zavřít
...

Hrdinka Nyx se umí v Quake Champions zneviditelnit a odrážet se od zdí

Nedávno oznámená uzavřená beta Quake Champions se blíží a teď už víme, že její součástí bude i Nyx. Ta je jednou z prvních hrdinek které vývojáři ukázali hned při loňském představení hry a zároveň jde o úplně novou, v předchozích dílech neviděnou postavu. Nyx se nyní dočkala představení v rámci videa,...
 • vindalooo tiscali.cz
  4 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Nevím, co si o tom myslet. Na jednu stranu mě hrozně potěšilo, že tam je Q3DM6 mapa, na druhou stranu u Q3 byly charaktery jen skiny a nijak zvlášť to nepomohlo v boji (samozřejmě pokud člověk nepoužil kosťáka nebo Orbba).
  Na druhou stranu se bojím, že deathmatch bude hrát druhé housle a tvůrci tam nasází věci z overwatche, protože ten je prostě teď hraný a "cool"
  Dodám jen, že overwatch mám rád a hraji, ale quake je prostě něco jiného.
  10.3.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 23.20.245.192.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.