Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj lidi, hraji Injustice přes mobil a určitě víte že tam je ted akce na Apokalips Darkseidra, splnil jsem všechny úkoly, wifi je zaplá a pořád jsem ho nedostal, proč ?
  • Injustice je super hra, na mobilu ale je nic moc
  • Ahoj, hraju na mobilů a nemůžu nikde najít srozumitelný návod. Třeba jak získat aliance kredity nebo jak spustit nějaký speciální zbraň atd. Prosim poradte, děkuji..
  • muzu se zeptat jestli na tabletu se daj taky prodavat karticky s hrdiny nebo ne a jak se to popripade dela dekuju
  • co mám udělat, když mi na ipodu 4. generace nefunguje injustice ?
  • ucho
    asi by na kartu mělo přibýt i PC...
  • už dlouho, předlouho jsem na vážkách, jestli koupit konzoli nebo ne... postupem času vyšlo tolik titulů, co se na PC nedostaly, že je konzolistům docela hodně co závidět, ale na druhou stranu, má to cenu, koupit xbox360 nebo ps3 v době, kdy se blíží next-gen? otázkou taky je, jestli ty nex-geny budou podporovat starší tituly, pak by to byla jasná odpověď... ale pokud ne, má zase cenu kupovat starší konzoli (ikdyž dneska za rozumnou cenu), když zanedlouho se na ni bude víc a víc zapomínat? dokud byl člověk student, mohl jen snít, protože na to neměl peníze... když už je má, je to zase dilema... pokrok v technologiích miluju a zároveň nenávidím *1*
    • řeším to samé, možná by mohl vyjít pěkný článek na toto téma na games.cz, což?
      • Ronox
        Za mě říkám ano vyplatí. Cca před pěti měsící jsem si pořídil PS3 a byla to dobrá koupě. Je tam hromada exkluzivních titulů. Hned jsem začal s Heavy Rain, Metal Gear Solidem, Infamousem, Killzonem, Resistance, Uncharted atd. Pak vyšel God of War: Ascension a teď plánuju před Last of Us God of War celou ságu.

        Navíc tahle generace bude ještě chvilku žít např Beyond, Watch Dogs, GTA. Hry se dají dobře sehnat za super ceny. Jestli máte nějaký peníze navíc, tak do toho určitě běžte. Kdybych měl radit jakou konzoli, tak momentálně u mě vede PS3, ale jako první jsem si tehdá pořídil xko kvůli Gears of War hlavně. Rozhodně taky dopouručuju vzít psn+ účet, kdy dostáváte hry zadarmo každý měsíc + je tam instantní balíček her co dostanene za začátku.

        Platformu si vyberte podle toho jaký exkluzivní tituly vám víc vyhovují. Já to neřeším, protože vlastním celou tuhle generaci.
        • To Ronox: pokud máš v plánu kupovat tu God of War sagu vše v jednom, tak tě musim varovat, neboť disky jsou jen dva a to s God of War 1 a 2 na jednom a 3 na druhym. Ty dvě z psp jsou jen na kód a tady je kámen úrazu.... podporuje jen americký účty *7* u evropskejch smůla *10* *16* *11*
          • Ronox
            Ku*va .. dík za info teda ;) pořeším to s distíkem.
        • Ježiš rovnou si kup X 360 jde to flashnout a na warezu máš her jak sraček a nemusíš kupovat za tisíce origo hry , je sice pravda že PS 3 má o trošku lepší tituly pro svojí platformu ale pomaličku začíná i PS 3 povolovat hry na x 360 .Ještě nedávno tvrdil Kojima že Metal Gear Solid nikdy na žádnou jinou platformu nevyjde než na PS 3 no a vidíš to nový Metal Gear Solidem má vyjít ji i na x 360 . Sice Gods of War nikdy nezahraješ nebo Gran turismo ale kdo ví možná že na konzolích nové generace to bude lepší .
          • Zaprvi novej metal bude i na PC, nikdo nezacina "povolovat" ps3 exkluzivky na Xko. Zadruhy jdi si s kradenim her nekam na smeťák mezi nepřizpůsobivý občany
            • Lopaťáku, nikdo te nenuti kupovat v den vydani. Pockej 1-2 týdny a na Aukru budes mit novy, nerozbaleny hry za 8-9 stovek, pockej 3-4 tydny a 7-8 kil
            • Ronox ukaž mi novinku která stojí kolem litru Joudo ? žádnou novinku pod 1300 nekoupíš , je mi jasné že různé edice jdou po půlroce do slevy ale proč bych měl čekat půl roku , kradou všichni jak distributoři kteří si házejí přemrštěné marže na hry , proč v zahraničí je hra levnější jak u nás se ani nedivým že je u nás plno waezu a každý chce jen namastit svojí kapsu .
            • Ronox
              to lopata: No vidíš nežiješ si tak dobře :) já si nestěžuju a hry kupuju. Navíc ty doby, kdy cena byla dva tisíce už jsou taky pryč. Za tuhle cenu kupuju limitky jinak essentials edice stojí těch 500,- trilogie např Killzone nebo Uncharted stojí kolem litru (300,- za díl), Mass Effect Trilogy sběratelka stojí 500,- v JRC. God of War Saga (1 HD, 2 HD, PSP 2 díly v HD + 3ka) 1100,-. Teď bude vycházet Metal Gear Solid komplet a předpokládám, že to bude taky tak. To, že teď někteří vývojáři budou vyvíjet na obě platformy je díky podobné architektuře. Každopádně Santa Monica, Polyphony Digital, Sucker Punch budou dále vyvíjet jen pro sony.

              Jinak jsem jim nevnucoval platformu jen jsem subjektivně napsal svůj názor ohledně PS3. Jasně můžou si vzít xko a flashnout ho a podle metody flashe se zařídit do budoucna, můžou si sehnat starší PS3 nebo devkit starej a pirátit na tom úplně stejně, ale je fajn, že aspoň používáš nick, který se k tobě hodí *3*
            • Děláš jak kdyby si ty nikdy nic neukradl , chci vidět debila co si kupí hru 1500 -1800 kč kterou za týden projede . Za to co ty vrazíš do orig. her na konzolí za 20 her si pořídím našlapaný stroj a ty budeš mít jen usmolené hry které stejně za stejnou cenu jakou sis koupil neprodáš sotva tak za poloviční cenu a to si lepší stáhnu taky a vyjde mi to na 30 kč než abych platit přemrštěný ceny kdyby stáli do 500 kč neřeknu ani slovo ale dát za hru 1500 kč až 2000 kč si můžeš strčit do řiti , já nekradu a nežijí si jak Rotchild abych si mohl dovolit vyhodit za hru 1500 kterou po dohrání sotva prodáš za 800 kč *7*
      • indeed
  • Kdyz si to rozdava v crossoveru jeden hrdina s druhym, vyhrava ten ktery ma vyhrat podle autora... papirove predpoklady jsou vetsinou irelevantni...
    Viz treba priklad z clanku Superman vs batman, Batman je clovek bez zvlastnich schopnosti, papirove nema proti Supermanovi nejmensi sanci, ale i tak ho uz porazil.
    Stejne tak podle nekolika krasnych crossoveru ze staje Marvelu, je nejvetsi drsnak jejich univerza Frank Castle alias Punisher, take bez nadlidskych schopnosti, ale nema problem pozabijet kompletne vsechny znamejsi supraky, co jich Marvel ma...
  • nevite jestli je tahle hra 2d nebo 3d? z obrazku vypada 2d, skratka že nebojujete v third person pohledu ale na scenu se divate zboku
    • je to 2d jak bys to chtel udelat 3d omg uvažuj trochu hlupaku
      • hoši nehadejte se mam vas všechny rada *14*
      • jako v dark souls
        • ok priznavam jsem debiil
    • Nevím ale vypadá to na 2d.
  • Je to super hra, ale nejak my porad nejdou ty slozitejksi komba kdy nenechate soupere skoro dopadnout a porad ho masite, v menu combo listu je napsane neco jako behem komba zmacknout dvakrat dopredu nebo dozadu a ktomu jeste R2. Nekdy se mi povede ze dam 2 combo udery zmacknu dvakrat k nemu a dvakrat R2 a blikne tam to modry svetlo a postava navaze na kombo dalsima uderama ale to je tak u jednoho komba u kazdeho bojovnika sakladajiciho se ze dvou uderu, u komb skladajicich se ze trech uderu se mi touhle vychytavkou navazat jeste nepodarilo, ma s tim nekdo zkusenost ??? Diky za odpoved.
    • ales.smutny
      Zkusil bych vypnout Release Check, pokud máš. Sice pomáhá, ale delší komba umí rozhodit.
      • Ja hraju na PS3, muzes mi to prelozit co to znamena, to je jako potvrzeni nejakeho retezeni toho komba pripadne kde se to da vypnout ??? Diky za informaci.
        • ales.smutny
          Je to v nastavení hry, myslím, že v základním menu nebo u nastavení ovladače, teď nemám hru u ruky. Ono to pomáhá vymáčknout základní komba, ale pak to může rozhodit právě to řetězení do složitějších. Ale možná to chce jen trénovat, střílím od boku :)
          • Tak po hodince a pul jsem to dostal jakz takz do ruky chce to naretezit to kombo a za tim pak hned dvakrat k nemu nebo dvakrat od nej a R2 jak se pise v navodu.
            • zdravim R2 jde zmacknout jen u nejakych uderu... dam priklad.. Deathstroke když při stříleni Samopalem das R2 pouzijes na konci strelby granatomet... Solomon Grundy dáš to jak se k nemu rozebehneš a on te nemuze zastavit zmačknes behem toho R2 a on s nijeste po tom kombu mrskne o podlahu... U shazama to muzes pouzit behem toho prolitavani..... všechno je v move listu u ceho to funguje musis to ale mackat tesne po tom co zacne uz kombit.. kdyz to zmacnes po namackani hned tak to vetsinou nejde.. musis hlidat kdy to zacne realizovat...
          • Ok dik za tip zkusim to a uvidim, treba i tuho jak vylepsis tou energii ty specialni utoky tak to R2 musim zmacknout 2 krat, kdyz vykouzlim ten specialni utok a pak jeste jednou jako bych to musel potvrdit coz se mi u Mortalu nestavalo tam jsem zakouzlil a spolecne s poslednim tlacitkem jsem stisknul jeste R2 a provedl se vylepsenej specialni utok. Zkusim to tam vypnout a uvidim jeste jedou dik za tip a fightu zdar.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit