Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konecne ELEX <3 dej gejmrbože ať jim to lidi kupují
  • Coffin.Corner
    Mezi chováním dobytka a chovem dobytka je docela velký rozdíl *4*
    • Bohužel, často není, ač by měl být...
      • přotom neni tak hrozný pochovat si v náručí roztomilé malé telátko *4*
        • Nebo pohřbít velkou svini.
    • ty krávo tak to bylo hluboký
      • že nedohlídnu na dno
  • Thorar
    Dobrej nápad, tohle se mi líbí *3*
  • Lukass
    Na Elex su zvedave, bude to v cestine a gameplay videa se me celkem libi. Mozna koupim po prvnich recenzich. Jak to vidite vy?
    • Ako vies ze tam bude cestina? Na steame pise ze jazyk neni podporovan
    • species
      offtopic - sakra nechtel bych byt ve svym vyberu her omezen tim jestli to nekdo prelozi do naseho prekomplikovanyho bezvyznamnyho jazyka :/
      • risa2000
        To, že nevíš, v čem spočívá krása češtiny, neznamená, že to nikdo neví. Čímž nechci říci, že lokalizace bude krásná, jen reaguji na "překomplikovanýho bezvýznamnýho jazyka".
      • Lukass
        A to vycetls z myho prispevku kde prosim, ten blabol co napsals.
        Videls kolik ma hra textu? Asi ne, stimhle uz mam problem a toho textu k pochopeni tam bude hodne. A abych si hru plne na 100% uzil potrebuju cestinu stejne jako 95% ostatnich hracu u podobne velke hry
        • species
          Tak ti dela problem anglictina nebo cteni? Tak nebo tak ... nechtel bych :(
          • jamar28
            Jestli tím nejsi vůbec omezen, závidím ti. Taky bych chtěl být na úrovni rodilého mluvčího. Jsi bilingvní dítě nebo tak něco?
            • species
              Jo zni to trochu arogantne :D Ja tak znim normalne tho.
          • Nemyslím si, že to je hodno kritizování. Za prvé na jazyky nemusí být každý (i když to z příspěvku nevyplývá) a za druhé, klidně může vynikat v něčem, v čem ty si levej jako lopata.
            Já když jsem hrál ME:Andromeda, tak abych pochopil plně příběh, musel jsem si hraní zaznamenávat pomocí OBS a pak si jej překládat s Google Translatorem a Urban Dictionary. A po této zkušenosti jsem, již před rokem zakoupený, DeusEx Mankind Divided uklidil zpět do šuplíku a počkám si na češtinu. Takže být spokojen, že hra vychází v mateřštině, na tom není nic špatně.

            Ad "prekomplikovanyho bezvyznamnyho jazyka" Polština je kupříkladu podobná s češtinou, na výletě v Krakově jsem se domluvil více česky než anglicky a přesto v polštině vychází kdeco. Polsko je holt větší a hrám více zaslíbená země viz CDProjektRED. Takže teoreticky, kdyby ze dne na den klesla u nás míra pirátství na 0% a všichni by si hry začali kupovat, i ta čeština ve hrách bude ;-)
            • Bohužel musím reagovat na svůj vlastní příspěvek (tam, kam bych reakci chtěl dát už to bohužel nejde) ale je to určeno odpovědi diskutujícího "Species"

              Ano, mohli jsme se blbě pochopit ale promiň, napsat "sakra nechtel bych byt ve svym vyberu her omezen tim..." a "Tak ti dela problem anglictina nebo cteni? Tak nebo tak ... nechtel bych :(" zni trosku povysenecky. To musíš uznat sám. Navíc reakce na tvůj příspěvek od Lukass to podtrhuje. Taky to vzal jako narážku na to, že ty s AJ nemáš problém. No tak se těší na hru v češtině, není přece potřeba mu sdělovat, že pro tebe je nemyslitelné vybírat hry, podle jazyka. K dodatečnému učení ho to asi těžko donutí.
              Ale protože se běžně neučástním trollení v diskuzích, tímto bych to z mé strany uzavřel. Řekněmě, že někdo se na hru těší kvůli příběhu a někdo kvůli lokalizaci. A každý si najde svoje, hlavně, že jsou obě skupiny spokojeny *2*
            • species
              Sem si celkem 100% jist ze vynika v mnoha vecech v kterych ja sem levej. Kazdy clovek na tenhle planete vi neco co ty ne.

              Nicmene kde beres tu kritiku? Proste jsem poznamenal ze byt omezen anglictinou ve svym hernim vyberu je neco co bych nezkousl. I kdybych nebyl na jazyky.
    • Chidlink
      Já mám Elex už přeobjednaný. Videa se mi libí a styl piraní mám rád. Na hru se moc těším, navíc tam bude čeština, není co řešit *3*
    • Mám z toho obavy. Chtěl bych zase jednou hru, která mě uchvátila stejně jako Gothic I a II (vč. datadisku). Bojím se ale, že to dopadne podobně jako Risen 3, který jsem dohrál už notně otráven. A obavy mám i z toho, že i když třeba bude tato hra tak skvělá, jako byly pro mě Gothicy, tak už to tolik neocením (asi to bude věkem ). Toho se bojím asi nejvíc. Takže si počkám na více recenzí a budu doufat.
      • Lukass
        Tak chtet novej Gothic to uz je nerealny. To budes zklamane, to ti rikam predem.
        Gameplay pusobi celkem dobre, pockam taky na recenze, ohlasy hracu, kvalitu optimalizace a pak uvidim
  • ripper
    Docela příjemnej nápad jako formát pořadu. Ocenil bych ale, kdyby v popisku videa na YouTube byl seznam komentovaných her a jejich časové značky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit