Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seriál je hodně špatnej, místo zombie hororového/survival žánru se to celé opět zvrhlo v jedno velké Melrose Place jako poslední dobou spousta seriálu. Jestli takhle hodlají zprasit hru, tak to děkuji, ale nechci.
  • michaliuz18
    serial mam moc rad takze nech je hra akakolvek tesim sa na nu :)
  • mirekdusinojc
    Volal mě někdo?
  • Ale no tak...''Videoherní adaptce SERIÁLU TWD'' Vždyť to nebude mít se seriálem nic společnýho.Je to komiksová adaptace! O čem asi vývojáři mluvili v prvním díle Talking Dead ha?? *7*
    • Vrook
      Vlastně to nebude mít nic společnýho ani s tou komiksovou dějovou linií, která je hlavně předlohou seriálu. Společný je jenom to univerzum.
      • Jo ale prostě ta komiksová grafika a vývojíři celkově mluví jen o komiksu *3* On ten seriál kromě postav nemá s komiksovou předlohou taky moc společného.Je to hodně volná adaptace a za to jsem hodně rád.Bylo by blbý vědět všechno co se stane dopředu.
  • Veskoslav
    Střel si svého "chodce":)
  • GlaDOS
    Jestli to bude minihra ve stylu Quick Time Eventy na každém kroku jako u JP, tak to potěš koště.
  • EuroSamurai
    To dopadně jako ten jejich Jurskej Park.
    • Taky se bojim ze toto vyvojarske studio nedokaze tento herni namet - zejmena po jejich zcela neuspesnem pocinu Jursky park jenz na plne care propadl v recenzich kvalitne zpracovat, ostatne je za Telltale vubec nejaka skutecne kvalitni hra? I kdyz treba se pletu a vytasi se s necim obstojmym (kez by, serial je moje srdcovka, komiks jsem necetl), tak se nechme prekvapit.
  • jaky ma vyznam moznost volby, kdyz nezalezi na tom co si zvolite ? ...
    • PreidaQ
      Velká podobnost s Mass Effectem. *2*
  • Jsem zmaten, jednu chvíli čtu, že hra Walking dead bude survival horor podle komiksu a potom zase, že to bude adventura podle seriálu, tak co je správně? *13*
    • Vrook
      Někde tušim řikali, že je to v univerzu z komiksu (podle něj je sice seriál ale dost se liší), ale odehrává se paralelně s příběhem skupiny Ricka a asi s ním nemá nic společnýho, jen to, že se taky odehrává v okolí Atlanty. Je možný, že tam budou nějaký odkazy, možná se i cesta hráče a skupiny v čele s Rickem v nějakym momentě potkaj, ale to jsou spekulace.
      Každopádně i přes to, jaký studio to dělá, doufám, že to bude dobrej zombie survival(!) horor, protože o žádnym jinym nevim.
    • Bral bych tu první možnost...
      • ja bych udychal i kompromis survival horror podle serialu ..
      • To já taky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit