead), nedajú sa brať vážne.
        Ak to nebolo jednoznačné (pri spätnom pohľade sa to tak javí aj mne) je záhada, že ľudia dali mínusky. Takže ak nerozumiem, tak sa mi názor nepáči :)
  • Curva ze strany vypadá jak někdo v cyklohelmě, tohle se moc nepovedlo...
  • Žatec, ne Praha
  • Jako laciný fan-art z youtube...
  • uzivatel1982
    Trailer opravdu nenadchne. Celkově na to jak mě bavil Dishonored jednička, se na dvojku nějak extra netěším. Doufám, že to nebude jen nastavovaná kaše.
    • Nastavena kase to urcite bude, ale to neznamena ze by nemohla chutnat x]

      Vice nez polovina herniho prumyslu uz na tydle kasi jede nekolik let, stim se musime smirit. Vetsi zlo jsou nazory ze je to vlastne dobre, protoze uz nic jineho uz vymyslet nejde. Z takovyho pohledu bych blil.
    • Já bych řekl, že na hraný trailer to bylo opravdu pěkné, mě se to líbilo.
  • Kozy
    Já teda doufal zase v ty krátký animáky jako k jedničce. Tohle je bída.
    • No ale ty taky nebyly nic moc...
  • A všimnul si vůbec někdo, že se to natáčelo v Praze, a že Corvo není nikdo jiný než Bořek Slezáček? :)
    • ringmancz
      to se myslím prokecli v podcastu, že tady byli natáčet, ne?
    • a všiml si si že to bylo natáčeno v Žatci?
      • některé scény jsou i z Prahy
      • No vidíš, tak ještě lepší upřesnění. 1+
  • Ono to bude tím, že chtěli spíš šetřit. Zahrát to s noname herci bude asi rychlejší a ekonomičtější, než dělat vše CGI, přestože už něco mají vymodelováno z minula.
  • corfer
    Já vždycky přijdu na Games s tím, že si tedy přečtu nějaký článek a nebudu koukat jen na youtube kanál a někdy dokonce i něco přečtu, ale ta Smutného publicistika je opravdu už za hranou... Už se totiž neomezuje jen na hodnocení v textu, ale především cpe naprosto subjektivní soudy i do nadpisu a čela textu, což je tedy jednak příšerný hnůj, a jednak to znemožňuje jakékoliv další čtení. A je opravdu úplně jedno jestli s nadpisem souhlasím nebo ne... Ten problém je v tom, že z novináře nemůže odkapávat arogance po litrech, což se u Smutného textů stává prakticky pořád.
    • Thorleif_cz
      Nemyslím si, že je Aleš arogantní, jen pronáší svoje názory sebevědomě bez potřeby lokajsky před každým svým prohlášením odříkávat: "Já si myslím, že..." nebo "Můj názor je takovej, že...". Chápu, že to nemusí sedět každýmu, ale je to imho lepší, než suchej výčet faktů.
      • corfer
        Jenže jsou věci více subjektivní a méně subjektivní. Když pominu fakt, že zpravodajství by mělo být podobných výlevů úplně prosté, přijde mi opravdu směšné, že se o traileru dovídám slovy, že se vlastně není na co těšit, jelikož stylizace stojí za ho*no. Takové hodnocení se prostě nehodí k člověku, který píše o novinkách. Nemám náladu se víc rozepisovat a navíc se jedná o komplexní problém, kterého je Aleš pouze součástí. Ten zakopaný pes je v koncepci celého serveru, kdy se Poláček tváří a navenek vystupuje jako člověk, který chce dělat vysokou žurnalistiku, což je bohužel k smíchu a vyznívá do prázdna, když má za sebou armádu obyčejných blogerů...
        • Zapominas jeste, ze pan Polacek ikdyz snim jako clovekem nemam problem, neumi hrat hry a ani se tim nijak netaji.

          Coz je teda u sefredaktora herniho webu slusny maso.
          To se pak nemuzes divit ze cely tym je pak vytvoren z dalsich takovych bizarnich koliku..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit