Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • škoda že neni obalka misto last guardian final fantasy luny nebo noctise
  • Obalky jsou fajn jen by na ni mohla byt laminace a byla by jeste hezci. Nelibi se mi ale ze u kazde recence je jen 1 fotka. Jedna strana a jedna fotka to je jedna velka nuda.
  • Já sem dal hlas Geraltovi Rivie, je naposledy na obálce časopisu level *3*
    • *11*
  • Jack1947
    To je těžké každá obálka má co do sebe - volil bych více a to nelze tak jsem dal tu poslední MOC časáků takovej motiv nemá *3*
  • JakubChoma
    ja som hodnotil podľa toho aký pocit som z obálky mal keď som ju prvý krát videl *5*
  • se to podle me spis zvrhne v anketu o vasi oblibenou hru z techto 12ti...
  • no a čo,že sú na obálkach artworky z hier? ide o celkovú štylizáciu a úpravu obálky. aj ten artwork sa dá zmrviť na obálke. corfer nižšie (a aj viacero ďalších) to povedal dobre - serióznejší štýl obálkam sedí. vždy lepšíe, ako preplácaná neprehľadná obálka niektorých týždenníkov/mesačníkov v CZ aj SK.
    kreativitu očakávam vo vnútri čísla a to najmä v textovej podobe :)

    P.S.: za mňa asi DOOM. tie farbičky mi sedia a obálka celkovo pôsobí skvelo. ale aj taký samorost, to je vážne grafický skvost.
  • No a co, tak jsou to artworky, ale dobře vybrané. Pořád lepší než obálky některých časopisů na západě (můj názor,např. playstation magazine mi přijde, že má obálky 90% fakt špatné).
    Nevím proč, ale pro mě vítězí obálka No Man´s Sky (o kvalitě hry se nebavím).
  • Upřímně Level má jedny z nejlepších obálek vůbec. Vkusně zvolené a je mi jedno jestli je to vlastní či stáhnutá tvorba. Prostě to člověka přitáhne. Jen bych přidal více obrázků do recenzí třeba.
  • kulhy_parici_spici
    Ocenil bych na obálkách i jiná témata, než jen top hra měsíce, ale i tak mi přijdou obálky esteticky vkusné.

    XCOM – ty obličeje jsou prostě creepy, ať už je tam sebemíň graficképřidáné hodnoty
    DARK SOULS – černobílé zpracování hezky vystihuje chladnost DS
    DOOM – funguje to pěkně postaru
    NO MAN'S SKY – kompozice logotypu s tím pičoidním objektem je fajn detail
    SAMOROST – už jen pro výtvarno hry samotné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit