Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a budu tam moc založit komunistickou stranu? *7*
    • malou nebo velkou ?
  • "Barvičky, barvičky, kdopak vám dá hlas? Náký dítě maličký nebo Děda Mráz?"
  • hm ty zabery z hrani vypadaji docela dobre
  • Tohle vznikne, když si Magicka a Warhammer pořídí dítě. + vypadá jak potrat 5 měsíci.
  • Další dodělaná značka.. šmejdi jedni
  • gesto
    Overlord měl zůstat Overlordem sakra, a to co ted vyjde měl být Torchlight 3
    • Urážíš kvalitní hru.
      Torchlight i přes "malovanou" stylizaci, je kvalitní hra
      • gesto
        To nebyla urážka mám obě díly a odehráno stovky hodin, myslel jsem to tak že overlord mohl zůstat jak ho známe a diablovka co ted bude overlord mohl být torchlight3 docela bych už trojku uvítal
        • Stále a opět urážíš Torchlight,

          Co vidíme zde u tohoto OverlordShitu, tak bych to nedal ani jako free game. Ošklivá stylizace, která nemá kouzlo původních her, Postavy vykradené z předešlých dílů, bohužel zde ošklivě a špatně udělané. Tohle je celkově sama o sobě urážka pro lidi, my chceme hry, ne dávat peníze ta něco co má jen slavnější jmenovku..
          • Jack1947
            To se hodí ledva tak na mobil ve freemiu protože to mají lidi rádi a podporují na konzolích a pc to nemá co dělat.
  • Kéž by bylo Apríla, neboť tohle je pro mě zničení jedné novější značky co měla potenciál... No..Až mě napadá, že by mohl vyjít Overlord GOG pack. Byl bych za něj rád, samozřejmě bez této hry
  • celej tenhle dil je dokonalym prikladem ucebnicoveho zla...
  • Jack1947
    Je to teda pěknéé barevný to jo až z toho oči přechází... takhle to vypadá jak přebarevnělá moba, to by nevadilo kdyby se nejednalo o prznění jedné značky. *7* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit