Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsechno bude zase perfektni a suprove, tohle slibuji kazdy dil a po vydabi je hra vzdy jen zabugovany paskvil, ktery az po tisicim patchi je hratelny, kazdopadne videjko nam ukazalo ze v podstate jen kopiruji jiz pouzity material do lepsiho grafickeho ztvarneni, jak napadite, vymyslet asi nove mesto pto tohle studil bez penez je strasne obtizne a narocne
    • proč vymýšlet nové město, když jde o město Los Santos a to už bylo suprově uděláno pro San Andreas. Já jsem naopak rád, že se zase po dlouhé době podívám do Los Santos. Jen škoda, že to asi nebude jako v SA, kde ta města byly tři.

      Jinak souhlas. Vydávání her s obrovským množstvím bugů je hnus. Ale třeba SA bylo celkem hratelné i v základní, tedy naopatchované verzi.
  • no jo, klidne mne vypiskejte ale az bude oficialni video primo z hrani a ne taj ty vyhnany graficky klipky tak se teprv uvidi jak hra bude vypadat.
  • Teda, dobrý video, dal si stim zřejmě práci!

    Jinak SA na svou dobu když bylo puštěný naplno vypadalo moc pěkně
  • Bezvady, autor se musel asi hodne nudit ze se s tim piplal.
    • Nemyslim si, že to muselo trvat tak dlouho.
      Třeba ho to baví a koho ne když to pak dáš na net a behem chvilky to má 600 tiscíc + shlednutí.
      Kež by se víc lidilo nudilo :)
  • n1 :D
  • jenom jestli ty zabery z gta 5 nejsou jenom filmovy sekvence...
    • proč?
  • Nabudúce by autor nemusel znížiť všetky nastavenia na minimum. Viz napr. tiene atď. *3*
  • conflig
    S tím vysokozdvižným vozíkem na přechodu to zabil *1*
    • studna261
      to teda nemá chybu *1* *1* *1* *1* *1*
  • Dobre video. San Andreas vypada lip. *4*
  • škoda že táto hra bude výkonovo obmedzená xcrapom, čo už
    • Škoda, že jsi výkonově omezený bezmozkem. Co už

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit