Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdybyste raději udělali článek o tom, že dnes oficiálně vyšlo Assetto Corsa...
  • vydat rally simulator bez pc verze kde je nejvic zavodniku s volanty ? kravina. stejne to bude trapna arkada jako jejich predesli hry a sebastian loeb jim akorat tak podepsal papir aby z toho mel prachy ;-)
    • C-BEAM
      to je ale práve náš problém, máme volanty, joysticky, virtuálne okuliare, 144hz monitory, grafické karty drahšie ako herná konzola ale že by sme riadne zaplatili za kvalitnú hru tak to nieee. Pokial si dobre spomínam ani výborný RBR sa na PC moc dobre nepredával a štúdio krátko na to zaniklo.
      • PLuto.petr
        Studio vytvářející RBR zaniklo prakticky ve stejnou dobu, kdy hra vycházela. Navíc hra se opravdu moc dobře neprodávala, hlavně však proto, že byla hodně realistická a obtížná, takže normální casual hráči měli problém vůbec dojet rychlostní zkoušku až do cíle..
        • C-BEAM
          RBR od Warthog vyšiel v júly 2004, zaniklo až o 4 mesiace keď ho kúpil Tiger Telematics aj s dlhmy.
          • PLuto.petr
            Jenže na pohřbení byli už v době, kdy to vycházelo. I to byl jeden z důvodů, proč hra vyšla "nedodělaná" - hlavně v oblasti fyziky a chování auta, ale třeba i bez zvažovaného editoru tratí. V době vydání už byl Warthog klinicky mrtvý a řada klíčových lidí ho opustila...
      • Nemáš pravdu. Realistické závodní simulátory se naopak prodávají dobře, ne sice tak moc jako AAA hry, ale rozhodně studia nejsou o chlebu a vodě, viz. iRacing, ze kterého je dost solidní byznys. To samé jde vidět na Assetto Corsa, které se prodává velmi dobře a stejně tak pCARS. Další příklad je malé studio Reiza, které produkuje hry, o kterých 90% hráčů neví a i tak si na sebe vydělají... Simraceři obvykle nejsou piráti a rádi své oblíbené hry podpoří.
        Já osobně jsem za závodní hry vyklopil nemalou částku, jen letos mě stál iRacing víc, než všechny ostatní hry dohromady a vůbec toho nelituju. Pořád to totiž vychází stokrát levnějc, než si pronajmout závodní káru a odjet s ní závod.
        • C-BEAM
          "Realistické závodní simulátory se naopak prodávají dobře"

          nepredávajú a nikdy sa dobre nepredávali. Neviem či sa niečo zmení s príchodom pCARS ale už len fakt, že tak špičkový simulátor ako Assetto stojí len 30 euro ti môže niečo naznačiť. Pokial píšeš, že sa predáva veľmi dobre tak mi daj čísla, rád zmením názor.
          • Co to meleš prosím tě? Assetto Corsa stojí 30 Eur v rámci early access a jinak bude od ledna stát 44 Eur. A navíc za pseudosimulátor, ve kterém neexistuje něco jako zhasnutí motoru a starování, natož nějaké smysluplné mechanické poškození, to určitě není málo. Pokud chceš čísla, tak si projdi tiskovky Kunosu, ti o tom psali a byli velmi dojati z toho, jak moc dobře se hra prodává. Kdyby ty hry byly prodělečné, tak je nikdo nedělá
            • C-BEAM
              Havol Pabera: no ani to dĺho netrvalo a už si sa prejavil ako primitív *7* Mohol si mi to krásne natrieť, napísať mi presné čísla a zatvoriť mi hubu ako sa úžasne predáva, namiesto toho si vytiahol severné maďarsko.
            • To je úplně jedno, že 30 Eur stojí i 1.0, prostě tu akci 2 týdny protáhli jako projev dobré vůle. Nebuď zdechlý a čísla si najdi sám... Nebo to v tom západním Maďarsku neumíte používat Google?
            • C-BEAM
              takže zase žiadne čísla. A 30 euro stojí aj verzia 1.0 nie len early access, zisti si fakty. Pravda je, že táto akcia bude platiť do januára, to je dobré znamenie.
      • kdyz by to byl kvalitni simulator jako rbr tak rad zaplatim .stejne jako sem rad podporil assetto corsa a nebo podporim project cars .ale vim ze lidi jako jsem ja je mensina :-(
  • Kravicka
    To brzo vyuzili jeho jmeno na rally, kdyz s tim pred rokem skoncil.
    • Příští rok má zase jezdit WRC (ale asi ne všechny závody), a i tento rok pár závodů odjel, takže se nedá říct, že by už skončil.
    • PLuto.petr
      Už je zase zpátky (aspoň na pár startů). Ale celosvětově (obzvláště pak ve Francii) je to prostě obrovské jméno, na které tam slyší i obyčejní lidé, co jinak o jakýkoliv sport ani nezakopnou.
    • CMR i RB už jsou na prandě bóží, tak musí nastoupit někdo novej *3*
      • Kravicka
        Jo nevim jak u RB, ale u Colina zacali kdyz normalne zil a jeste jezdil.
      • ehm... na "pravdě" samozřejmě
  • Colin McRae 2.0 je stále skvělý. Kdo chce ještě o jeden level, dá Richarda Burnse. DIRT nemá tak dobrý zavodní model a fyziku. Na Project Cars se těším, Assetto Corsa je taky fajn. O NFS škoda slov, GRID je dobrá série, ale je velmi sterilní oproti TOCE. Codemasters by mohli zkusit čtvrtý díl. Wreckfest bude dobrý zástupce destruction derby.

    Mám radost, že se mi benzín vrací do krve častěji :)
    • Do Richarda pořád vycházejí fan aktualizace, tratě, auta atp, takže dosud určitě nejlepší rally hra
  • A jéje, další patlanice od taliánských patlalů Milestone, kteří zaspali v době automatovek typu Screamer, Sega rally apod. Holt kdo chce kvalitní rally, tak musí zůstat u 10 let starého RBR a nebo modu RallyWorld do rFactoru *7*
  • Povidali ze mu hrali. *1* *1* *1*
    Marketingovym kecum neverim a od Milestone uz vubec ne. A tak nezavidim konzolistum, pokud to nebude na PC. Ceho se hraci asi dockaji? Na krabici bude misto WRC vevodit Loeb a uvnitr bude stejna sragorka jake Milestone produkovali dosud.
    Cela tzv spoluprace Loeba bude pravdepodobne spocivat v tom, ze natoci par pochvalnych videi a pokud bude k dispozici vetsi balik a Loeb bude ochoten za nej udelat ze sebe blbce, necha se natocit i s gamepadem v ruce. *2*
    Myslite ze je treba platit zrovna svetoveho sampiona aby vyvojarum vysvetlil jak se auto ve skutecnosti chova? Samozrejme ze ne. Tady vubec nejde o jeho zkusenosti, nybrz o jeho jmeno. *11*
  • Víte někdo co je s warthog? Od nich bych si rád poslechl, že dělají na nový hře.
  • Doufám, že konečně bude pořádné rally, od dob CMR 2 a 3 bylo v podstatě prd... grid to už nebylo plnohodnotné rally, takže držím hochům pěsti a doufám že to bude návrat ke klasice :D
    • PLuto.petr
      Nebude, to by to musel dělat někdo jiný, než Milestone.
  • no pokud to bude jako jejich serie wrc tak radsi ne 7 etap ve Spanelsku pod jednim stejnym mostem no je jedno kde porad ty stejne nudne rz a metr od cesty bariera ze auto ani nevyjelo ven z trate no hruza *4*
  • A kdy vyjde Michael Schumacher F1 Racing...
    • je po úrazu hlavy, takže teď má problém mluvit...
    • ked grafici namodeluju invalidny vozik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit