Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, ja nehrál ani za všechny frakce ze základní hry. Zkusil jsem lidi a orky ale daleko jsem se nedostal. Nuda a slabá strategická zložka.
    • A na jakou obtížost jsi hrál?
  • Lámal bych ruce za tu DLC politiku. Hra mě stála 39€ a to po mě chcou za další rakce po 17.99€ .. neskutečně mi to tu hru znechutilo.
    • *49€
      • Jo počítám, že druhý díl se vším bude zase stát kolem 2000 Kč. Jednička mě tolik stála (koupena hned v předprodeji) a to kupuji DLC ve slevě ...
  • Pilgrim66
    "Nechce se vám za válečné mamuty platit tolik peněz? Pak si pro vás SEGA připravila skvělou alternativu"

    Příjde mi trochu smutné, že autor nejen opěvuje pre-order politiku, která poškozuje herní průmysl jako celek, ale ještě first day pre-order DLCčka...
    • Já jsem teda hlavně proti cenovému modelu, kdy jedna frakce (Beastmeni a Wood elfové) stojí každá skoro 18e, ale zrovna tohle je v pohodě. Zaprvé se jedná o DLC do WH1, takže ne něco, co mělo být součástí základní hry (tzn. WH2) už při vydání a zadruhé akce platí i týden po vydání hry, takže odpadá problém kupování zajíce v pytli, což je na celé pre-order kultuře to zdaleka nejhorší. Takže jak mám proti cenovému nastavení DLC Segy výhrady, zrovna tady mi jedna nová rasa pro WH1 v případě, že si člověk koupí WH2 do týdne od začátku nepřijde nijak amorální, ale spíš slušný bonus za to, že jim člověk zaplatí plnou cenu a nebude čekat na Steam sale.
    • XorxoxTalarius
      Ja jsem treba silne anti pre-order, ale zrovna v tomhle pripade je to asi jedno, jelikoz ten dil stejne koupim, jelikoz chci mit celou mapu a navic, Skaveni
      Ale uprimne zrovna ted tohle dilema resim, jestli predobjednat a ziskat to "zdarma" nebo si to koupit zvlast a pak si koupit az vyjde TW:W2
      EDIT: No vypadlo mi jedno slovo a uple to zmenilo vyznam :D
      • Zajímalo by mě, jak to budou mít hlídané, když objednávku zruším, tak se to automaticky zablokuje?
        • XorxoxTalarius
          Nemam tuseni, ale ani odvahu si takhle zahravat s mim Steam uctem :D
          • Pravda :)
  • Měli je spíš umístit do druhého dílu, neboť nemálo z nich tvoří armádu Malekithovi máti.
  • TheGGG
    super, ale pořád čekám na kislev
  • XorxoxTalarius
    Tak ted uz jenom pockat do pristiho roku na treti dil a pak si zahrat super kampan a ovladnout/vyplenit cely svet *5*
    • Jenže než to celé ovládneš, tak polovina důležitých frakcí už nebude existovat. :( Udělat to jako samostatnou kampaň proč ne, ale takhle na tom starém světě bude za chvílí každý "národ" důležitý.
      Doufal jsem v Tomb Kings (vím že je na ně mód..)
      • XorxoxTalarius
        To mozna ano, ale to je vyhoda Total Waru, po kazdem rozehrani zustanou jini nepratele :)
        • Přesně jsi to vystihl... Nikdy nezapomenu na to, jak mi v Medievalu začali Mongolové ohrožovat anglické hranice *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit