Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Skoda ze ne "offline" RPG, myslim tedy jako i offline/online to byt pro mne za mne muze , klidne at je. *3*
    • Viktor_H
      Je to MMO, takže to pravděpodobně na nějaký offline režim není vůbec designované (myšleno, že by ses tam třeba nudil)...
      • Jack1947
        Ja vim ja vim... jen jestli , kdyz ja tyhle MMO moc rad nemam... takze asi smula no. Nevadi nevadi... urcite nejake na ten zpusob RPG bude. *3*
  • Zkusím to zjedušeně vysvětlit (odborníci mi prominou) - jedná se o alternativní budoucnost založenou na různých principech:
    Dieselpunk - civilizace používá max dieselové a benzínové motory, vrtulová letadla (cca 1/2 20 století do 2 světové války)- žádné počítače apod.
    Steampunk - civilizace používá max parní stroje a vše přináležející k dané éře (cca 19 století)
    Cyberpunk - civlilizace používá počítače, virtuální realitu, kybernetické implantáty, kyborgy apod. (odehrává se hlavně v dost divoké budoucnosti)
    Atomicpunk - civilizace má atomovou energii a bombu (cca odpovídá 50 letům 20 století)
    • Viktor_H
      Jen o tom to není, všechny "punky" obsahují zároveň i fantaskní/sci-fi prvky/technologie.
    • TheGGG
      "Steampunk - civilizace používá max parní stroje a vše přináležející k dané éře (cca 19 století)"
      Nevzpomínám si že bych někdy slyšel o parních kulometech, robotech, tancích a vzducholodích co by existovali v 19. století. A takové věci jsou ve steampunku pořád. Takže si moc nehraj na chytrého, to můžu jen já.
      • hňupe
      • Tak napríklad film Wild Wild West - tam sa objavil robotický pavúk na parný pohon *3*
      • šak proto je to taky punk, nemá to hranice. Takže tam můžou být i parní počítače.
    • no a samotný punk je co?
      • samotný punk? Ten je přece božííííí!! :-)
  • TheGGG
    prostě tomu budeme říkat steampunk, ano?
    • Mart9
      Steampunk, cyberpunk, dieselpunk, jako by na tom záleželo. Hlavně že to zní hustě a erudovaně.
      • To, ze vy dva smoulove nerozumite tomu rozdeleni jeste neznamena, ze tomu nerozumi ostatni. Ale vy si tomu muzete rikat jak chcete, treba rodinnapoutapunk.
        • TheGGG
          ano, pak by třeba dishonored nebyl steampunk ale whale oil punk
          Oujéé *7*
        • Tak mi prosím řekni co to znamená dieselpunk ?
  • "dieselpunkové" můžete mi ten výraz vysvětlit co znamená ?
    • http://www.youtube.com/watch?v=VTmOYZgOeoE
  • fandim jim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit