zavřít
...

Ještě ho nevídíte, ale zítra se připlíží goblin Styx v Shards of Darkness

Stealth akce si můžete užít dost v leckteré velké hře a do jisté míry ji najdete i v Horizon: Zero Dawn, nebo Ghost Recon: Wildlands. Mezi podobnými velikány se příští týden pokusí nezapadnout jistě menší, ale za to stínům plně a zcela oddaný titul Styx: Shards of Darkness, jehož hlavním hrdinou je...
 • turbo (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  "Ta se povedla a byť jí, alespoň podle recenze od Lucie, trochu podkopávají nohy slabé produkční hodnoty a primitivní soubojový systém, jde pořád o zábavnou hru." - jj, není nad to ve stealthovce dát paleček dolů za primitivní soubojový systém, lol. A pokud slabé produkční hodnoty bylo to, že holt nebyly textury v super rozlišení, aby to běhalo úplně na všem, tak lol^2. Grafika a stzliyace byly velmi povedený.

  Pro mě osobně asi jediný, za to celkem veliký, nedostatek jedničky byl backtracking. Byť to dávalo příležitost vidět všechny levely z opačné perspektivy, tak prostě druhá půlka hry už byla tak trochu nuda.

  Na dvojku se těším už nějaký ten pátek, takže - hurá, konečně! :)
  14.3.2017

  reagovat

 • Davies182 (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Coze, ta gamesa z Verhoevenova Elle je fakt pravá, jo :D? Cool.
  14.3.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.123.20.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.