Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dopadne to stejně jako RYSE... Tady to bude asi podobné zmáčkni X O [ ] To vám přijde zábavné ?
  • Achjo to už nejsou diskuze o hrách ? Já jsem třeba pc hráč ale konzole sem taky dřív měl a občas se stane že závidím exkluzivní hru na PS ale že bych tady urážel někoho že hraje na něčem jiném je docela ubohý.Mě se třeba líbí že poslední dobou dělají porty i her které na pc neměli vůbec být a jsou kvalitní nehledě na to na PC se hry dělají taky kvalitně a dospěle to že jeden hloupý jedinec ukazuje na WOW atp jeho smůla ale každá hra nemůže být stejná já to nehraji ale líbí se mi že se to liší a má to svůj svět .The order 1886 mě docela zajímá i když si ji nezahraji a jsem zvědav co u toho bude :)
    • Je víkend, tak se děcka jako GGG přou, kdo má lepší krabičku na hraní. Ale dej tomu čas. Jednou ti chrabří bojovníci vyrostou a stanou se z nich hráči, kteří se hraním her baví. Jako ty, nebo já.

      +1
  • Úspěch hry bude stát z 90% na příběhu, jinak lineární rubačka v zajímavých kulisách... S koupí se rozhodnu, až se dozvím víc o tom, jak zvládli příběh a "formát" vyprávění...
  • Celej clanek by se mohl hodit rovou do kategorie inzerce, ale to by nebyli aktivni komentare a pak by to uz nemelo zadnej smysl.
  • TheGGG
    Tato diskuze je krásna ukázka toho, jaká verbeš ta PCsr*čská komunita je. Proč do této diskuze vůbec lezou? Jen trollují a snaží se napadat konzolisty.
    • Se divím, že se ti tvoji konzolisti za tebe nestydí ty pablbe *1*
    • species
      asi to samy co ty delas u diskuze o wow ;)
    • RazorProduction
      tych 3 buzerantu co ty dali palec na horu lituju *15*
    • Ty jsi ztracenej případ......S.T.A.R.S........
    • Jistě, hlavně že ty děláš konzolovým hráčům dobrou reklamu. *3*
      Patříš do stejného pytle s těmi, které kritizuješ. Snad z toho jednou vyrostete.
  • GGG to je solidni pako, ten clovek nemuze byt skutecne, neverim tomu ze neco takovyho byl nekdo schopne vyplknout
  • Mato1987
    A zase sa tu strhla absolútne zbytočná diskusia medzi PMR a konzolovým sedliakom a do toho sa zapojil aj jeden ultranacionalistický pepa z depa, kašlite už na to.
  • species
    Ja nejak nechapu koncept FPS na konzole.... hrat FPS na gamepadu?

    Co bude priste? RTS? Starcraft2 PS4 nebo Dota2Xbox?

    (to druhy je blbost, valve by se ke konzolim nepriblizilo *14* )

    oh tohle je 3rd person :D .... no dobre ... nechapu koncept neceho kde je potreba PRESNE mirit na konzolich
    • maros.goc
      To ma byt akoze co? Poprve, fps sa da hrat na konzolách rovnako ako na pc, myslis si ze kde vznikla napr seria Medal of Honor? No predsa na prvom Playstation..

      Rts a vobec strategie su na konzolách uplne bezne, hoci je to minoritny zaner ako KKND, xcom, red alert 2, warzone...

      " to druhy je blbost, valve by se ke konzolim nepriblizilo".... Vazne? To uz si zabudol na ten fail Steamboxy? Dalej Halflife bol vydany aj na PS2, Team Fortress 2 na PS3 aj Xbox 360, Portal 1 a 2 boli vydane aj na ps3 a x360, Left 4 Dead 1 a 2 aj na X360... Takze co?

      K tvojmu poslednemu odstavcu, ty nechapes ako moze niekto takto presne mierit s ovladacom... Holt, prezradim ti tajomstvo, proste existuju ludia sikovnejsi nez ty ;-) ešte predtým nez mi budes nadavat do konzolakov tak ta upozornim ze ja som pcckar
      • jenze to jsou vetsinou pc hry portnuty na konzole,to je ok,kdyz to udelaji opacne,je to k posrani,retardovany ovladani upraveny pro gamepad a nejlip jeste 30fps lock...
    • hehe, ty toho ještě nechápeš. Pojd si někdy zaboxovat k nám do tělocvičny, tam si budeš moct ověřit reflexy, třeba ti ta myš a klávesnice pomůže, můžeš si to vzít sebou... ty koncepte. *15* *8*
    • Ale FPS se na konzolích dají hrát pěkně, tedy ty pro konzole dyzajnované. Což je bohužel většina a trpí tím FPS na PC. Gamepadem krásně zamíříš, autoaim doladí přesnější míření a na otočení k cíli máš díky reakcím oponenta na úrovni lenochoda a inteligence opice (kdy nepřátelé nabíhají před hlaveň jen z jednoho směru bez žádné taktiky) času víc jak dostatek.
    • faitheater
      Valve by sa ku konzolam nepriblizilo?
      A co taky Half Life 2 a cely Orange Box? Vsak to vyslo na. PC, X360 aj PS3...
      Neviem preco by sa nejako distancovali od konzol.
    • No vidis a ja zase nechapu, co je tak skveleho na odklikavani headshotu mysi. Windows na zivem pozadi. Jak zabavne...
    • species
      To treba takovy Destiny, kdyz se clovek podiva na pvp gameplay tak to neni bitva ale banda chudaku co se marne snazi neco trefit
      • TheGGG
        Možná proto, že ne při každém zmáčknutí spouště je potřeba něco trefit. Na PC, kde je třeba nula dovedností a s K+M se stane master i bezrukej je asi zvykem, aby někdo dal dvacet hedšotů přes celou mapu (kór když každý druhý je cheater). Na konzolích dávají hráčí přednost pomalejšímu a zábavnějšímu hraní, skákački a hopsačky ala CS nás nezajímaj.
        • species
          Neprijde mi ze je na klavsenici kazdej master :D Jak jsi sam rekl je to rychlejsi a tim padem narocnejsi na reflexy.
          • TheGGG
            Ale houbeles, když jsem se poprvý přihlásil do mulťáku v CoD MW 1 byl jsem po pár hrách mezi prvníma. Když jsem se poprvý přihlásil do mulťáku libovolný hry na konzoli, trvalo mi pěkných pár dnů, než jsem se protlačil do půlky tabulky. Na PC v mulťáku všichni hrají jak kre*éni, točí se a poskakujou, bez rozmyslu se klidně nechávaj zabíjet. Na konzolích (a je to dáno i dospělejším publikem) se hry hrají mnohem rozvážněji.
            + ten malý fakt, že na konzolích nehrajem trapný omalovánky.
            • prrdel

              Na to mají právo jen drsní hošani od takových magořin jako je Q3, že jo?
            • Človek, co hraje CoDko a FPS na gamepadu by vůbec neměl zmiňovat slovo skill. Působí to hloupě.
            • TheGGG
              pěkně si tu jeden člověk povídá. *3*
              Neschopáci bez skillu
            • Jeste si zapomel tu o tom, jak hrani fps na gamepadu navozuje pocit REALNE strelby z REALNE zbrane. *3*
            • Na konzolich mame dospelejsi publikum *2* ( pise 17lete kluk *1* )
            • Jo, a proto mare skoro vsude auto aim, co *1* Boze do ceho si to dusi dal
            • species
              >dospelejsi publikum na konzolich

              tak to je gol :D ty vole GGG ty zas jedes :D Takovy ty 14ti leti COD hosi s ksiltem dozadu? :D
    • TheGGG
      Možná že ty a to špekaté pr*se co máš na profilu, máte prostě jen levý ruce a nejste se schopni naučit gamepad používat.
      BTW: Trolling 0/10, tato hra není FPS, ale TPS a těch je na konzolích mraky a ovládaj se božsky. To je důvod, proč je PC MASTER RACE nakonec vždy za v0ly *3*
      • species
        zpatky do diry justine
        • TheGGG
          Radši zhubni sádelníku.
          • FPS na gamepadu hrajou jen teplí hoši a holky, smiř se s tím a přijmi svou identitu.
  • Kopia modernej akcie v kabate 19 storocia. Okrem toho kabatu zrejme nebude obsahovat nic zaujimave. Ale chapem ze niektore deti od konzol si s toho cvrknu do textilu.
    • TheGGG
      Hopla, další z milionu f2p PC exklusivitek, okrem další dávky barevných h0ven nic zajímavého.
  • To bude dalsi pruser, ale konzolisti budou chrochtat blahem :-) Nekomu hold staci malo. A ted me omluvte du si dat zapas v Dote.
    • Dota? I já jako PCčkář musím říct, že tu hru musej hrát snad jen vydlabaní teplometi. Nejhorší herní špína o ničem. To už i ten Quake 3 je přijatelnější hnůj ne tohle...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit