Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Spolu s Armou, squad a project reality jedna z nejlepších fps co lze hrát. Ještě je tu jedna kde máte absolutní kontrolu nad zbraní. Je to v betě a viděl jsem to tuším na steamu ale na název si nevzpomenu. Zkouším to najít...
    • D.U.S.T.
    • http://store.steampowered.com/app/234190/
      • MidnighT91
        Ne ne, to co myslím bylo v poušti, borec měl M4 a předváděl co všechno s ní lze dělat. U videa psaly že by ta zbraň měla jít rozebrat přímo v poli, a že aby jste mohly hrát tak musíte vědět jak se ovládají skutečné zbraně... Vypadalo to jako kombinace tohohle a Insurgency...
        • Ground Branch vypadá taky zajímavě.
        • Escape From Tarkov
  • Paráda, to bych tomu mohl dát šanci, protože z gameplayů to nevypadá špatně.
  • RPG simulator 2016?
    • Krescz
      právě že ne
      • Delam si z toho srandu. Insurgency sem hral docela dost, a v Coopu sme se zacali bat pokriku "RPG!" jako niceho jineho.
        • S tím RPG to máme uplne stejne. Hrajeme to Ted po nocích s kamarádama a opravdu neni nad to, kdyz jedna střela z RPG dostane skoro celej tým :D
  • Krescz
    hra je to výborná a to myslím i DOI mody, pokud už vás nebaví battleshejt, kde vystřílíte pomalu celý zásobník do nepřítele a on stejně běží dál nebo cod, kde člověku po smrti vypadne asi ze zadku granát, tak tohle je pro vás pravé ořechové *3*
    • V Baťáku zkus zaškrtnout hardcore servery, s M16 která střílí dávky po třech není problém jednou dávkou zabít, na normal je to o nervy i když s AR160 a AN94 zabiju na zásobník 4-5 nepřátel, ale s nima mám natrénováno.
      • :D Natrénováno:D v reálu tě jednou ranou zabiju i s perskuní pistolí a to i bez nátrénování. Battlefield 3 a 4 je hra k ničemu. Dvojku hraju pořád rád, je to perfektní hra na odreagování s partou přátel vs boti. Ale to co předvedli dál, to se nedá. Né pro člověka co se zajíma o zbraně a pak drží M60 na kopečku a snaží se potlačit nepřítele a ten je "dohopsá" a odstřelí mě pistolí. To insurgency je na tom o 1000% lépe. Ačkoliv mi zase chybí technika a otevřené prostory. Ale zbraně se tam chovají "přirozeně".
        • Ano, natrénováno, protože většina přiběhne, podrží levé tlačítko kde vyprázdní zásobník a hrozně se diví že ho nezabil když do něho vysypal zásobník. Ale asi jsem šlápl na kuří oko. Nikde nepíšou že Bf je střelecký simulátor, ani já to nepíšu, dokonce neznám nikoho kdo by to tvrdil, pouze reaguji na Krescz a jeho výrok o plném zásobníku do nepřítele; tudíž tvůj výrok o reálných zbraních je bezpředmětný. Chápu že jsi začal dvojkou (o ní se vůbec nebavíme), proto ta nenávist k 3 a 4, kde zase vytahuješ reálné chování zbraní + tvůj příběh o potlačování na normál, je znovu irelevantní. "To insurgency je na tom o 1000% lépe" - nikde netvrdím že není. Takže krom subjektivních názorů, jsi nic nenapsal a ani v jednom bodě nereaguješ na můj příspěvek. Zkus zajít na nějaký hardcore server a pak něco piš o dohopsávání,
          • Bohužel i na hardcore je to je jen hopsání. No myslím, že na krabici psali něco o realitě a na recenzích a diskuzích taky občas něco padlo. Já mám přesně opačný problém - přiběhnu podržím pravé tlačítko a pak levé(zbraně mám ale na semi) a pak se hrozně divím co 7,62 provádí, že netrefím na 50 metrů stojícího člověka když on mě zabije jedinou ranou z pistole:D. Promiň, neútočil jsem na tebe, jen mě to přišlo vtipné o tom natrénování. Omlouvám se. BF2 byla taková hříčka, ale dnes se hry berou hroznš vážně stejně jako je berou jejich tvůrci a to je pak problém.
  • HC FPS hrana na konzolich s gamepadem? To bude hezka groteska *1*
    • Zase se uklidni, co je na tom hardcore.
    • Doufám, že budou spojené servery, chci střílet do konzolistů *15* ale hra je to super, myslím, že když s tím doteď tak dobře nakládali nemusíme se bát nějakýho failu.
      • A od kdy nejde na konzlích klávesnice a myš? Hlavně ať to není cross-platform, protože by pak pc hráči měli hacky.
        • kdyz je hra delana na gamepad play, tak je K+M prakticky sama o sebe cheat, protoze kvuli tomu gamepadu museji byt zkriplene reakce nepratel. Pak si hrac opravdu pripada jako kkt, krasne je to videt na nekterych odflaklych konverzich z konzoli *11*
          • měli by udělat crossplatform, dneska neni problém myš a klávesnici ke konzoli připojit, kdo chce hrát Insurgenci na konzoli, tak si k tomu K+M připojí, to dá rozum, když je to na to dělaný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit