Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "tedy kromě jedinců, kteří by chtěli v reálu střílet lidi, ale to je doufám jen statisticky nepodstatná asociální skupinka"

    Zase Aleš, můžes se prosimtě přestat jak poslední blbec navážet do lidí, tyto hry hrají skuteční vojáci, a chtějí to dělat v reálu, ale podstatou není "střílet lidi" ale chránit svoji zemi ty prapodivný liberále
    • ales.smutny
      Můj předrahý čtenáři,
      aniž bych se pouštěl do debat o tom, jak moc někdo někde chrání svojí zemi, měl jsem spíše na mysli potenciálního hráče, který touží nasázet zásobník z pětačtyřicítky do sousedky, případně rozjet nějakého toho kolemjdoucího a la Hepnarová.

      Mimochodem, smutné to doby, kdy se pojem liberál začal používat jako pejorativní označení.
      • Jo, tak to sorry, špatně jsem tě pochopil, prostě sem si vzpomněl na jiné tvé články a často mi připadalo, že se rád navážíš do lidí. Pokud jde o liberála, měl jsem to namysli to, když si na to lidi hrajou a přitom jsou to socani.
  • Ještě aby ta chytřejší část lidské populace (ženy:) začala hrát hry a jsme v pr*eli úplně. *2*
    • co se týče inteligence mužů a žen týče tak bych řekla že je to vyrovnané.. chytří i blbci se najdou u každého pohlaví :)
    • Hairy_Ass
      Jen mezi námi, kolik vynálezů má na svém kontě ženská a kolik mužská část lidstva?
      • Psychotic
        No tak, vážně to máš zapotřebí?
        Navíc tvůj argument není zrovna průkazný.
        • Hairy_Ass
          A argument, že ženy jsou chytřejší část lidské populace snad je? *15*
          • Psychotic
            Jistěže ne. I když technicky je to tvrzení, ne argument :-)
            • Hairy_Ass
              Dobrá, tedy tvrzení, ale to na věci nic nemění. *4*
  • A za jak dlouho, že to výjde Skyrim? :D
    • 48 dní 13 hodin a 13 minut:D
    • Vychází přeci v magické datum ... 11.11.11 :)
    • http://www.gameranx.com/updates/id/3017/article/dark-souls-is-bigger-has-more-content-than-skyrim/

      "According to Lees, the leader of the fellowship he plays with leads at 60 hours in playtime, with less than a "quarter" of the game explored. "

      Ráno do živého pro většinu osazenstva tady hádám... budu to postovat do všech novinek o Skyrimu.
  • Irisis
    No co si pamatuju, strašnej hit u holek na gymplu bylo když jsem sehnal kopii "hry" Sexvilla... Některý u toho dokázaly sedět údajně hodiny, taknevím jestli to s tim co čekají od mužů je pravda...
  • No vidíte... s takovou tady za chvíli budete recenzovat Sengoku Rance...
    • *1* Náhodou já u tý hry strávil x hodin .
      A dodneška nechápu jak je možný že se si tak uchilnou sebestřednou arogantní postavu jako je Rance oblíbil :D
      Škoda že sem nehrál ostatní hry páč tam je na ně prej dost odkazů.
  • no já osobně ty minuty do vydání Skyrimu počítám >.> já hraju ráda a nepohrdnu dobrou hrou.. Baldur's gate, Neverwinter nights, The elder scrolls morrowind-oblivion, Mass effect, Dragon age, Portal, Assassins Creed, Zaklínač.. tohle jsou moje oblíbené... a Portal mezi ně nepatří protože by to bylo snadná rádoby logická hra.. ale ten příběh.. sarkastický humor Glados:D jistě někdy mě chytne nálada na nějaký ten simulátor jako třeba Sims ale nikdy u toho nedokážu dlouho vydržet.. pořád to samé.. chybí tomu.. nějaký ten příběh co by mě chytnul a nepustil:D
  • Hairy_Ass
    Tady je jasně vidět, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše, protože takové ptákoviny by chlap těžko hrál, ale v důsledku je to dobře, že nejsme stejní. *3*
    • Jó jak říká Anon-kun... víš houno. Existují tisíce visuálních novel pro muže... čekuj vndb.org.
      Nejslavnější jsou asi Tsukihime a Fate/Stay Night se svým side stories.

      Pak jsou i ty neerotické jako Higurashi no naku Koro ni, Umineko no Naku Koro ni nebo Higanbana no Saku Yoru ni.

      A pak jsou ty bez anglického překladu, kde můžeš čučet tak akorát na anime adaptaci. Např. Oretachi ni Tsubasa wa Nai, Fortune Arterial, ale hlavně Yosuga no Sora a Haruka no Sora.
      • Hairy_Ass
        Vím houno, ale jestli to nějakej chlap hraje, no potěš koště! *7* *8*
        • Masa-san
          To hrají miliony chlapů i ženských , jen hrají hry zaměřené na svou kategorii (muž/žena/chapec/dívka/děti)
          No spíše nežli hrají dá se říct, že čtou je to v podstatě interaktivní kniha kde čtenář slyší zvuky, hlasy, hudbu a to v profesionálním znění a kde také muže ovlivňovat průběh děje něco jako volba ovlivňující děj v nelineárním RPG. Muže to být dating simulace, ale taky horror, thriller, comedy, ero, cokoliv. Podud čteš knihy, koukáš na filmy a nebo hraješ hry, tak tohle je něco mezi tím vším a funguje to podle všeho bezvadně *5*
          • To tu nikoho nezajímá páč tady lidi rádi plivou na věci který neznaj .
            • Masa-san
              Jn bohužel, ale je to škoda.
        • Tak ono to na první pohled působí trochu divně, to jo... ber to jako knížku s obrázkama a zvukem a možností volby jak bude příběh pokračovat.

          To vlastně VNka jsou...
          • nn to jsou gamebooky akorat bez toho zvuku tady to je kopirovani
    • Um, otome jsou jen jedna z kategorií vizuálních novel. Většina z nich je zaměřena na mužskou populaci (nebo aspoň myslím, jen pár otome bylo přeloženo do angliny). Stačí kouknout na vndb.org.
      • Hairy_Ass
        Svět se v prd*l obrací. *1* *1* *7*
  • Amylee.Anderson
    To musí bejt kravina..:D
  • Cosi
    Tyhle simulátory randění se u žen staly jednou z nejpopulárnějších kategorií her, protože jim postavy dávají to, co chtějí od mužů v reálném světě“.
    Pamatuji na Sim Date, taky taková hra na vztah a na konci mi taky postava dala to co jsem chtěl od ženy v reálném světě. Tedy, ne vreálu *1*

    Tedy ne doslova.
    • Souhlas. Navíc, bohužel, jsou ženy náchylnější k závislostem a pak to dopadá tak, že matka "zapomene" na vlastní děti, které doma umírají doslova hladem, ale to je extrém... Aby se ženy necítili ukřivděné, muži, kteří propadnou hře jsou také takoví (jen jich je prý méně), viz případ, kdy muž zabil dítě, protože jej obtěžovalo při hraní hry...
      • Je to spis chlap kdo se klidne vykasle na rodinu a deti.
  • Hráčky co znám většinou hrajou opravdu spíš The Sims nebo Zoo tycon .
    "Nyní se převádí více a více mangy do této podoby, protože právě manga a její, na ženy zaměřené, tituly" zajímavý ale je že sem nedávno čet že ženský dávaj přednost spíš Shōnen titulům. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit