Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shenkster
    Stejně to bud akorát o tom kdo nejlíp umashuje tlačítka nic víc...radši si zahraju MK X
    • Jack1947
      To je pravda no, tenhle problém se řeší myslím už od dob Tekken4... pak kde je skill když se stači naučit pár komb a ty pak dokoola abusovat na ostatní výtečníky.
      • u Tekkena byl problém hlavně žonglování, kdy si se soupeřem minutu pohazuješ ve vzduchu
        • Jack1947
          Juggling... njn no tak takovéhle hry nikdy nesázeli na reálnost.
  • Dík za novinku, typicky přepálená japonská scénka potěší.
    Osobně doufám u Tekken 7, že použití Unreal Enginu se nepodepíše na hratelnosti samotné.

    Zde záběry z hraní:
    https://www.youtube.com/watch?v=v-bYbyfiXx0

    A na závěr: zatím žádný díl série Tekken pořádně nepřekonal třetí díl. Ten byl totiž sice arkáda jako všechny ostatní, ale tak nějak "arkáda držící se při zemi". A tím si mne osobně získal.
    • Souhlasím.

      Já mám jinak ještě rád první Tekken Tag Tournament, protože tam jsou téměř všechny hlavní postavy při zachování hratelnosti třetího dílu, takže hromada zábavy je zaručena.
      • Jack1947
        Jn, z PS2 super hra a vlastně jediná, Tekken 4jsem hrál jen demo a to samé 3.
  • Super, co takhle udělat něco s tím geniálním anti-spamem, co ste tu na games zavedli? To zas někdo moc myslel
  • Jack1947
    Intro ničím snad nepřekvapí, tak aby to bylo lepší než minule. *4*
  • Posledny Mortal Kombat bola top bojovka...potom Street Fighter a Soul Calibur. Tekken bol vzdy take skarede kacatko na chvoste
    • Ty seš mi ale pan chytrák. Jak Mortal K. nebo Street F. či Soul C. a také samozřejmě Tekken se od sebe velice liší , ať už o příběhu, grafiky, hratelnosti. Nemyslím si že by se tito hry měly házet do jednoho pytle. Každá hra je svým způsobem jedinečná a někomu sedne ta jiná zas tahle. Mě osobně nejvíce potěšila zpráva o vydání Tekken 7, jelikož sem s celou sagou vyrůstala. Kdyby tvoje kecy o Škaredém kačátku na chvostě byly opodstatněné. Tekken je a vždy bude kvalitní hra. *8*
    • Škaredé kačátko na chvostě????Pán je znalec.. *1*
  • Drakersss
    Nejlepší je a vždy bude tekken 3. Nemohu si pomoct ale tak to cítím *4*
    • vždyt je každý tekken stejný, mění se jenom grafika stejně jako mortal nebo street.F ...
  • Intro sedmého je jak z prvého *7* furt stejné.
    • Jsi debilní? Ty o postavách a příběhu očividně vůbec nic nevíš a hrál jsi to tak maximálně vyklopenej s kámošema, co? Příště raději drž tlamu, děláš si ostudu.
      • Naprostá pravda. Jsem ráda že sou mezi námi i opravdoví fanoušci co tomu alespon rozumi
  • Pokad tam nebude moznost si zvolit jako championa velkoslava a GGG tak to nehraju.
    • ses pomát ne? *7* *7*
  • Pro mně je posledni dobry tekken 5, kolik času ja sním strávil... Dokonce se mi podařilo dohrát i Tekken devil within
    • a ty animace! nejradši jsem měl tu za Heihachiho *1*

      https://www.youtube.com/watch?v=w0AxBmi5ca8
      • No tak animačky byly pro mně vždycky největší motovace pro hraní z každou postavou :) ikdyž nejlepší byly podle mně ve čtverce ❤
  • Co je to za úchylku se furt scházet k souboji někde u sopky? :D
    • :DDDDd svatá pravda. ale bez Mishimas by to nebylo ono :D
    • Tak vzhledem k tomu že se tam za jejci historii naházeli navzájem skoro všichni, tak je to celkem pochopitelný :D
    • protože Mishima family jsou všichni podivíni a úchyláci *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit