Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už mám čtvertého a žádná aktualizace ? Takže bublina splaskla ?
  • v kolik hodin našeho času to začíná?
  • MickeyMutant
    "Displeje obsáhnou celé uživatelovo zorné pole..."

    Už z konstrukce přístroje je zřejmé, že displeje NEMOHOU pokrýt celé zorné pole normálně vidoucího člověka. Nekopírujte nesmysly z reklam.
  • Tiskovka se odehrává i ve 3. patře :D
  • A kdepak mame oculus ... nemel se nahodou uz par let prodavat? Nj, ze prej miliardy od fb tomu pomuzou ... lol.
    • Ne, nemel se uz par let prodavat, retarde...
    • wenceslaus
      Proč to komentuješ, když to nesleduješ?
      • a ty to sledujes? a jak casto z te VR blijes? *11*
  • Nedá mi to a přiživím se na těch konspiracích o HL3. Popravdě pokud kdy byla ideální doba k ohlášení HL3 je to spolu s přístrojem na VR. Když se vrátíme k HL2 co o tom víme. Hra byla revoluční především aplikací gravitace do hry, byla v podstatě průkopníkem v této oblasti. A proč dosud nebylo HL3 oznámeno? Možná, že vzhledem k hypu jaký se kolem hry vytvořil, si vývojáři uvědomili, že jednoduše nemůžou vytvořit tak dobrou (revoluční, ...) hru aby ji hráči opěvovali jako předešlé díly HL 1 a 2 (jednoduše by to byla vždy určitá vykradačka konceptů, které už někdo někdo použil).

    Tím se vracíme ke konceptu VR. To je odpověd na HL3, jak ji udělat natolik revoluční aby se na ní vzpomínalo stejně jako na předešlé díly a být opět průkopníkem. Je důležité také zmínit, že HL2 vpodstatě rozjel digitální distribuce (ke hraní byl nutný steam). Tudíž, pokud má jediná hra, jediná značka, na světe sílu, rozjet a přinutit lidi koupit zařízení VR, je to HL3. Řekněme si na rovinu, kdo by si nechtěl zjistit více, případně zainvestovat do zařízení VR, když by věděl, že na něm výjde HL3!

    Takže je to jasné, HL3 confirmed!!! *14* *14* *14* *2*
    • Jack1947
      HL3 only on VR! no tedy to by nechtěl asi nikdo no. *7*
  • Rejsek
    Doufal jsem, ze tohle nevznikne driv, nez budu mit deti :-( Nebudou si chtit hrat s normalnima hrackama, kdyz to budou mit "realnejsi" primo na palici. Coz je sice fajn, ale vyrostou z nich zrejme jedinci bez fantazie :-( Na co litat s plastovym kverem po lese v ruce a strilet imaginarni nepratele, kdyz muzou sledovat jak se jim primo pred ocima rozleti borec na sra*ky. Je to fajn a my na to jeste koukame jinak, ale mam trosku strach, co to udela s dalsi generaci. Nemejte me za blazna, jen tak trosku filosofuju....ale zkuste se jen obcas podivat kolem sebe, kolik lidi ma tlamu nalepenou na smartphonu :-) Jak prohlasil Simon Phoenix (Wesley Snipes) ve filmu Demolition man: "svet se stal vlastni zku*venou karikaturou ze sci-fi filmu" ....A ono se to pomalu docela vyplnuje :-)
    • wenceslaus
      Opravdu se na VR těším, ale bojím se přesně tohohle.
    • C-BEAM
      tvoje obavy sú myslím zbytočné, je to iba iný level predstavivosti, rovnako by mohla staršia generácia ktorá nemala s hrami žiadne skúsenosti a skutočne mohli iba behať po vonku a kričať dole dole, že nám ktorí sme vyrastali na doomoch a kvejkoch chýba fantázia, imho je to skôr naopak, hry my ukázali toľko rôznorodosti, že mi to fantáziu nakoplo docela slušne.
      • wenceslaus
        Ale jak ti to nakopne fantasii, když máš všechno naservírované? Kniha nebo běhání s klackem po lese tě nutí si všechno vymýšlet - u her jen přijímáš. Může to být inspirace, ale fantasii to moc nerozvíjí.
        • to jednou takhle prijde deda domu a rika vnucce to je hrozny zase sedis u toho pocitace to ja kdyz byl ve tvem veku tak mi ke hrani stacilo par drevenych kostek a nekdy jsme se s kamarady domluvily sesli jsme se dali vsechny kostky dohromady a staveli z toho cele hrady. A co to tam vlastne delas? Ale hraju Minecraft s detma z celeho sveta z kostek stavime mesta, ostrovy atd....
          • wenceslaus
            To je fakt. A nožná i ten uran děda těžil... takže stejná zkušenost.
          • Rejsek
            Ono jde spise o realny socialni kontakt, nez o ten virtualni. Nedavno jsem v mekaci vedle u stolu videl 4 synky s notasama a parili ten hearthstone, ci co to bylo. Nejdriv jsem kroutil hlavou, ale pak jsem uznal, ze to neni zas tak divne a pripomina to vlastne stare dobre lanparty.Posedi se, poji, popije, zahraje a je sranda. Nejhorsi je nevytahnout paty z baraku.Ani sto lidi na TS ti nenahradi partu kamosu v mistnosti.
    • Mart9
      Naštěstí můžeš děti do určitého věku řídit, usměrňovat a takové věci jim výrazně omezovat.
      • Rejsek
        Ano, to muzes. Zkus diteti vysvetlit, ze zrovna pro nej to neni dobre, kdyz to maji vsichni ostatni kamaradi, bude te milovat. Jediny zpusob jak do toho muzes zasahnout, abys nebyl za parchanta je, ze ho primejes si to nejakym zpusobem zaslouzit. Nad deckem mas vychovnou moc akorat doma, jinak na nej pusobi okoli a kolektiv. Sam deti jeste nemam, ale iluze si nedelam, rad bych se pletl.
        • Mart9
          Hlavně to dítě musíš dát na sport. Ve škole bude v kolektivu, po škole na nějakém tréninku bude v kolektivu, k tomu se bude hýbat a na tyhle vymoženosti nebude mít tolik času. A když nic z toho nebude flákat, ať si pak dělá co chce.
          • Rejsek
            Ne docela. Ty musis najit a dat ho na neco, co ho bude bavit a to v nem pestovat, jak nejvic to pujde, jinak se ti na to vysere a bude se bud bezucelne poflakovat s bandou a delat bordel, nebo to prosedi doma u kompu ;-) Uz jsme hodne odbocili. Ja bych sice o takovych vecech dokazal diskutovat cele hodiny, ale to sem moc nepatri. Nakonec, je na kazdem, jak pristoupi k vychove. Jak jsem napsal uz v prvnim postu, jen tak trosku filosofuju :-)
        • Presne tak zkus 14ti letemu devatakovi doma vysvetlovat ze zrovna on z cele tridy NESMI hrat COD, GTA, Battlefield protoze to jsou hry az od 18ti *1* *1* *1* *1*
    • A co teprv, až přijde doba VR s neurálním napojením, to bude degenerace... Ale to péčko *14*
  • Schvalne ze kolko to na FB dostane likeov. *1*
  • Mart9
    Bravo, jdi se vycpat Ocule.
  • KronosDeret
    Tak teď už jen nějaké to OASIS a virtuální honba za miliardovým pokladem a můžem to v realitě zabalit. Ztracené miliony hadr.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit