Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je Lost Planet 3 a ne Dead Space.
  • Menorri
    . *10*
  • sakra taky vsude kolem ctete ty clanky typu: nazev hry a cislo?
    Same pokracovani, no to je hruza. Skoro zadna nova hra....
  • Podle wiki je zatim neznamo proc ma Ellie dve oci po tom co ve dvojce a jedno prisla. *1*
    • hele když si ve dvojce moh izák udělat sám operaci oka tak proč by si nemohla elí udělat nový umělý :-D
  • JohnyTheZik
    Je jasny, ze by se nadavalo, kdyby ta hra byla vymodelovana stejnym zpusobem, tak to borci z Visceralu zkousej jinak. Gears of War mi to nepripomina ani trochu, to spis multiplayer z DS2. Nicmene uvidime, libi se mi zmeny prostredi, do kterejch se tvurci poustej - Ishimura, Titan Station, ted tahle led. planeta.. Tezko soudit, jak to nakonec dopadne..

    V jednicce si clovek hodne rychle zvykl na zpusob prichodu necromorphu, ackoliv lod samotna byla nejatmosferictejsi, ve 2 bylo spoustu skvelejch momentu, ackoliv hra samotna byla akcnejsi (predevsim vraceni se zpet na Ishimuru.. to u me naprosto zvitezilo). Doufam, ze i tady pripravej nejaky lekacky, strasidelny sceny - lokace je na to dobra dost (viz Vec)..

    Nehazu flintu do zita a jsem vazne zvedavej, jak to nakonec dopadne..
  • Takže dvojka přehnaně krvavá a neděsivá a trojka akční řežba. Krása. Opravdu krása....
    • Dvojku sem sice se zármutkem překousl a celkem sem se i zabavil, ale chyběla mi jednička. Trojka je pro mne fakt už moc. Snad to je jen tím videem a bude to aspoň jako 2ka :(
  • Whoossain
    To už není Dead Space *13*
  • Menorri
    Já už opravdu nevím co budu hrát .....Dead Space je mrtev...Battlefield je mrtvej.....ostatní kvalitní hry už se nevyrábí.....alespoň že mám to Diablo!
    • přesně - dvojka Diabla a jednička...
      • Menorri
        Stoneboy: Už je to dost dávno kdy se Battlefield jako jedna z mála her specializovala na teamové masivní hraní....narozdíl od nových dílů BF:BC a BF 3....nyní už je to jen chabá konkurence CoD....ale to už jsme tady slyšeli mnohokrát a já bych tady nechtěl otřepávat starý fráze...
        Lukáš: Diablo je samozřejmě jiné než předchozí díly.....jednou větou bych to definoval že je Diablo III maximálně zjednodušené pro široké obecenstvo ale samzřejmě to má svoje plus a mínus....každopádně každý si z Diabla vybere to svoje!
    • Kdy a proč zemřel Battlefield?
  • Malleth
    Ukázkovej příklad toho jak se nemá dělat pokračování. Vezmou prvky, který jsou specifický pro danou hru a hoděj je z okna aby hra krásně zapadla do zbytku mainstreamový produkce.
    Opět good job EA
    • Na druhou stranu potreti se snazit udelat strasidelnou lone survival horror akci, by vedlo ke stereotypu...

      Kdo cet knihu DeadSpace mucednik, vi ze Univers DeadSpace Je dost velkej ne nekolik dalsich her... DS a DS2 byla jen spicka ledovce...

      Potreti se me pokusit vystrasit stejnym bubakem je hloupost... Takze pokud dodrzej skvelej pribeh kterej maj rozjetej, tak mi pristp GOW ani moc vadit nebude...

      Co me na DS3 sere asi nejvic je ten jejich zasranej Origin!
      • Malleth
        Tak mohli se pokusit o navození strachu jiným způsobem než nascriptovanýma lekačkama (který beztak většinou nefungujou), ale to by museli udělat originální hru a to je moc práce a nefrčí to tak jako střílení po všem co se hejbe s ukecaným parťákem.
    • Takže už máš dohráno? Nebo jenom podle dvou minut pro masy hodnotíš celou hru?
      • Malleth
        To hrát ani nebudu. Další obyčejnou sci-fi střílečku pro masy nepotřebuju.
    • Menorri
      Naprosto souhlasím!.....
  • 5irp373
    Gears of War? Spis Lost Planet...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit