Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tesim se

    Tuto hru naprosto miluji, moje zatim neoblibenejsi hororovka co jsem kdy hral, originalni strasidelna desiva atmosfera, mnoho momentu kdy vam zustane rozum stat (mindfuck).
    Pro me je tato hra jednicka, lekacky se tam moc nevyskytuji, spis vas hra uvede do atmosfery, ja osobne jsem mel vetsinu casu husi kuzi (moc prozivam herni zazitek)
  • Jack1947
    Slabší jednohubka po první procházce... ale bylo to zábavné... celkem.
  • Je to dobrý horor (tím myslím bez lekaček)?
    • 80% té hry jsou primitivní lekačky. Navíc tam ani nemůžeš umřít a 1 z mála nepřátel je naprosto okopírovaný duch z PT (opravdu, má i stejné animace).
  • Je Layers of Fear dobrá hra?
    Právě mám rozehranou SOMA a jsem nadšený. Líbí se mi to víc než Amnesia. Monstra jsou sice spíš otravné než strašidelné a pořád tu funguje ta mechanika, že stačí se na ně nedívat, ale atmosféra a příběh jsou úžasné. Pokud je Layers of Fear podobné, tak bych do toho šel.
    • Jack1947
      Není to moc hra spíše taková hororová procházka kdy se plní pár menších hádanek.
    • GlaDOS
      Kvalita grafiky LoF je lepší. SOMA ale zadupává LoF do země designem a stylizací herního světa. LoF je plný nudně vypadajících chodeb a místností. Jinak je to těžké hororové béčko, skoro až céčko. Je neuvěřitelně lineární a plná levných odfláknutých lekaček. Kdyby nebylo kvalitní grafiky, myslel bych si, že hraji jeden z těch špatných rádoby hororů, kterými je Steam přeplněn.
      • ano, ty laciné lekačky *15* Naprosto stupidní level desing pro youtubery....
    • ne, absolutně vůbec LoF je blbina. Levná napodobenina P.T,což by jenom teaser a i tak měl více nápadu než tenhle walk simulator. Prostě stejná nuda jako Outlast apod.
      • Uveď tedy hororovou hru, která se zásadně liší od Outlast/LoF a není to nuda.
        • Outlast ani LoF jsem nehrál, takže nemůžu srovnat. Ale hororové hry, které považuju za velmi kvalitní jsou třeba tyto
          - Alan Wake
          - Dead Space trilogie
          - System Shock 2
          - Amnesia Dark Decent + Penumbra + Soma (všechno jeden styl od Frictional games)
          - Call of Ctulhu Dark Corners of the Earth
          - Clive Barkers Undying
          - Silent Hill série (zejména dvojka a čtyřka)
          - Fatal Frame série
          • Tak na tohle snad nemá smysl ani reagovat. Hlavně na tu větu o Bioshocku, ty jsi totálně mimo tyvle :D.

            SOMA je mimochodem logicky totálně dementní hra, což se o Bio rozhodně říct nedá, ehm. A proti Amnesii o SOMĚ nemá smysl vůbec mluvit, nuda.. Ty jsi mi teda řízek :D
          • Dead Space není horor, ale slasher ve sci-fi kulisách...
            • Chupacabra,
              tvrdit že Dead Space nemá atmosféru je fakt hodně silné tvrzení. Podle mého je skvělá atmosféra právě nejsilnější stránkou hry. Hororové to bylo tak akorát, ani moc, ani málo, zvlášť prvních pár levelů bylo hororových. To že si tyto věci neumíš užít nebo ocenit je tvoje škoda.
              Podobnou atmosféru má si SOMA nebo System Shock. Somu jsem včera dohrál a je to skvělá hra - hororová je jen trochu, míň než Dead Space, ale má parádní atmosféru a skvělý příběh. Mnohem lepší než zmršený Bioshock, který se pokoušel o to samé (podmořská opuštěná základna) a v porovnání se somou totálně selhal.
            • Takhle arénově střílečky nefungují *7*
            • Nevím, ten pocit sem neměl, hra byla výborná a celá série mě bavila, ale nebál sem se u toho a nic nechutného si z toho nevybavuju (ale to bude asi mnou, protože po tom co jsem já už všechno v životě viděl, tak mě jen tak něco nerozhází).
              Ale hororem bych to oprvdu neoznačil už jen proto, že je to prosté atmosféry - strašně brzo na tebe zaútočí nepřátelé a hra je v podstatě arénová střílečka, kde chodíš od místnosti k místnosti, ta se vždy uzamkne a ty musíš všechny postřílet a pak znova a znova a.....
            • je to skvělý horor - totálně klaustrofobická atmosféra a pocit izolace na rozpadající se vesmírné lodi plné děsivých monster. Akorát k tomu přistupuje jinak než survival horory, dává ti možnost se bránit. I když to regenerující monstrum bylo fakt nechutné. Příběh to mělo taky dost zajímavý, pokud si člověk dal tu práci a četl všechny logy.
        • žádná taková hra není, protože to ani nejsou horrory. Naprosto laciná koncepce her. P.T bylo aspoň zajímavé a bylo to krátké.
          • Kriste pane, do čeho jsi to duši dal. Vždyť ty jsi jak houpací kůň ...
    • LoF je pomalejsi, ale mnohem hezci horor. Pocitem neco mezi Amnesii a Silent hill v artovem kabatku s E.A. Poem.. Delka je tak akorat, aby to clovek prozival na plno. Pokud si hrani hororu umis vychutnat, tak si to moc uzijes. Monstra jsou hlavne v hlave, stejne jako strach. Zvuky a hudba jsou super. Je to ten tip hry, ktery se ti ani nechce hrat :) , protoze fakt netusis, co si na tebe za rohem nachystali. LoF podle mne prinasi novou hratelnost, novy moderni zpusob vypraveni hororu ve hre.. Za mne rozhodne must have zalezitost. Zkus. Nespechej. Vychutnej si. Je to pecka.
      • "LoF podle mne prinasi novou hratelnost, novy moderni zpusob vypraveni hororu ve hre."

        Jak nepovedená kopie P.T může přinést novou hratelnost?
  • Chjo, na začátku slev na Steamu jsem koupil hru a teď vidím, že na ní bude DLC. Kurňa jak já tuhle DLC politiku nesnáším...
  • Inheritance.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit