Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak mě osobně zatím nejvíce zajímá jak se poperou právě s tím příběhem. Konec infamous 2 byl jak při dobré tak při špatné variantě vcelku hooodně definitivní...a to zejména pro conduits. Ale jinak se moc těším, oba díly byly moc fajn záležitosti a to nemám sandbox hry až tak v lásce:)
    • montatatana
      Pravdu díš.
  • Osobně se na tento počin z dílny Sucker Punch velmi těším :). Předchozí díly mám dohrané několikrát :). Super záležitost a doufám, že třetí díl bude stejně vynikající, ne-li lepší, jako předchozí díly :). Těším se na další informace a nejvíce na gameplaye :D.
  • Viktor_H
    Co to je za metrouše?
    • Commander Shepard za mlada.
  • Seattle byl i v Deus Ex: Invisible War *3*
    • Ninja'd *10*
    • Myslel jsem, že jsme se domluvili, že Deus Ex: Invisible War se nestal!
      • To moc nechápu, tohle zpětný kopání do her... recenze byly slušný, a osobně mě to bavilo o dost víc než trojka.
  • spoock
    tak dle toho, co je tu zmíněno, že nový hrdina umí přebrat schopnosti jiných, tak navazují na Infamous 2, kdy hrdina rovněž mohl v pozdější část přibrat novou schopnost, což bylo fajn, tak pokud opravdu bude možno přebrat další schopnosti, bylo by to bezva.
  • God-of-War
    Orgac kamo...ORGAC *14*
    • Jako z každé západní Playstation exkluzivky?
  • TheGGG
    Kvalitka jakou umí ocenit jen fanoušci sony *5*
    • Je fakt, že fanoušci Sony opravdu skvělou práci umí ocenit, no možná taky proto je Sony pořád ve ztrátě. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit