Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímalo by mě.. kterej kr*tén psal tu recenzi...
  • Výborná hra s nádechem RPG s dusnou atmosférou v kobkách v úvodu hry, hořící město bylo ohromující a propracovanost celé hry je na velmi dobré úrovni. Možná mi tam v soubojích chyběli comba, po vylepšení vlastností mě stačilo používat jeden systém souboje ale to mě až tak nevadilo, vše nahrazuje skvělé prostředí a atmosféra která mě zcela pohltila a především spolupráce s part'ákem je největší plus této hry, a to jsem hrál single player za Caddoca. Nechápu tak nízké hodnocení a to mám za sebou hry podobného žánru jako Demons Souls, Heavenly Svord. Tuhle hru řadím hned za oba tituli i před Conana, už se těším na pecku Dark Souls. Většinou u her platí čím větší obtížnost si zvolíte tím větší grády hra nabere, proto tuto hru doporučuji hrát aspon' na medium. Této hře - Hunted: Demon's Forge - dávám 85%
  • Tohle si ani ten prumer nezaslouzi. U zadne jine hry jsem se tolika nenudil.
  • Jo, a zminka o "potetovanym feťákovi" je total mimo...urcite si nechtel bejt "causal" ale "COOL"...
  • I ty Vojtíšku.Nemam tucha proc se tady otiras o "causal hrace", kdyz nejsi nic jineho nez causal hrac...vsadim tago ze si hrou probehl na obtiznost causal a pritom sledoval v televizi superstar...vety typu kdyz nebudete probihat hrou linearne (zapomels dodat tak jako ja) tak mozna neco objevite...popravde by me zajimalo jestli jsi dal dohromady aspon jeden ze tri klicu k fotovo pokladu...to jak jsi shrnul pribeh je tezce neprofesionalni, mozna kdyby jsi pouzil deathstone na kazdou mrtvolu, pribeh by ti byl prinejmensim opepren...takto bych mohl shrnout i pribeh balduranu:"Jste potomek zleho boha, jdete si pro jeho trun a zabijete pri tom hromadu nestvur..."Dalsi vec ktera me presvedcila o tom jak moc si causalhrac kterej bejt evidentne nechces, je zminka o nalezenem zlate, ktere je ve hre jen tak "mimochodem"...zadna zminka o moznosti tvoreni vlastnich duengu, neco ti uteklo chlape......Z clanku bije do oci jak moc te hra nebavila,tak vubec nevim proc ses poustel do recenze, je tim silne ovlivnena...
  • Spominate si na hru Enclave?
    Vyšla asi pred desiatimi rokmi a ja som bol s nej uneseny, tak tato hra je presne ten žaner-nie je to čiste rpg, ani diablovka, ani strielačka-proste akčne fantasy a naviac spolupraca dvoch postav-možnosť hrať striedavo za jednu alebo za druhu, ked som hral singel, často som musel podporiť partnera a ani partner sa na mna nevybodol, ked som ho potreboval-spracovane vyborne.
    Inak neviem čo maju proti grafike-ja si myslim že velmi slušna, ked pozeram ako voda steka po stenach jaskyne-stekam s ňou :D
    Ja osobne fantasy nemusim a nejakeho Zaklinača mam u riti, ale toto pani ma velmi bavilo.
  • A to ze se kostlivci pohybuji vubec recezenta nevadi?
  • priznavam svou chybu po uvodnim nadseni ze hry me to tak nejak prestalo bavit:-)
    takze ono asi fakt na tu 6ku bude. Ale ocenil bych hodnoceni ala IGN treba.
  • 4/10
  • Už ani ty rpgéčka neuměj dělat pořádně... dřív mě prakticky každý rok nutila nějaká hra si kvůli ní zvyšovat výkon PC, protože za to jednoduše stála. Teď už 3roky mám stejnou mašinu a neviděl sem titul, který by mě donutil udělat to samé... nakonec se na to vyprdnu a koupím si mašinu s čistě integrovanejma věcma, na kterých mi budou v pohodě chodit starší hry a bude... dřív to mělo takový větší spirit ty hry. Dnes už ne. Dřív jsem zašel do JRC a nevěděl jsem co si koupit dřív. Dnes se tam ze zjedavosti podívám a vůbec nic mě neosloví.
    • A co Zaklínač 2 ?
      • Ten donutil po 3.5 letech k upgradu mne :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit