Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to přesně tak ta hra je prostě v pr**li, naprosto zabili ranked hry.
  • LoLko jsem zkoušel už pár let dozadu, kamarád to hrával a pořád básnil, tak jsem to zkusil, par dní jsem u toho vydržel.
    Pokud nebudu hodnotit jak hra vypadá, jak se hraje apod., tak co bylo příšerné bylo chování ostatních. Nevím s kým mě to strkalo do group, ale předpokládal jsem, že by mě to mělo dávat s podobnými nooby jako jsem já (byť jsem měl velké zkušenosti z Doty a Hon, takže jsem věděl, jak se moba hry hrají), tak neustálá salva nadávek na všechno možné.
    Vypadá to, že se RIOT napapal penízků, co jim stále tečou a je jim už buřt co s hrou bude, oni jsou za vodou...
  • Článek se skoro nedal dočíst, je celý postaven na základě nepodložených fakt a názorů. Komentáře pak tvoří převážně DOTA2 hráči kteří si naivně myslí že se jejich hře snad dostává větší popularity, přičemž se žádný větší zájem o dotu neprokázal jakožto se neprokázal menší zájem o LOL. Pokud jste hráli LOL v posledních dvou letech, věděli byste že "boostování" accountů se bere jako vtip nikoliv jako skutečnost a "climbovat" divize je naopak lehčí než předtím, proto jsme se dočkali tzv. master tieru. Co se týče aféry okolo dynamic queue, je to systém který si doslova vyžebral reddit a problém hraní proti "full premade" teamu se vyřešil v posledním patchi navrácením ranked teamu. Když se to shrne tak velice nepatrná část LOL komunity přešla na overwatch a to způsobilo menší poprask který DOTA hráči berou jako šanci k opřítí se do dlouhodobě dominující hry.
    • lžeš
    • Hráči Doty si snad netouží dokazovat, že má jejich hra víc popularity stačí jim fakt, že je Dota lepší, hezčí a turnaje mají nejvyšší prize money *3*
      • Tohle mohl napsat opravdu jenom mentálně labilní jedinec a hodně zarytý fanboy lolka, který ani nedokáže rozeznat dobré a kvalitní jídlo od hov*a, ale proč mě to vlastně u čecháčků překvapuje. To je tak, když exoti vylezou maximálně jednou z té jejich hromady hnoje kde bydlí na dvorek a myslí si, že už znají všechno.
        Proč vůbec řešit to jestli Dota má daleko propracovanější hera/champaiony/mapu/invis a celkově komplexnější systém, už jenom to, že Vám stupidní idio*ům musí dávat zadarmo wardy v podobě trinketů atd. To jsem se opravdu zasmál.
        No nic, když to casual ko*otům vyhovuje a uspokojí se s primitivní sra*kou. Aspoň je na Dotě méně zdegenerovaných dětiček.
        • Sranda jak labilní moravák nedokáže rozeznat spisovnou češtinu od nářečí. Ale co taky čekat od člověka co vystuduje 9. třídu a jde pracovat na pole kde se denně vypijí 3 litry slivovice a skončí jako ztracený případ u skleničky vína před svým zdemolovaným sklepem, protože to je ten moravský sen ne? A mimochodem když mi nadáváš do fanboyů a potom bráníš svoji hru jako vlhká třináctka tak ti to na vážnosti moc nepřidá.
          • Nevím proč popisuješ tvůj vlastní život. Nevím jakou socku v ČR by to tady mohlo asi tak zajímat kromě Vaší zdegenerovaný rodinky. Sorry, že kazím iluze ty polodeme*tní rádoby vtipná vopice, ale nejsem z moravy. Takže si lehce setřel debi*e když nedokážeš porozumět psanému textu, dodělej si aspoň tu pomocnou školu.
  • Takhle zabili i HoN udelal z toho Free to play a automaické vyhledávání zápasů a byl konec.
    • Veskoslav
      HoN byl od začátku F2P.
      • nebyl
      • Lži, nejdříve si zjisti fakta, pak piš
  • On někdo s IQ nad 70 hraje tuto primitivní sra*ku? Jsem si naivně myslel, že je pro mentálně labilní fakany tak do 12let.
    • A proto se jedná o jednu z nejúspěšnějších a nejsledovanějších her na světě mkay *7*
    • Zrzzek
      Bavíš mě, pokračuj.
  • Nehraji žádné moba hry, ale hodně mých přátel hraje možná až moc. Hlavně Dotu a nikdy jsem od nich neslyšel takové nebo podobné stížnosti. Report systém v Dotě je asi stejně velký trenažér vzteklosti jako v CSGO, ale v CSGO se s tím postupně snaží něco dělat (ow, prime).
  • Tak moc to opravovali, až to rozbili. Dát do hry plné pubertálních děcek práskačský systém na základě kterého se banuje je opravdu hloupý nápad. Dota 2 má tohle mnohem volnější, nebanuje a neříká lidem kdy s kým a jak mají hrát, nechá hráče, ať si sami vyberou, trolly to stejně časem odfiltruje. Dokonce obsahuje i takové relaxační prvky, jako je necenzurovaný region chat, kde můžete nadávat lidem do kokotu od rána do večera když vás to baví, nebo report systém který sice nic nedělá, ale uleví duši si na to aspoň kliknout (něco jako "nahlásit" tady na games :)). A když se najde nějaký otrapa ve hře, mute a jede se dál
    • restore
      Skusenosti ale ukazuju, ze trollov to neodfiltruje nikdy. V platine a vyssie je to celkom vpohode a len malokedy clovek narazi na realneho trolla. Ale tam dolu, kde je vacsina populacie je to peklo.
      A uprimne, nieje lepsi pocit ako ked hra vyhodi hlasku, ze niekto koho som reportol dostal prave trest :D
  • Já jsem za LoL rád. Alespoň je v DOTĚ méně dětí.
    • velmi trapná poznámka
    • Přesně! Have a coockie
  • Vážená redakce, tohle je nejhorší (BY FAR) článek, který jsem měl tu "čest" si na games.cz přečíst. Autor očividně hru nehrál, popř. nepřekročil práh lvl 30 a nebo dokonce patří k oné elitě Bronze V hráčů, kteří prostě ze všeho viní hru a samozřejmě potkávají nejčastěji sobě podobné.
    Takže p. Kremser, vychutnejte si své elohell do sytosti a vězte, že úroveň Vašeho článku patří přesně do této kategorie. Doufám, že Vám redakce sebere právo se k LoL vůbec vyjadřovat, protože tohle byl opravdu humus. Zkuste Blesk, tam se článek tohoto typu určitě chytne...
    • hrál jsem Lolko čtyři roky a naprosto se s článkem ztotožňuji, ta hra jde do srance.
    • jj pravda boli
    • a mame tu krasny priklad toxickeho hraca nie len v lol ale aj v beznom zivote.
      Autor len s nadhladom shodnotil momentalnu situaciu a velmi trefne.
    • Nechápu podobné reakce. Vždy když čtu stránku na redditu, tak tam jsou lidé mnohem kritičtější a to se jedná o komunitu hry samotné. Redaktor jenom popisuje nálady komunity, ale někteří asi negativní názory nesnesou.
      • Zrzzek
        Samozřejmě že lidé si budou na redditu stěžovat. Protože když problémy necítím, tak prostě hraju.
        • Nebo si nestezuji a proste hru a komunitu opusti. Proto nektery spolecnosti maj takovy ty "feedback" formulare spokojenosti: aby vedely, i od tech co na reddit nechodi.
      • Jack1947
        Fanboys vždyt to všici moc dobře známe *4*
        • Ty tady ještě nemáš ban?
          • Jack1947
            Spíš se divím že multinicker jako ty tady furt tleje a smrdí *7*
  • Kremser si zas napisal bulvarny clanok :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit