zavřít
...

Hrdinka Nyx se umí v Quake Champions zneviditelnit a odrážet se od zdí

Nedávno oznámená uzavřená beta Quake Champions se blíží a teď už víme, že její součástí bude i Nyx. Ta je jednou z prvních hrdinek které vývojáři ukázali hned při loňském představení hry a zároveň jde o úplně novou, v předchozích dílech neviděnou postavu. Nyx se nyní dočkala představení v rámci videa,...

Novější 1 2 3 Starší

• Králíček z pekla (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Quake III Arena mně ve své době velice bavil. No uvidíme jestli mně tahle hra chytne i ve 30 letech.
    A nebo skončí v prachu dějin.
    15.3.2017

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Pěkná prasárna z toho dělat P2W hru, když takový UT je zdarma úplně a to je správné protože kdyby chtěli fanoušci by si koupily i za normální cenu ( třeba to s poplatní stejně jako byl zamýšlenej tuším Paragon)
    11.3.2017

reagovat

• SadButTrue (anonym)
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Jacku, Jacku, zrovna ty, co vsecho krades, resis cenovou politiku?
      12.3.2017

reagovat

• Kyng (anonym)
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Tak konečně nějaký pořádný gameplay video www.twitch.tv/videos/127712670 Myslim, že to je dostatečně kvejky. A hlavně pro ty co to naposledy hráli před patnácti lety a teď mají plnou hubu keců :))
    10.3.2017

reagovat

• Veskoslav tiscali.cz
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    No hlavně by bylo fajn zmínit, že hra bude mít dvojí model. F2P, kdy hráč bude mít k dispozici jednoho hrdinu od tvůrců nebo za jednorázový poplatek si všechno odemkne naráz. Hrdinové pak půjdopu kupovat pouze za herní měnu a nepůjde ji získat jinak než hraním, takže za peníze si hrdiny neodemknete. Mapy atd. budou mít všichni přístupné bez ohledu, zdali hru "vlastníte" nebo jedete na F2P modelu.
    10.3.2017

reagovat

• Bob (anonym)
    1 souhlasí, 15 nesouhlasí
    nevím pro koho je ta hra určená. mladší generace che hrát hry jako overwatch a starší generace lidí kterým je pres 25 už na to nemá potrebnej skill (rychlost, postreh), protože proste starší človek je prirozene pomalejší. Takže tihle herní dedci budou dostávat nehorázne na perdel od mladých a rychlých hráču.
    10.3.2017

reagovat

• Thyrnael (anonym)
      7 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Jestli to nebude tím, že člověk ve věku 25 plus už má i jiné povinnosti a nemůže nebo nechce věnovat hraní tolik času, jako když byl teenager, student. V tom případě mu bude chybět trénink a bude zaostávat za někým, kdo má nahrané stovky hodin. Je to všechno o tzv "muscle memory" získaným hraním / tréninkem.
      10.3.2017

reagovat

• lolajz (anonym)
      7 souhlasí, 0 nesouhlasí
      nevim bobe, je mi skoro 30 a docela slušně si ty dnešní šestnáctky vyndávám. Jestli to nebude spí š o skillu než o věku :))
      10.3.2017

reagovat

• zdrcujici_pravda (inkognito)
    1 souhlasí, 14 nesouhlasí
    Já si rád počkám na výsledek. Nový Quake bych osobně srovnal asi s R6Siege. Kompetetivní rychlá akce, kde prim hrají samo zbraně, ale avataři i tak mají speciální abilitky. R6 je v tomhle geniální mix arkády a taktiky. Třeba to bude fungovat i v Quakovi. Rozhodně může jedině mile překvapit a když tak je tu v záloze nové UT.
    10.3.2017

reagovat

• Veskoslav tiscali.cz
      7 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Jestli je to myšleno jako vtip je hodně blbý. Jestli to myslíš vážně a srovnáváš Quake a R6, tak by jsi měl navštívit doktora. Nejlépe toho, co se zabývá hlavou....
      10.3.2017

reagovat

1 souhlasí, 10 nesouhlasí
        Hrál jsi to vůbec Vesko? R6S má mnohem blíže k arkádě než k taktický akci typu SWAT. Kombinuje taktický postup, ale jak začne akce, je to dost rychlý a vyhrává skill.

Ty to znáš tak akorát z youtube, viď?

A nechovej se jako ignorant a přesťaň ostatní zase urážet. Jak takovému individuu jako jsi ty, mohl dát někdo vysokoškolský diplom? Máš chování horší zedníka. A nezapomeň tenhle příspěvek nahlásit.
        10.3.2017 upraveno v 16:58

reagovat

• Veskoslav tiscali.cz
          5 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Ne, opravdu neznám...Jenom v tom mám pár hodin utopených. A ano, je to sice arkáda, ale stále je to na míle vzdálené arénovkám jako je Quake a malé tajemství. Někdy se podívej na skutečný policejní zásah. Taky je to pomalu, pomalu, zjistit situaci a pak bum prásk akce......

A ignorant? Ty tu srovnáváš Quake a R6, ty se tu sám zesměšňuješ. Nic víc.
          10.3.2017

reagovat

0 souhlasí, 8 nesouhlasí
            Nezapomeň si zase naklikat like jako vždycky. Ty jsi tak úžasný a světaznalí. Jsem z toho celý vedle. Definuj pár hodin utopených?
            Tak ty chceš R6S přirovnat k reálným policejním akcím?
            10.3.2017

reagovat

• Veskoslav tiscali.cz
              3 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Jistě, naklikám. Jejdásek? Nebo něco jiné takové? A ano, v Quake I, II III a IV mám stovky utopených hodin. V Rainbow mám méně, nikdy mě zcela ta série nebrala (něco okolo 120 hodin bez posledního díluú. Pár? 12 hodin. Není to moc, ale 100% vím, že srovnání Quake se schopnostmi a Rainbow může jenom člověk jako ty.

A ne, nechci to přirovnat. Jenom jsem ti chtěl mírně naznačit, že taktická část hry naprosto převládá a hurá akce jsou naprosto ojedinělé. Většinou polovina tiše sedí a čeká nebo se pomalu prostřílí. Ale rozhodně to není hektická a šílená hra jako je Quake, ať si tu budeš kňučet sebevíc.
              10.3.2017 upraveno v 18:43

0 souhlasí, 6 nesouhlasí
              Hele, Veskoslave, zeptám se tě jednoduše ještě jednou. Prosím o přímou a jednoduchou odpověď.

Kolik hodin máš nahráno s R6 Siege? Alespoň 20? Pouze a konkrétně tento díl prosím.
              10.3.2017

• Veskoslav tiscali.cz
              4 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Umíš číst? Tak znova, mám 12 hodin v posledním díle. Stačí ti to?
              10.3.2017

0 souhlasí, 4 nesouhlasí
              12 hodin? To nemáš ani představu jakým stylem hrajou hráči s levelem nad 140. Na MP to není nic, natož abys soudil.
              11.3.2017

• Veskoslav tiscali.cz
              1 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Jasně....Protože za 12 hodin naprosto nezjistíš, jak se hra hraje *7*
              11.3.2017

• Q (anonym)
              1 souhlasí, 0 nesouhlasí
              "s levelem nad 140"

Lol, R6S sem nehrál, ale tohle mě pobavilo. Levelování v fps = mor. Myslim, že zlatý Quake Champions. *1*
              11.3.2017

• Zdrcujici pravda (anonym)
              0 souhlasí, 1 nesouhlasí
              Ranky neuznavam, ale realite nikdo neunikne. Clovek, ktery ma za sebou tisice her uz umi vyuzit enginu a hraje jinek nezli ten, co ma teprve stovku zapasu. Takivi hraci delaji z R6S velice rychlou a nemilosrdnou akci.
              11.3.2017

• Jack1947 tiscali.cz
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Já myslím že to spíše nahrál v nějaké betě potom v Free weekendu, takže jeho komentář je naprosto irelevantní.
              11.3.2017

• Hochy (anonym)
        6 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Na R6 mam nahrany 50 hodin a muzu rict, ze to je spis pokracovani CSka;-)
        10.3.2017

reagovat

• Q (anonym)
      3 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Akorát v Q hraje prim taktika a pohyb, zbraně až potom...
      10.3.2017

reagovat

0 souhlasí, 5 nesouhlasí
      Zajímavý... přirovnání jsem myslel vzhledem k abilitám. Nebo snad někdo považuje R6S za milsim??? Máme tu MP FPS se selektrovanými charaktery, jež používají ability. A nový Quake je asi co? MP FPS se selektovanými charaktery...aha.... Pro někoho asi těžké deduktivní pochody.
      10.3.2017

reagovat

• Veskoslav tiscali.cz
        3 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Ano arénová střílečka, kde neseš více druhů zbraní, obnovovací schopnosti, ale jo, jsou tam schopnosti, tak to dám dohromady. Co na tom, že je to na hlavu postavené. Všichni jste ko*oti, jenom já jsem letadlo.

A rovnou to porovnat ještě s Overwatch, hodil bych k tomu Smite (i když je to TPS), přidal Paladins a k tomu ještě přihodil třeba Age of Empire.
        10.3.2017 upraveno v 17:23

reagovat

• popel (anonym)
    4 souhlasí, 0 nesouhlasí
    no jeste,ze na KS prošel Diabotical... od hráčů Quake.. je to smutný, kdyz takhle legenda odejde a musí si komunita poradit sama
    10.3.2017

reagovat

• Gohan wa Okazu (inkognito)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Ja se nebranim pridavani podobnych "dovednosti" i pripadnych odlisnosti postav, pokud headshot zustane headshotem s konecnym ucinkem bez ohledu na vsechno kolem *1*
    10.3.2017

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 5 nesouhlasí
    Musej jít holt s dobou no *3*
    10.3.2017

reagovat

• tom (anonym)
    4 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Myslím že neni důvod k rozhořčení, které se tu objevuje... jsem si docela jistý, že nový Quake bude obsahovat i klasický mód bez speciálních schopností...

Srovnání s Overwatch taky nebude úplně na místě, pořád věřím, že Quake bude především o skillu jednotivce než o týmové hře...

Doufám že beta mě o tom brzo ujistí...
    10.3.2017

reagovat

Novější 1 2 3 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.224.164.166.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.