Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeee ten vozejček je boží
  • Konecne zase nejaka tahovka. I kdyz bych tedy radsi uvital neco ve stylu JA2 nebo W40k Squad Command.
  • rhaegar
    Já osobně bych si dal radši pořádnou RTS ala Battle for Middle-Earth
    • Tahovek vychazi jako safranu,RTS mas na vyber myslim dost.
      • rhaegar
        Jmenuj !! A nechci slyšet recykláty jako Warhammer nebo Total War!
        • Heh! Kdyby jsme my ''tahovkari'' meli aspon ty recyklaty. *2*
          Jmenuj jakoukoliv tahovku z posledni doby. Natoz tak ackovou.
        • Cahir
          Recykláty? Na rozdíl od Battle for Middle Earth mají alespoň vyvážené a smysluplné mechaniky. Navíc DoW 2 je oproti jedničce dost inovativní, takže o recyklátu nemůže být řeč. Kromě nich je tu samozřejmě Starcraft.

          Osobně jsem taky pro tahovku, kvalitních RTS je v současnosti dost.
          • rhaegar
            StarCraft II je dva roky stará hra a Warhammer 40k - Dawn of War II dokonce tři. Takže tu nemáme RTS ani Tahovky... No ale máme tu nablbý Skyrim !!
            • Thorleif_cz
              Co má společnýho Skyrim s rts/tahovkama? *15*
  • sem stím mohla by to být příjemná změna
  • Zrovna jsem si dneska ráno řikal, že bych si rádn zahrál hru kde bude kreslená grafika, žádný extrémní vyhlazování AA x100, ale jen prostě hra na zahrátí :)
    A hle, co mi to tu dneska na tiscali naservírujou :)
    Ke hře nemám žádný připomínky, čekám od toho levnější DragonAge, máznutej starou šachovnicí na bojování, pokuď to bude mít ještě nějakej vymazlenej příběh tak budu překvapen. Kdo ví, třeba se z trpaslíka co nic neukazuje stane nakonec vynikající titul.

    POZOR!! Nebo si z nás vývojáři dělají prdel, tento celý "trailer" udělali dva lidi ve flashy, ale s hrou nemá nic společného. A bude se jednat o nějakou hru co chce nastartovat firmu-studio, jako tehdy Baldurs ( i když tady by se dalo říct, že BG byl spíše dílkem Black Isle Studios, BioWare tu bylo jen jako malé studio co spolupracovalo)
    • Cahir
      " ( i když tady by se dalo říct, že BG byl spíše dílkem Black Isle Studios, BioWare tu bylo jen jako malé studio co spolupracovalo)" - Tohle v žádném případě není pravda. Doporučuji zjistit si pravdivé informace a nešířit bludy.

      Feargus Urquhart (současný šéf Obsidanu, dříve dělal v Black Isle): "Over the past two years, between BioWare and Black Isle, there have been four products and an expansion pack developed using the BioWare Infinity engine (...) When BioWare was creating the first Baldur's Gate, they pretty much did it all themselves except with some very small things provided by us like a sound engine and a movie processor.(...)After Baldur's Gate was finished, BioWare then began work on Baldur's Gate 2, and another team at Black Isle began on Icewind Dale. BioWare used some of the functionality that was created for Torment by Black Isle, but not a great deal. "
  • pb_historic
    Je to krásné. Plus palec nahoru za změnu přehrávače videí, nyní je to už pohoda.
  • MrSanta
    w00t tahovka, já su také šťastné *1*
    EDIT: Ten krátký záběr z boje a i ta grafika mi trochen připomíná Dragon Age Journeys.
    • DarkHawk
      Kdyby to byla tahovka za Římany, tak bych do toho šel hned.
      • MrSanta
        Já bych byl zase velmi rád za nějaké to cyberpunk RPG dobrodrůžo s partou hrdinů a tahovým bojem. Ale aj fantasy bude dobré. Tahových RPG/strategií není nikdy dost. Ještě jsem zvědav, jak to dopadne s Wasteland 2. Z toho by se mohla vyklubat moje osobní herní nirvána *1*
  • DarkHawk
    Z toho videa to nevypadá na pořádný příběh, cákance krve, akce a epičnost jak je u BioWare zvykem. Ti lidi co odešli si chcou asi dělat své vlastní projekty a jdou na to jinak. Protože kdyby chtěly dělat obdobné tituly, co kutí Biow. Bylo by to asi podobné jako lidi co odešli z Blizzardu a založili Runic Games. Torchlight je super hra o tom žádná, ale není to tak vymakané jako Diablo.
  • BoB.2
    CHtělo by to víc ukázek ze hry ale nemuselo by to bejt špatný tahovek není nikdy dost.
    • genki.sudo
      To je pravda ale ja som ich nikdy nehral v MP takže sa mi ten systém (najprv MP a potom SP) moc nepáči.. :-( Asi sa boja že sa to nebude predávať...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit