Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hral som asi 2 roky BF 1942 online, potom 2 roky BF 1942 Forgotten Hope mod ktorý je neporovnateľný a priniesol mi neskutočné zážitky, ta reálnosť je proste niekde úplne inde... nezabudnem na event ktorý sa konal vždy 6.6 a celý deň išli mapy z dňa D, server full. Proste super :) Potom som presedlal na Forgotten hope 2 (mód na BF2), kúpil som si kvoli tomu BF2 a nikdy som nehral server bez FH2! FH2 je proste pre mňa najlepšia WWII hra a tie zážitky, stratégie, taktiky sú proste mega... A kto to má fakt rád nech si pozrie online kampane, hráva sa každú sobotu, každý ma TS, hodnosť a podľa toho napr. generál vypracováva mapy a taktiku na ďalší boj, dáva rozkazky nižším hodnostiam a tie následne informujú squady a historicky korektné útvary kde každý ma nejakú úlohu :) proste to čo som zažil pri tej hre nebolo pri žiadnej inej :)
  • Jednoducho povedane BF sel do sracek *9*
  • Mám jasně nejvíc nahráno v BF2, pak v těsném závěsu BFBC2 i BF2142. Tohle jsou taky jediný BF, co mám komplet se všema DLC. U jejich DLC jsem ale na rozdíl od DLC u BF3+ ani vteřinu neváhal s jejich koupením. Ty peníze jsem jim prostě dát chtěl, protože jsem u těch her zažil tuny zábavy.
    Jenže tohle se u BF3 již nedostavilo a jsem docela dost přesvědčený, že je to kuli absenci commandera, který by do toho 64 hlavýho chaosu vnesl trochu řádu. Lidi tam už jenom pobíhaj jako debilové a sólujou jeden za druhym.
  • No myslim si ze kravataci se nesnazi o simulaci valky a ze vi ze delaji jednoduchou akcni hru pro masy ktera jim vydela...A vi ze ti co chou vic ze si zahraji insurgency ci Rising Storm...Blbec je ten kdo si koupi battle a ceka simulaci ci realitu a pak to pomlouva :)
    • mě BF3-4 nevadí z jednoduchého důvodu jen v málo hrách se tak vyblbnu *1*
    • p.s.
      tebou zminovane hry jsou taky o ničem
      insurgency - "valci" spolu 12vs 12 vojaku lol
      arma - neni komunita, neni tam urban combat (dneska vetšina konfliktu je v mestskem prostredi)
      rising storm - 2. svetova lol
      • V Arme je cokoliv si komunita usmysli a udela takze urban combat tam neni takovej problem zazit.
      • no tak to je odpoved *4* tomu rikam kvalita, ja resil teda zazitek herni a ne pocet lidi.

        tak povidej, co je pto tebe ta cool hra na valku ?? si ji hned koupim a esli napises world of tanks tak si ritualne odstranim ohanbi
    • jenže tohle není ani arkáda
  • problem techto her je že vyvojari, potažmo kravataci marketingu nemaji poneti o skutečne valce, kterou se snaží "simulovat". Napr. takový Dan Vávra si skutečne vzal do rukou meč a šel si ho ven vyzkoušet, taky studoval historii atd. Pritom by stačilo se podívat na videa, kterých je na YT spoustu, nebo třeba konzultovat věci s nejakým vojenským odborníkem. Tady tvurci battlefieldu a CoD čerpají námety prinejlepším z hollywoodu, nebo jde jen hratelnost starých doomu, quaku, unreal tournamentu, akorat preskinovanou na skutečne vojaky. vysledek je ale smešný
    • Opět další člověk, co haní COD? Zkuste si prosím zahrát poslední díl. Kampaň je zábavná. To se sice o ostatních dílech moc říct nedá, ale multiplayer byl vždy zaručenou zábavou u COD. Budete překvapen, jak vás ten "Hollywood" a starý "doom, quake nebo unreal" bude bavit :).
      • MP u COD byl vzdy naprosto nehratelna srajda plna cheateru. BF kdysi byval velmi slusny multak, na rozsahlych mapach, kde se dala uplatnit tymova taktika. ted je z toho dalsi COD.
        • Co konkretne je na tom CoD? Mapy rozhodne tak maly nejsou a taktika se uplatnit da kdyz ji uplatnit chces zvlast pokud hrajes kombinaci ruznych vozidel (napr. heli, tank, AA).
  • Moje slabsi videjko z BF 2 ::) jo na Karkandu jsem stravil stovky casu :)

    https://www.youtube.com/watch?v=oDcCyZjSKlM
    • Jak mi ta hra chybí... *9*

      Karkand bych dokázal ještě teď celý překreslit na papír. Strávil jsem tam asi 600 hodin (v celám BF 2000+). *4*
    • hezky quickscopy... ale podivej se na nejake videa jak funguje sniper v realite na YT a pak si snad uvedomíš jak pitoma serie tohle je.
      • Ale tak snad hry se hraji pro zabavu :), kdyz si budu chtit zastrilet tak si skocim na strelnici a nebo si zahraju Armu apod.
  • je to stale to iste len ina grafika, hratelnost... uz by konecne mohly spravit aj dobry singleplayer a pribeh
    • Psychotic
      *Jen* jiná grafika a hratelnost? V čem víc bys chtěl aby se to lišilo? :-)

      Kromě prvního Bad Company mě nenapadá CoD nebo BF s kampaní, co by stála za to.
  • Chci se zeptat, hraje někdo ještě bf 1942 vůbec? Díky článku jsem si vzpomněl, rád bych si sem tam nějakou bitvu zahrál. Koumal jsem, že to vyšlo na originu zdarma, ale ke stažení už to tam není. Jak se to teda dá dnes legálně sehnat a hrát? Díky za pomoc...
    • ZvacA
      Původní 1942 se pořád hraje a pár serverů se i dnes umí dostat na plný počet. Velké oblibě se zejména dneska těší Simple 1942 (FRA), kde se zejména přes víkend sejde až 72 hráčů, včetně některých z od nás a denně tam průměrně vždy blbne 50 hráčů, takže o zábavu zatím pořád postaraný. Ti stejní potom nabízejí i server pro datadisky Road to Rome a Secret weapons, který taky nezeje prázdnotou.

      Já osobně mám pořízenou diskovou kompilaci BF1942, včetně datadisků a ta by měla být k dostání ještě u některých kammených prodejen nebo e-schopů, i když stále za pár korun a taky je s ní nutná práce kvůli kompatibilitě a zrušenému PB, ale vyplatí se. Osobně bohužel netuším, jak je to stále řešený zrovna přes origin, kde by to mělo být zdarma.
      • A je někde návod, jak se poprat s kompatibilitou a punkbusterem? + pokud jsou nějaké patche potřeba a tak. Existuje nějaká stálá česká komunita?
        • ZvacA
          Kompatibilita nebude zase takový problém, ve většině případů je nutný u hry nastavit tu slavnou kompatiblitu v systému na starší okna, protože jinak ti hra má tendenci padat, ale taky to je moje osobní zkušenost na sedmičkách, proto to zmiňuju, někdo se s tím setkat vyloženě nemusí. Kvůli nepodpoře PB je nutná aktualizace poslední známé verze, to můžeš najít třeba tady http://bit.ly/1vudNCf (vyžaduje se registrace). No a co se týká patchů, tak z té mé diskové kompilace je hra už původně patchovaná na verzi 1.5, ale každopádně se vyžaduje poslední patch verze 1.6. a potom 1.6b, který najdeš bezproblému na netu.

          Jestli existuje stálá komunita u1942, tím si nejsem jistej i kvůli tomu, že sám pobývám nejvíc na těch zahraničních. Jednu dobu to zajišťovaly czbf servery, ale ty už dneska moc lidí nemají a těžko říct, zda vůbec ještě existují, protože řada tamějších českých hráčů se údajně přesunula k Bf3.
          • Dík za pomoc, teď už jen sehnat hru :-)
            • Emmm...není to na Originu zdarma? Ale možná to byla jenom nějaká akce...
  • Ja dostal od Originu trojku zdarma, vylepseni kompletni me stalo 499, pohoda, staci si pockat. Battlelog je v pohode, a o realitu tu nikdy neslo. Kdyz chcu neco opravdoveho dam si Insurgency nebo Rising Storm...Zadnej stres a spokojenost.
    • tak to zas tak zdarma nebylo, když jsi za to dal 500
      • Ne origo sem mel zdarma a nahral sem cca 48h a pak sem si poridil rozsireni vsechny DLC za 500, tim chci rici ze to sakum prask velky vydaj nebyl a mam to komplet...
        • Jinak receno, abys moh vubec hrat, musel si tech 500 stejne vykesovat, takze ti nejdiv dali demo a pak sis koupil hru.
          • nemyslim si ze zaklad je demo, 10 map a single player vpohode zabavil na temer 48h, demo na 48h neni tak spatne...a nemusel sem nic, chtel sem.
            • No jo, hru ti sice dali, ale v době, kdy byla v podstatě už od EA/DICE odepsaná. Já kupoval za plnou cenu. Po záplavě DLC, která rozdělila komunitu a hru výrazně zdražila, jsem se na to vykašlal.
      • Inquisitor
        Zadarmo byla základní hra bez dlc.
  • Muzu se zeptat co je tak straneho na tom battlelogu ze je lepsi o nem pomlcet?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit