Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Pohodičkovej relax. Včerejší večer stráven porcováním a dnes se asi bude pokračovat. Nečekal jsem, že mě to tak veme.:) Dobrá práce za ty prachy.

    Někdo na hru? Steam nick --> CZOdulin
  • Pokud máte chuť osekat na trupík stovky krys a nemrtváků v rámci pár minut, to vše v krásné grafice a širokou škálou zbraní tak tohle je hra přesně pro vás. Navíc za poloviční cenu běžného AAA titulu, to celé korunované možností nekompetetivní kooperace až 4 lidí co si navzájem kryjou záda, nemůžete prostě šáhnout vedle.

    Jediné na co bych upozornil je že příběh opravdu není hnací motor touto hrou, je to jen 13 vymazlených levelů (na 20-30minut) pěkně poskládaných za sebe.
  • Veskoslav
    Při instalaci cca 23 GB hra+19 GB patch:) Takže to chvíli trvá.
    • TheGGG
      to není patch ale zbytek hry, hra byla odjakživa uvedena jako 45 GB, akorát v rámci bety se stáhla jen tak polovina.
  • sugyn
    Idealni hra kdyz prijdete z prace a mate chut naporcovat par krys.
    • Do prace uz chodim 22 let ale s takovou chuti jsem domu jedte nikdy neprisel ( a to jsem par let pracoval jako kuchar )
  • Jack1947
    Tahle hra by byla takové to - na pár hodin každý den třeba dejme tomu sehrát normal potom hard... nojo ale co pak ? To je prostě problém poté je to jen prachsprostý grind za lepšíma věcma takže ne to nejsem správná cílovka bohužel. Jistě bude DLC ale zase jen na pár hodin a pak endless grind - Nebavilo mě to v Division (Destiny2 šlo mimo mě) Diablo nemusím.

    Hrál jsem jen před pár měsíci ten FRee trial Vermintide1 dohrál za 8hodin kampan, což bylo akorát do konce free dnů no potom už nebylo co dělat jistě zábava to byla ale pro mě znovuhratelnost já nevím asi ne. I když tam byli některé zajímavé prvky i když se to hraje na vyšší obtížnosti tak už se ví co a jak. (To pomijím matchmaking i v normál se mi povedlo prohrát a to nebylo nic těžkého)

    Jojo přesně 15hodinová kampan a bylo by to něco jiného... jenže to by byl i jinej typ hry.
    • Jakej máš prosím názor třeba na Counter Strike?
      • Jack1947
        POčkej to jako chcedš srovnávat tohle a counter strike ? nebo co myslíš... já jsem jen napsal můj názor že taková hra po delším promyšlení pro mě třeba nebude. Vidím tam v tom ten grind, to mě dost odrazuje.
        • No v CS chodíš taky stejné mapy, se stejnými zbraněmi a lidé to hrají roky. Tady to máš taky, akorát se postupně zlepšuješ a chodíš těžší obtížnosti a piluješ perfektní průchod. Spawn jednotek není pokaždý stejný, takže se pak každý průchod může vyvíjet jinak. Navíc má hra prvky easy to play, hard to master .. takže to podporuje chuť do zkoušet znovu a lépe.

          Pokud nejseš na co-op a běhání toho stejného, tak si to můžeš jednou proběhnout za 6 hodin jako v ostatních hrách a už se ktomu nevrátit. Za těch 25e vtom nevidím problém. Ale v první řadě pokud nemáš s kým to hrát, tak by ses měl porozhlédnout jinde, her pro sólisty je dost .
    • Nu ber to tak, že hra se primárně zaměřuje na boj než na loot. Když se na to podíváš tak většinou jde o co nejelegantnější průchod misí. Což není zas tak lehké, když se tě 3 nezničitelné mlátičky snaží zarazit do země hnijícím kusem sekery co je velká jak tvůj charakter, k tomu se přidají 4 speciálové, boss a horda. Tohle hrát je kumšt pro fajnšmekry a loot je jen tak mimochodem.
      • Jack1947
        To mi právě že nepříjde... ale je to můj názor a právě že ještě ten loot není jistej o to horší to je. Podle mě.
  • TheGGG
    super hra, zrovna to hraju. Snažím si odemčít slayera
    • nightborne
      Slayer je hroznej mlejnek na maso. Ale má taky jistý nedostatky, kvůli kterým jsem ho zas po chvíli hrát přestal, abych pravdu řekl.
      • TheGGG
        mě je celkem šumák jak je ta classa dobrá nebo špatná, ale četl jsem tolik knížek z warhammeru o slayerovi gotrekovi, že si musím za tento typ trpaslíka zahrát *1*. Navíc budu moci nadávat když mě bude oživovat elfka... u Grimnira to bude pr*el...
      • skaven
        paci sa mi ale trpaslicia perspektiva, fakt je krpaty. jedine postavy ktore su zarovno s jeho vyskou su skaveni otroci
        • nightborne
          Ale vždyť jo, hraju ironbreakera a naprosto ho miluju =)). Ale na slayera jsem se těšil nehorázně a nějak mu nemůžu přijít na chuť. Škoda, trochu.
          • skaven
            Slayer mi pride dobry v WH return of reckoning. uvidim aky bude vo Vermintide *4*
            tu mozes mat len 2 sekerky, alebo aj dvojrucak?
            • nightborne
              Máš dvě zbraně najednou, takže si můžeš do mise vzít jak sekery, tak obouručku. Což je ale zároveň ten problém, nemá nic na dálku. Ono to sedí do loru, o tom žádná, ale na vyšší obtížnosti, kdy si prostě fakt nemůžeš dovolit dát férovku s davem, mi to osobně přišlo skoro nehratelný.
        • Jojo je docela výzva s trpošem dávat headshoty kladivem postavám 2x vyšší než on. A chvíle kde je porost tak vysoký, že musíš hopsat abys něco viděl sou taky docela komické. *1*
          • skaven
            a to nehovorim o ogrerats a chosen one *1* len jeden level som odohral, mal som len kladivo, takze neviem ako to bude so sekerou, ked pojdem po trpaslicsku, po kolenach
  • Odulin
    Jednička mě lákala, ale nakonec jsem nějak záhadně odolal. Co tak čtu, tak na dvojku zatím skoro všude pějí chválu, tak jsem si za 25éček udělal takhle při čtvrtku radost. Třeba se tam potkáme. :)
    • tiez som to zobral, skusim trposov *1*
      • solomon.short
        *1* takova hereze *1*
        • skaven
          toho sa nebojim, aj tak je to End of times *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit