Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Takže něco jako SPL16 ve SMITE( akorát za prachy ve SMITE jsem měl zadara) - grind, grind grind... *7* ale zase si nemůžu stěžovat plno skinů a blbinek zadara.

    Lol má taky něco podobného nebo tam nic takového není... Supr bude až to příjde i do HOTS (důvod to zapnout častějc).
  • Kdyby radši konečně přidali toho Pit Lorda, než novej set pro Legion
  • Veskoslav
    Jako každý rok:) Ty co se mi líbí, ponechám, zbytek podaruji nebo prodám a většinou jsem v mírném plusu:) Podpořím hru, sebe, okolí a mám peníze na nákup dalších blbostí:)

    Navíc letos mi přijde o mnoho lepší jak lonský TIb i když je o dollar dražší.
    • Po skonceni internationalu minuly rok hovoril ze uz nikdy viac to nekupim...
      Priznavam nakupil som za 50 eur (a + za 50 pre brata) a prisiel som na to ze zbitocne.
      Lebo po par mesiacoch sa uz dali vsetky veci pokupovat a za o dost mensie peniaze...

      mali by spravit take bonusi (aspon par), ktore by mali iba majitelia compendia, nepredajne , nedarovatelne...
      taktiez neskor ... vyhody ked je clovek aktivny hrac, tak mohol daco vyhrat je fajn, lenze ja z 50 hier hravam 49 ability draft a tam mi nic nedavalo :D
      • Battle pass který se zavedl od Winter majoru je výborná věc, rozhodně letošní compendium doporučuji.
        • tak poprosim osis vyhody tej vybornej veci :)
          • Stačí takhle? http://www.dota2.com/winter2016?l=czech Battlepass je defakto stejný, jen s jinými odměnami/úkoly.
            Nyní jsou tam akorát 3 tiery dle splnění úkolu do určitého času

            +klasicky mnohem víc odměn za levely, atdterén, CM anouncer (ten je fakt dobrý *1* )
            +testuje se v něm nové MMR
            +kdo má zájem, může se účastnit víkendových turnajů o body
            • ok nehadam sa, ale ako som pisal, kedze hram vatsinou len AD mod
              tak pre mna odmeny prakticky nebudu
              a tie itemy, teren.. atd, si nakoniec kupim lacnejsie ako keby vrazam peniaze do battlepasu

              ale mozno porozmyslam :)
  • Koupil jsem minule, znova ani náhodou. Celkem si lidi stěžovali. Nic moc.
    • Veskoslav
      Můžeš rozepsat na co si lidi stěžovali?
      • JohnyTheZik
        Na nic.. Lidi si stezovali na Frankfurt compendium, celkem opravnene, nestalo za nic.
        Typkovi se to jen plete.
        • Veskoslav
          To vím. To byl jeden z nejhorších, co byl....Ale současný systém je pecka. Něco jsme testovali, tak úplně nový účet s Dotou a celkově 15 setů+Arcana za 7 euro+bonusy, co tam byly navíc. No neber to. I ten systém odměn byl tak nějak rozumný.
          • 60+ lidi nesohulasi?? :D teba maju ludia bud moc radi, alebo naozaj nesuhlasia, akurat neviem preco :D Ono dolezite je zdoraznit, ze tych, ktorych cosmetic itemy nezaujimaju ich stale mozu predat, ze to nie je tak, ze mas 15 setov+ arcana, ktore su pre nich zbytocne, ale v podstate normalne peniaze na nakup cohokolvek na steame
            • Veskoslav
              +- nereš. Místní tupoun jede přes proxiny:) No kdyby se to prodalo přes Steam všećhny ty sety a předměty, co šly prodat, tak jsme na cca 50 eurech:) A to není špatné.
    • Neviem ci myslis posledny international, alebo posledne compendium(nedavno sa skoncilo). Kazdopadne to posledne bolo asi najlepsie zo vsetkych, vzhladom na to, ze experimentovali a prvykrat sa nedal progress v nom kupovat za real peniaze, ale iba odomykat hranim. Za nasledok to malo to, ze vsetky itemy, ktore si z toho podostaval boli na steam markete podstatne hodnotnejsie. Ja osobne som dal maximalny level 60 a z predaja takmer vsetkych treasure chestiek a itemov z compendia som na markete zarobil cca 30 eur(z ceny compendia myslim 7 eur) a vacsina mojich kamosov spravila to iste :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit