Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Quake III Arena mně ve své době velice bavil. No uvidíme jestli mně tahle hra chytne i ve 30 letech.
    A nebo skončí v prachu dějin.
  • Jack1947
    Pěkná prasárna z toho dělat P2W hru, když takový UT je zdarma úplně a to je správné protože kdyby chtěli fanoušci by si koupily i za normální cenu ( třeba to s poplatní stejně jako byl zamýšlenej tuším Paragon)
    • Jacku, Jacku, zrovna ty, co vsecho krades, resis cenovou politiku?
  • Tak konečně nějaký pořádný gameplay video www.twitch.tv/videos/127712670 Myslim, že to je dostatečně kvejky. A hlavně pro ty co to naposledy hráli před patnácti lety a teď mají plnou hubu keců :))
    • Hmm, celkem solidus. *1*
  • Veskoslav
    No hlavně by bylo fajn zmínit, že hra bude mít dvojí model. F2P, kdy hráč bude mít k dispozici jednoho hrdinu od tvůrců nebo za jednorázový poplatek si všechno odemkne naráz. Hrdinové pak půjdopu kupovat pouze za herní měnu a nepůjde ji získat jinak než hraním, takže za peníze si hrdiny neodemknete. Mapy atd. budou mít všichni přístupné bez ohledu, zdali hru "vlastníte" nebo jedete na F2P modelu.
  • nevím pro koho je ta hra určená. mladší generace che hrát hry jako overwatch a starší generace lidí kterým je pres 25 už na to nemá potrebnej skill (rychlost, postreh), protože proste starší človek je prirozene pomalejší. Takže tihle herní dedci budou dostávat nehorázne na perdel od mladých a rychlých hráču.
    • nevim bobe, je mi skoro 30 a docela slušně si ty dnešní šestnáctky vyndávám. Jestli to nebude spí š o skillu než o věku :))
    • Jestli to nebude tím, že člověk ve věku 25 plus už má i jiné povinnosti a nemůže nebo nechce věnovat hraní tolik času, jako když byl teenager, student. V tom případě mu bude chybět trénink a bude zaostávat za někým, kdo má nahrané stovky hodin. Je to všechno o tzv "muscle memory" získaným hraním / tréninkem.
  • no jeste,ze na KS prošel Diabotical... od hráčů Quake.. je to smutný, kdyz takhle legenda odejde a musí si komunita poradit sama
  • Ja se nebranim pridavani podobnych "dovednosti" i pripadnych odlisnosti postav, pokud headshot zustane headshotem s konecnym ucinkem bez ohledu na vsechno kolem *1*
  • Jack1947
    Musej jít holt s dobou no *3*
  • Myslím že neni důvod k rozhořčení, které se tu objevuje... jsem si docela jistý, že nový Quake bude obsahovat i klasický mód bez speciálních schopností...

    Srovnání s Overwatch taky nebude úplně na místě, pořád věřím, že Quake bude především o skillu jednotivce než o týmové hře...

    Doufám že beta mě o tom brzo ujistí...
  • Chtělo by to něco nového, nevím co, ale starší hry byly samá inovace a nebo prostě změna hra od hry,, nové věci, jenom se stačí podívat s čim přišel Quake, Doom, CS, BF, klidně i starý COD, byly to fps ale vždy to mělo nějaké kouzlo a i po hodně letech na ty hry nezapomene a nebo je hrajeme do dneška

    ale teď se udělá nový Quake ve stylu starších her a hodí se tam grafika dneška a to jako má navnadit koho ?
    nový hráče určitě ne, ty chtějí Overwatch nebo BF a my starší hráči na tom budeme vždy hledat jenom chyby ,,,
    prostě to chce změnu nebo něco co tady nebylo a ne vykrádat staré věci,,,

    ps: Diablo 3, Wolfenstein, Doom, a 99% nových her nepřišlo s ničím novým akorát se vylepší grafika
    btw: pod slovem inovace u her dám příklad,,, Star Citizen,,, dialogy a hratelnost zaklínače 3, nebo Online složka v GTA která lidí baví a je fakt dobrá,, nebo Kingdon Come hra která je ve středověku ale bez fireballů a kouzel
    prostě něco co tady nebylo a nebo bylo ale ne v takové kvalitě, a nebo nevím a jenom tak plácám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit