Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    I když to bude jen rádoby Duke jednohubka.. nachvilku to zabaví *4*
  • otázka znie prečo nezačali rovno s tvorbou old school FPS prequelu a túto hru nevydali neskôr ako doplnok/addon trebárs?
  • Chim
    A to jsem si už myslel, že autoři Games pochopili, co znamená slovo "isometrický". *9*
    • Možná je pomalu načase, najít si jiné téma. Moje oblíbené je "indie epidemie a její zhoubný vliv na herní průmysl". Ale určitě se chytneš i s "Zaklínač 3 vs. Bloodborne" nebo "Gamergate"...
    • A jak víš, že není? Já jsem z gameplaye perspektivu kamery nezaznamenal, vypadá to na klasické izo (šikmé orto). ale prolétnul jsem gameplay videa jen zběžně - můžeš mi tedy prosím někde přednést důkaz o tom, že je tam použitá perspektiva?
      • kašli na to, on je vadný.
        • on má ale pravdu, izometrie má velice specificky definovaný způsob a úhel zobrazení... často se za izometrické hry označují ty, které používají ortografickou kameru částečně nakloněnou shora... ale to ještě neznamená, že se jedná o izometrii...

          https://cs.wikipedia.org/wiki/Izometrick%C3%A9_zobrazen%C3%AD

          v tomto konkrétním případě, je autorovo chyba o to horší, že je použita perspektivní kamera... tím padém o izometrii nemůžě být řeč vůbec...
          • https://en.wikipedia.org/wiki/Isometric_projection
            Uč sa kamarát, máš čo doháňať.
            • a cože to mám doháňat, můj kamarát?

              buďto nerozumíš anglickému textu, nebo nevím co si tím chtěl dokázat, ale neni zde nic v rozporu s tím co jsem napsal... ;)

              nebo jsi smutný protože jsem to nepopsal na celou jednu stránku?
          • Chim
            Kašli na to, on je vadný.
            • No vidíš, to je fajn, keď aj sám súhlasíš so sebou.
      • Ale jó máš pravdu, je tam perspektiva - když jsem projel screenshoty pravoúhlých místností a chodeb, ukázala se mrška...
  • Od dob Expandable nikdo pořádnou izořežbu neudělal... Rage software a hry typu Incoming, pořádné, parádivé velkoformátové akční arkády mi chybí, strašně *13*

    Tomuhle moc nevěřím...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit