Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    LoL, omalovánky jsme tu už dlouho neměli. Obrýlení nerdíci bez vkusu na pořádnou fantasy popadněte plastový mečíky a útok.
    • Vogon
      Ty bys mohl založit školu trolování.
    • nektere lokace ve wowku jsou temnejší než celej dark souls
      • Treba Deathwingova p*del:-)
      • tak dlouho a dobře jsem se dlouho nezasmál, parádní trolling...ty seš fakt stylař maxi..
    • Neustale trapne komentare k wowu jen vypovidaji o tvoji omezenosti. To je jako kdyby jsi se vysmival legu, ze je pro decka, kdyz uz ty jsi z nej vyrostl. Co tohle jako je ? Co mas za komplexy proboha ?
      • Nebudte na nej zli, potrebuje pozornost. Je osamely a jedine tady na to ma sanci na chvili zapomenout.
    • Konecne mistni konzolebuzna sdelila svuj whine na wowko. Cely vikend jsem na to cekal. *5*
  • Jack1947
    Nádává na uspěch jen ten kdo to WoW nepřeje, nepřejícnost vládne světem.

    Jsem rád že tedhá kdy to všichni hráli , mi to nešlo... kde bych dneska byl. Spolužák to drtil pořád... blázen. Já hrál jen neškodné MU online, to mi stačilo.
  • na wowku mne nejvic štve že je to tak težké (hc raidy a pod.) a časove narocne. a pak ma nekdo kdo u toho tráví víc času lepší gear než ja *13* to mi prijde nespravedlivé aby mnel hc hráč lepší gear jako casual protože pak pri nem vypadam jako noob. jenže nejsem noob jen nemam tolik času takže by jsem imo meli mít i stejný gear
    • Asharak
      Tvůj mínus.
    • Boha jeho, vždyť trolluje. *1* *3*
      • Jack1947
        Né asi... i když poslední dobou těžko říct.
    • Noob je clovek, kterej neumi hrat za svou postavu, nezna herni mechanismy, rotace svyho charakteru, nevi jaky staty jsou pro neho dulezity, nezna taktiku na bossy v dungeonech a raidech atd ...
      Gear o tom, jestli hrajes dobre, vubec nevypovida.
      Zkusenej hrac pozna, kdo je noob a kdo ne. Noob nepozna ani, ze on sam je noob.
      • jde jenom o to abys mel nejlepší gear, všechno ostatní je vedlejší.
        • Tvoje bába měla nejlepší gear!
        • Ano, ale pokud nemas cas hrat a mit nejlepsi tak neni problem mit prumernej vetsinou a ten byva i tak dostacujici aspon, co se wowka tyce.
    • Kdyz uz te trapi ze nekdo ma lepsi gear,zacni hrat casual friendly MMO. Je jich na trhu dost. SWTOR napriklad.
  • To se najde opravdu ještě někdo, kdo rád ztrácí čas hraním WoWka? Ptám se vážně. *6*
    • Ne, nenajde. Budou to zavirat, na serverech zivori poslednich 7 milionu hracu. To se jim nemuze vyplatit provozovat.
    • Ptas se vazne? Skutecne? Tak si na 2 minuty sedni,zapremyslej nad smyslem her a zivota vubec a priste se nebudes muset na podobne hlouposti ptat. *12*
    • medvidek88
      Já jsem po roce opět subscripnul, datadisk sem kupoval někdy v lednu společně s RoS k Diablu. Jelikož Diablo omrzelo, přišel datadisk WoWka akorát včas :)
    • tento tyzden som akurat rozmyslal zeby som hadam aj reaktivoval acc po 4-5 rokoch pozret ze ako to vyzera, ale ked som zistil ze nerfli resp dumb-downli este aj talent tree tak to ma fakt odradilo. Teraz su tam nejake "perky" kde si kazdych 15 levelov mozes vybrat jednu z 3 moznosti...a co som cital ten dovod ze preco to spravili, no to bolo tiez na smiech.

      Sranda je, ze jak som bol lognuty v battle.netu a preklikaval som tam moj wow account tak tusim hned na dalsi den mi poslali offer na reaktivaciu na 7free days. Maju to celkom dobre vymyslene :) (alebo to je len nahoda a mozno akurat v tomto case rozposielaju tieto ponuky kvoli bliziacemu sa novemu datadisku)
      Takze nakoniec asi vyuzijem tych 7dni a uvidim co z toho bude.
      • kostejnesmrtelny
        To bude spíš náhoda, mně to taky přišlo. No neodolal jsem, stejně si tak jednou za rok obvykle zaplatim měsíc abych "okoukl starý místa" a následně usoudil, že tohle WoWkařský období je definitivně za mnou a nostalgicky posmrkávat můžu i zadarmo :)

        Rollnul jsem si priesta a udělal pár levelů. Co mě na tom nejvíc mrzí, je jak strašně, ale strašně blbuvzdorná ta hra teď je. Natáhl jsem na sebe naráz 7 potvor o 1-2 levely vyšší než jsem měl já a vypráskal je jako nic. S Priestem!!! Tohle totálně posral Cataclysm a předělaný zóny, před tím to levelování sice nebylo tak "epický" a "streamlined", ale kurva, bylo to aspoň trochu dobrodružství *1*. Pamatuju si doby (začátek WotLK), kdy pullnout 3 monstra stejnýho levelu byla jasná poukázka na procházku k mrtvole a pohled na elitní mostrum způsoboval pomalu záchvaty paniky *1*.

        Ve světle toho, a pak taky toho, co s komunitou udělal dungeon/raid finder mi jsou nějaký zjednodušený talenty víceméně u zadele - stejně každej, kdo to myslel s raidováním aspoň trochu vážně opsal akorát cookie-cutter z netu a kdo neraidoval, tomu to mohlo bejt fuk.
        • Asharak
          Je, ale je to logicky zvětšené. Už to není max 60-70lvl ale 85-90, logicky je dobrý krok zlehčit počáteční fázi. Ono to kolem lvlu 25-40 už bylo hodně poznat. + taky to bude určitě tím že mají lidi do lvlu 20 zdarma, takže to rychleji vyexpí a pak budou chtít víc koupit plnou verzi hry.
        • No je vidět že viš o hře prd a jen troluješ jelikož právě Wotlk byl první datadisk který hru obrovský zjednodušil a kilnout 3 moby nebyl problém a s elitami az na výjimky taktéž.
        • Zahraj si LOTRO. Je to v podstatě wow klon ale lépe udělaný a nedávno bylo tak upravené, že je docela i hard core a to jak běžné pve, tak instance.
        • Ono to nie je tak uplne pravda, myslim ze po level 10 (alebo 15?) zapli neuveritelny hp/mp regen, aby fakt nikto nemohol skapat. Ale potom jak das ten level v ktorom sa to vypne, znova je to rovnake - ked mas smolu aj 3 potvory ta dokazu zabit (samozrejme v zavislosti na classe, geare etc)
          • kostejnesmrtelny
            Jop, máš pravdu. Udělal jsem dneska pár dalších levelů a je pravda, že kolem tý patnáctky se obtížnost solidně zvedla (opět podotýkám - hraju priesta. S warriorem nebo palachem to musí bejt pořád s prstem v nose).
        • to je teraz fakt take easy? mozno takto zjednodusili len ten povodny content aby sa clovek dostal aspon na L60 co najrychlejsie kedze tipujem ze tie zony uz nikto ani nehrava a je to +/- prazdne?
        • tohle jsi rekl naprosto presne, jinak raid a dung finder je dobry vymysl. akorat je to moc lehky, vetšinou polovina z tech 20 hráču je afk nebo nevi co ma delat a stejne boss padne. meli by to omezit na 10 hráču, aby si hráči zvykli že v RF nepada gear zadarmo a že si musí nastudovat taktiku.

          ono je RF takova nuda že ja treba kolikrát delam veci schvalne opačne aby to bylo zajímavejší, treba pullnu nejake moby navíc když je boss fight a pod. jenže se to musí delat nenapadne aby vas potom nekickli
        • Presne tohle me nedavno taky odradilo. To uz se proste neda hrat, jak je to pitomoucky. Dal jsem si 10 lvl, a kdyz jsem pak videl to talent tree, tak to vypnul a smazal.
          • Podle me je lepší talent tree ted.. muzes si to pekne prepinat v arene podle protihracu a je to takovy prehlednejsi.. stejne kdyz byli stary talenty tak jeli vsici stejnej build.
            • Ten talent tree zase takovy zlo neni, to uz me jenom dorazilo, ale je to proste uz takovy sterilni. Driv me bavil i leveling, to uz me absolutne nebavi, jak je to lehky. PvP uz taky davno ztratilo ten feeling a dungeony+raidy jsou marny uz od cata.
    • Jen par milionu lidi *6* Jinak nikdo!
  • Vogon
    Po katastrofálním Cataclysm a všedním MoP, cítím že WoD bude pecka. A navíc i trapáci z aliance konečně dostanou nějaké dobré postavy.
    • MNe se trba Cata fakt libil *7* Pandy uz moc ne. WoD bude pecka!
      • Vogon
        Když pominu nedostatek obsahu a stupidní nerfy, tak cata byla ok.
    • WoW uz zadna pecka nebude a bejt nemuze, takze si ten poklopec zase zapni.
      • Zdá se že žiješ v jiném světě kde WoW není TOP MMO? *2*
        • Pokud je pro tebe pocet lidi jedinym kriteriem hodnoceni her,pak ano. Ale v tom pripade jsou nejkvalitnejsi serialy (u nas samozrejme) Ordinace v ruzove zahrade,Ulice atd....
          • Jasně, že to tak nikdo nebere, ale ať se ti to líbí nebo ne, nikdo nebude hrát MMO, kde pobíhá po světě sám, i kdyby bylo sebelepší. Tak to prostě je, zrovna u MMO podle mě největší roli hraje komunita.
            • No ale to nesouvisi s poctem preplatitelu. Dam ti priklad-WoW mam 10M hracu ale na jednom serveru stejne budes vzdycky hrat s 3K+-. Nikdy vice. NAvic si musi davat pozor na kterem serveru jsou i tvi pratele,aby jste se ve hre vubec potkali. EVE Online nebo Secret World ma predplatitelu par set tisic a presto budes na serveru hrat treba s 50K lidma najednou . Vzhledem k tomu ze pouzivaji jeden server pro vsechny (zjednodusene receno,ve skutecnosti je to slozitejsi).
              Navic je znamo ze prave ty mensi hry maji verne herni komunity.
              A kde mas ted vetsi zazitek z MMO?
              Jinak ja proto WoW nic nemam. Byt tu hru nehraji.
          • Jo, ordinace je dobry MMO ...
  • nuda, něco zajímavějšího byste tam neměli?
  • Stále si rozmýšlím, jestli datadisk si koupit. Nikdy jsem neváhal ale po hraní bety i to expení mi přijde takové .. divné .. nedokážu si pomoct .. Už to neni, že pobereš 5 ukolů a utíkáš někam.. tedka se zeptas někoho a uděláš pod ním 5 podúkolůa tak .. Divná atmosféra datadisku :)
    • Asharak
      Pokud neuděláš 10 zon a v každé náhodne poberes 25 ukolu pak ti to urcite prijde nanic. Ale po tom je to dobra zmena.
  • alien5
    sorry za spam prave zacina live prenost predstaveni FPS modulu pro STAR CITIZEN. http://www.twitch.tv/starcitizen
    • Super stream, jeste ze jsem se dival. Lagoval jak prase a trval asi 10s nez to spadlo.
  • Proč má ten škaredý pán piercing na zubu ?
    • BoB.2
      Protože mu dává +2 do útoku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit