zavřít
...

I Vikingové jsou jen lidé. V Dead in Vinland budou mít hlad, žízeň a deprese

Dead in Vinland vystihují tři slova – survival, RPG a management. Společně utváří známý a stále dobře fungující herní mechanismus. Do péče je vám svěřeno několik jedinců s vlastními osobnostmi, o jejichž přežití se musíte postarat. 
  • jamar28 tiscali.cz
    11 souhlasí, 0 nesouhlasí
    "Hodně se toho napsalo i o odvaze a statečnosti vikingů. O jejich svéráznému přístupu ke smrti v boji. Pojďme se na to blíže podívat: V Sáze o Njálovi se vypráví, že když Kollu Egilssonovi v bitvě usekli nohu, zůstal stát na druhé a kriticky pravil: „To je daň za to, že jsem se nechránil štítem.“ Načež Koll zemřel. V Sáze o Grettim je zase popis této události: Atli jednou v noci koukal ze dveří do vlahé letní noci. V tom se přihnal Thorbjörn, a vší silou mu prohnal tělem kopí. Atli ještě stačil konstatovat: „Teď se s oblibou používají listové hroty na kopí.“ A zemřel."

Nemůžu si pomoct, ale deprese mi k Vikingům nějak nesedí. *1*
    13.8.2017

reagovat

• Krescz tiscali.cz
    6 souhlasí, 2 nesouhlasí
    dobře...může mi někdo vysvětlit co tam dělá "potetovaná členka japonské mafie pravděpodobně s katanou"? wtf....jak chcete mixovat vikingy a samuraje? :D
    12.8.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 23.22.136.56.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.