Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mna skor mrzi zasa ta tragicka novinarcina. Dnes sa bud spravy v mediach cucaju z prstu a sprvne sa "dramaticky podaju" alebo len prevezmu zo zahranicnych zdrojov. Este minuly rok ste tu slubovali rozhovor s Timom Willitsom tusim z GamesComu. Tak isto problemy z Rage, restart Doom4, pozastavenie Rage 2, prepustanie zamestnancov. Netvrdim ze iD Soft krachuje ale su to minimalne zaujimave az neprijemne signaly. A teraz odchod Hollenshead. Nechcem robit spekulacie ale nemyslim si ze je to len tak. Zvlast vecsinou vyznamny ludia ci uz z teamu alebo spolocnosti odchadzaju po vydani titulu a nie pocas vyvoja pokial to nema nejaky padny dovod. Cakal by som nejaky obsiahlejsi clanok o tom co sa deje v iD Softe ale aj celkovo co robi Bethesda zo svojimi "nevolnikmi" :-) (viz nedavne spravy o tazkostiach s Prey2 a Humman Head studios ale aj Arkane).
  • s Doom 4 by musela prist nejaka prevratna myslienka, ci uz po stranke grafickej alebo po stranke gameplay, pokial by to mal byt iba dalsi tech engine, tak to nech to radsej zabalia, to uz v dnesnej dobe a obrovskej konkurencii neobstoji ani s historickym patosom :)
  • rage byla takova ani ryba ani rak, kdyby to udelali čiste jako strilecku tak by to nemalo chybu. Je videt že na strileni jsou machri. Ale ty questy a všechno to okolo delali tu hru nudnou.
  • Zerathus
    Ten Hollenshead vypadá jako správný metalista *1*
    • Aleš a Petr by s ním mohli založit band! Se spoustu vlasů... :)
    • DarkShadow14
      hm bez tých vlasov, výraz ala Corey Taylor by som povedal :-D
      • vlastik.plaminek
        Spíš mi připomíná Mustaina.
    • Až na ty hadry.
      • hadry su uplne skvele! rozhodne to vyzera viac cool, ak cierne tricka s lebkami, kriste pane! :D
  • Rhulad
    Rage nebyl špatný jen to chtělo tak rok doladit než to vydat.
  • ID softu muze herni svet dekovat za hodne věci. Je to jedna z mala firem co se drzi prakticky od stredoveku hrani. Holt doba dinosaurum asi moc nepreje i když třeba u Bethesdy která je v herni branzi asi nejdyl ze všech momentalne aktivnich studii se dari fajn, tak se uvidi.
  • Nahodou, Rage byla po dlouhe dobe (do kopru sli s Q4 a D3) konecne skvela hra od ID software. Ma fantastickou hratelnost a vyborny engine, ktery na konzolich krasne slape.
  • Todd ma charismatický (drsný) ksicht, by se hodil do fantasy hry nebo filmu jako válečník XD
  • JSem rad, ze na teto koupi Zenimax pekne krvaci...
  • RAGE 2 je ale jen "pozastavený", ne?
    • V to doufám. Koupil jsem to teprve před měsícem a už hraju potřetí - vynikající záležitost, ať si říká kdo chce co chce.
      • Hra solidni, konec ehm, hodne odflaknuty
      • Hra je to super, ale kdyz IDsoft byla tak arogantni ze vyda hru kterou se ani neobtezuje otestovat a hra pak cele 2 mesice od vydani vsem s ATI grafikama nejede (a tem ostatnim jede s chybama) tak to je epic fail...
        • Demagogie. Hra otestovana byla, ale mezi gold a vydanim proste AMD upravilo sve ovladace a problem byl na svete.
          • BelaJBB
            Blbosť, problémy mali aj nVidie, stačí si pozrieť fóra.
            • sedm : tak ono je preci jasny ,ze ne vsichni meli problemy . Kamos mel sestavu od AMD a taky mu to jelo v pohode narozdil odemne . Proste jsi mel stasti stejne jako muj kamarad . Ja si prijizdel HW rozbor RAGE a asi nejvetsi neduh byl ,ze ta hra chtela v dobe vydani hodne OP pameti a ctyrjadrovej procesor . Jenak vypocetne nebyla zas tak narocna . Carmack v urcitych ohledech predbeh dobu bohuzel si to mel preci jen lepe posefovat .
            • pouzivam nvidii uz leta..a musel bych hodne premyslet abych si vzpomel kdy naposled jsem mel nejakej problém..a to hraju docela hodne--ale radsi dost..tohle je namet na flame jak prase..psssst:)
          • tak klasiky zejo, vyjde nova hra a na ati/amd kartách jsou problémy. Ani uz nevim kolik her tohle mělo..naposled Metro last ligt?..porad dokola..tohle ati provazi snad uz od doby kdy firma zacla karty delat..
        • To nejspíš jo, já mám sice AMD kartu, ale hádám, že teď dva roky po vydání už žádné problémy nejsou, takže jsem se potížím vyhnul.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit