zavřít
...

Jak zabít League of Legends

Když se Riot Games zmínili o počtu hráčů League of Legends naposled, hovořili o stomilionové hráčské základně s tím, že aktivních účtů mají něco přes 60 milionů. Nyní, takřka dva roky na to, Riot raději mlčí, a přestože odhady zmiňují nárůst počtu unikátních účtů až na hranici 150 milionů, počet aktivních...
 • vindalooo tiscali.cz
  6 souhlasí, 3 nesouhlasí
  Následující myšlenka nemá být trolení.
  Král je mrtev, ať žije král! Stejně jako všechny úspěšné značky postupně upadne v zapomnění. Internet explorer, Nokia, HTC... Dřív nebo později to čeká facebook a apple. Novým králem je Overwatch. Mně osobně se zase tolik nelíbí a třeba titanfall mě bavil více. V korejských herních kavárnách je už ale nyní nejhranější.
  3.7.2016 upraveno v 18:43

  reagovat

  • SalemCZ tiscali.cz
   17 souhlasí, 1 nesouhlasí
   jenom CS se nějak drží
   3.7.2016

   reagovat

  • C-FAKIN-BEAM (anonym)
   10 souhlasí, 1 nesouhlasí
   Jojo hlavně v PC branži to platí. Viz Microsoft, Valve, World of Warcraft, Counter Strike ...
   3.7.2016

   reagovat

   • SalemCZ tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    kolik lidí hraje to WoWko?
    3.7.2016

    reagovat

    • BARBAR (anonym)
     4 souhlasí, 0 nesouhlasí
     Pár milionu...
     3.7.2016

     reagovat

     • vindalooo tiscali.cz
      7 souhlasí, 0 nesouhlasí
      WoW: a křivka jde nahoru nebo dolů? Film nechtěli udělat dříve aby jím připadně nepřitížil. Logicky z toho vyplývá, že už nerostou. CS: Ano je to vyjímka, ale 1.6 se už taky nehraje tolik jako před 10 lety. MS zatím je v klidu, ale už se neprodává tolik PC jako v minulosti a na mobilních zařízeních hodně prohrávají.
      Ono je to prostě dané, všechno jedno upadne a nastoupí na jeho místo něco jiného a bude to čím dál rychlejší. Jak dlouho bylo na špičce rádio, jak dlouho to držela TV a kdo z vás se nyní na TV jako takovou dívá?
      3.7.2016

      reagovat

   • vindalooo tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    V PC branži a HW branži to platí víc než kde jinde.
    3.7.2016

    reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 23.20.245.192.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.