Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo jo, těším se. *2*
    • To jo, jenom mam obavu, aby to slo slusne hrat i v singlu a AI druhyho typa byla odladena. Osobne totiz nemam tuhle hru s kym jako coop parit.
  • Na hru se vcelku těším, ale stejné "zabíjení klišé" bylo například v DnDčkovém Demon Stone, kde Drow byla tou, která se vyžívala v zabíjení... Oni obvykle Drow/Temní elfové jsou Ti, kteří se v zabíjení vyžívají.
    • ales.smutny
      Ale to je spíše klišé temného elfa. Jsou krísná, zlí, elegantní a vždycky se najde jeden, pronásledovaný svou společností, který je v jádru dobrý a je proto vyděděncem...atd...;) Tohle by měl spíš být ženský Elrond na cracku :)
      • Jenže Temní elfové obvykle byly obyčejnými elfy, než je nějaké bla bla bla (dosaďte si, podle toho, o jaké fantasy se jedná)... Tohle je to samé, akorát je E'lara poslední z elfů... Takže to (já osobně) stále považuji za klišé, ale to je vedlejší. Elrond je hrozný charakter sám o sobě, natož jako ženská na cracku. ;)
        • ales.smutny
          Jasně, JE třeba je brát s rezervou, skutečným obrácení klišé by bylo, kdyby E´lara měla ty dva metry a 120kg se svaly...;) Ale chápu do čeho se strefují, pořád hodně fantasy uctívá jeden zaběhlýa ohraný obrázek o vznešených a ctnostných blonďatých elfech. Já doufám právě v ty dialogy a jejich vtip:)
          • Co hodně, většina... Jinak sdílím názor, a doufám, že to opravdu bude plné humoru.
  • Konecne nekoho do stredoveke hry napadlo dat holce luk a sipy. Treba nechapu proc v Zaklinacovi 2 Gerald jej nema.
    • Třeba protože je Zaklínač? Přečti si knihy a pochopíš, proč nemá luk. A jen tak mimochodem, je to Geralt, ne Gerald.
  • Zdravím, neví někdo co používají za modelovací / animovací program? (3D) díky moc
    • smejki
      zeptej se přímo Briana Fraga z InXile, je to vstřícný chlapík *3*
  • ale posobi to viac nez dobre...celkom sa tesim.
  • Drsnější elf/ka není žádné boření klišé. Boření klišé byla třeba celá hra Overlord... *3*
    • Jo ten mi utekl, musim brzo napravit :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit