Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim,proc,ale budis.. Vas se hduba nelibí mne se zase libi to je vec nazoru :)
    Druha vec je takova,ze sice ve warbendu jde 100vs100 ale ani ja s notebookem ,kterej neni srot spustim na nem leda cos i novy hry na medium tak fps je 15 cim vic hracu tim horsi a to to hraju na nejmensi -> Mysleno to dlc napoleonic
    Ale i Crpg 50vs50 jsem mel fps kolem 20
    Jinak hra me zaujala az na souboje ty jsou takovy smutny
    Doufam,ze ty souboje nebudou takovy roboticky
    • Tikov
      u Napoleonic Wars šlo o určité chyby ve scénách (osobně to dávám za vinu modelu pevnostní zdi)- od 1.003 to šlo už poměrně plynule a teď s 1.004 jsem FPS pokles zaznamenal skutečně jen výjmečně. Ovšem jestli je problém i s nativem, tak to není ve hře- je si třeba uvědomit, že Warband využívá jen jedno jádro procesoru (na krabici je minimum 2,1 GHz) a díky počtu jednotek na scéně to chce i lepší RAMku než uváďených 1GB (osobně vidím minimum na 3 GB)
    • EuroSamurai
      Tak to seš jeden z mála komu to jede tak blbě . :)
  • tak jsem se zas fakt zasmál :) Hudba příšerně zvolená a animace? Plynulost, pohyby.. hrozný *1*
  • Není to náhodou přejmenovaný projekt Chivalry: Medieval Warfare?
    • To je vuul *1*
    • Tikov
      ne
  • Tikov
    Doporučuji se kouknout na video od Totalbiscuita ( http://www.youtube.com/watch?v=jnNrHdihGSY )- je to zajímavý mix perků a Warbandu (mimochodem autoři se inspirací netají) ale stále mi na tom něco vadí (asi pocit z boje, kvůli animacím a zbytečné dorážení/oživování)
    Další nevýhoda oproti Warbandu je a asi i bude malá maximálka hráčů (64 vs 200)
  • Asi takto: pokud ta hra bude otevrena pro modifikace pak to muze byt trhak. V opacnem pripade to nema smysl ani kupovat.
  • Akože grafika fajn... ale tie animácie sú podľa mňa úplne strašné...
  • Já jenom doufam, že rytíř v plný zbroji nebude skákat dva metry do vzduchu a běhat jako čamrda... A lukostřelce jak skáče před rytířem ze strany na stranu a přitom drží napjatý luk a zaměřuje...
  • no těšim se ale....
  • PreidaQ
    Abych byl upřímný, tak to byl pěkně hnusný trailer. *9*
  • Paulcz
    atmosféra ? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit