Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já nevidím problém v tom že ti národ vyhlásí válku pokud seš čistě mírumilovný a zakládáš si na hospodářství. Dává to smysl si napřed ekonomicky, vědně a oni ví že mají větší vojsko tak zaútočí dokud můžou.Podobně se zachová i lidský protihráč ;)
    • Coffin.Corner
      Pokud je to reakce na mě, tak jenom musím zopakovat a upřesnit, že s napadením jiným státem nemám problém. To co mě v šestce strašně vadí, jsou důsledky války i když se de facto jen bráním napadení a nepřistoupím na protivníkovu nabídku příměří, až si milostivě usmyslí.
      Jinak řečeno, odmítnutím příměří ve válce kterou jsem nevyvolal, se ze mě automaticky stává válečný štváč, se všemi důsledky pro další vývoj hry a této nálepky se strašně těžko zbavuje.
  • Ktory diel serie by ste odporucili novacikovi ? Teda ak vravite ze 6 má nie prave najlepšiu AI
    • uzivatel1982
      Osobně bych ti doporučil šeštku protože je nejpřístupnější pro vstup do serie. Pětku protože se dá komplet sehnat za babku a je to super celek. Pro nejhardcorovější omodovanou čtyřku. Starší díly už jsou spíš pro fanoušky, který původní díly hráli v době vydání.
    • jedničku
    • Paulcz
      Trojku, je to staré, ale z celé série asi nejlepší. Bez hnusného 3D zpracování.

      AI a i různé klíčové mechaniky pokulhávají v každém díle už od Civ 1, tam to ale nebylo tak markantní.
    • kup si 6., ma nejlepší grafiku. z grafiky IV se akorát pobliješ a to bys nechtel
    • CIV 5 ve slevové akci se všemi DLC ;)
    • S modem C2C je to samozrejme nejvic bomba, ale nevim zda bych to doporucil novackovi :-)
    • Čtyřku s modem Caveman2Cosmos, to je uplně jiná liga a jde tam zapnout i drsnější AI co hraje na výhru
    • Civ IV
  • WalkingWad
    To chování AI taky nechápu. Ta 6ka snad nejde hrát neválečnou cestou. Dřív či pozdějc i nějaký národ najde nesmyslný důvod proč na mě zaútočit. Takže jediné řešení je mít armádu jak blázen. A jak tu padlo, Kleopatra vyhlásí válku, protože si nezasloužím žít a jsem moc slabý (přitom sem ve všem třeba napřed oproti AI)... tohle je fakt padlé na hlavu...
  • pro me je civ6 asi nejhorsi z cele serie a muze za to strasne tupa AI (jeste tupejsi nez v civ5) + cartoon grafika
  • Coffin.Corner
    Warmongering je v šestce fakt na palici. Většinou hraju mírumilovně, ale prakticky nemám šanci se vyhnout válce se sousedy. Budiž. Jenže když jim dám najevo, že si na mě neměli nic začínat a obsadím města, která mě nejvíc ohrožují, jsem prakticky do konce hry pro všechny za válečného štváče...
    • Takže koukám, že tento neduh zůstal z pětky. Tu jsem tento týden zapnul a soused mě napadl 3x během celé hry a obsadil důležité město. Když jsem mu v protiútoku obsadil největší město aby toho nechal, tak jsem byl okamžitě pro ostatní civilizace nejhorším člověkem, co si zasloužil denounce a nikdo se mnou nechtěl pořádně obchodovat.
    • To je jediné co mě neskutečně sele na CiVce, hra to je dobrá - baví mě asi po dlouhých letech jako jedna nejvíc (snad jen první díl mě bavil stejně, ba i více)
      Ale co mě fakt dokáže znechutit celou hru, že jsem jí schopnej i odinstalovat. Když hospodářím, dovážím sousedům materiály a jsem hodnej - a HLE.... Kleopatra zmije jedna jedovatá! Uzavřel jsem sní další obchody a další kolo? Vyhlášení válečného paktu - neboť dle jejích slov: "jsi slabý, nezasloužíš si žít" WTF?!!! WTF?!!!
    • když jsem tohle jednou napsal, tak mi místní radoby historici vysvetlili že v lidske historii se porad valčilo takže je to vlastne realisticke a v poradku
  • Takze AI bude vyhlasovat valky jeste nesmyslneji nez ted?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit