Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozjel bych to na této sestavě: I5 4690K, 8gb ram, MSI GTX 960
  • Tohle už mi PC neutáhne, takže to jistí PS4 verze. Wolfa si nesmím nechat ujít.
  • Nadpis: K hraní Wolfenstein: The Old Blood je třeba výkonnější PC než v případě New Order
    Článok: Samotné hardwarové nároky se skoro neliší od těch k New Order, takže se dá čekat, že když vám běžela původní hra, The Old Blood na tom bude podobně.

    Som len ja hlúpy alebo to fakt čítam článok k inému nadpisu ?
    • Asharak
      To je k potrestání těch, kteří čtou jen nadpisy a články ne e. Ať si koupí zbytečně lepší PC. Nečtou, zaplatí *16* *1*
      • Cesi jsou urcite typ lidi, co kupujou lepsi a lepsi pc vzdycky kdyz vyjdou naroky nejake nove hry. Krasne to jde videt na mistnich amdbojs co kvuli par stovkam koupi cpu s polovicnim vykonem. *3*
        • mam pocit, ze ty mas len polovicu mozgu
          *13*
          • Urcite, mam pul mozku protoze sis koupil amd a musis si to sam pred sebou obhajovat. *1*
  • v poho, ked tak nad tym premyslam, aj na max ide o 500€ zostavu(bez nonitora)
    • Amd se jako pc vubec neda pocitat... a uz vubec ne herni
      • to nemeni nic na veci, ze za 520€ mam zostavu, ktorou budem Wolfa na full hrat
        na nie PC podla trolla :)
        • Jo a za 2 eura mas hromadu parku bez masa. A najis se z fanbojismu. Trolle. *5*
          • jako vegan ti můžu říct, že za ty dvě eura párků bez masa moc nedostaneš *9* . Obvykle čtyři nožky.
          • neviem, ja take nekupujem :)
            ja som chudobny a mam aj ine zaluby ako hranie na nie-pc
            nemozem si dovolit jedinecne genialne komponenty
            • Asharak
              Intel je lepší no, ale pokud striktně nejde o čistou hru pro procák, nebo je tak špatná že nevyužije víc než jedno-dvě jádra tak je ti těch 5% ukradených, fanboyi. Intel je pomalu předražený jakk nVidie, kde jsou časy kdy jsem koupil moji i5 2500K za 4,000,- *7*
            • lepsie ovladace gpu v com? nikdy som nemal problem s ovladacmi, nikdy som nemal problem s blikanim, s vypadkami, pady som zazil naposledy pred5? rokmi...multi gpu nepouzivam...tak v com su tie nvidia gpu drivery lepsie?
              ja svoje skriplene 8jadro (6jadier)ale vyuzivam bezne, hry su len bonus
              btw crysis 3 mi da moje skriplene 8 jadro rovnaky vykon ako i5 4x alebo i7 3x...za ten peniaz? by som bol hlupy kupit nieco drahsie :)

              je to pre mna najvyhovujuce cpu ake sa da kupit...nehovorim, taka 6jadrova i7 by bodla, ale nejbem bankarovu dceru..ty hej?
            • To jsou fakta, za stejny prachy 2x vetsi vykon u cpu a mnohem lepsi ovladace u gpu je win-win situace. Jen blazen by volil horsi variantu.
            • :D :D
              fiha, to uz je ina viralna reklama Intelu + nVidie
            • Jsi hlavne hloupy, proto kupujes amd.
      • tvoja vec
  • Na tohle se šíleně těšim! žádný zaplivaný DLC ale starej good old time dattadisk, co za ty peníze bude stát, neskutečně se těším, tenhle wolf se povedl pomalu víc než ten z devadesátých let *15*
  • Tak tohle na max už nerozjedu, jedině, že by to bylo dobře optimalizované a "lhali" by, neboli "přidali" do max požadavků :D

    Anyways, nehorázně se těším :D
  • i7 ? opravdu to umi vyuzit HT ?
    • Co se týče procesorů mám pocit že někdo z vydavatelství otevře katalog od Intelu a AMD na něco ukáže prstem a to se pak objeví v požadavcích. Když pak čtu ohlasy hráčů komentující na čem všem jim to v poho běží tak se nestačím divit. *6*
      • "v poho bezi" je hodne individualni. Takove tvrzeni vetsinou znamena 20fps na 1366x768 a low detaily, coz je hodne daleko od "v poho".
        • Asharak
          Metro mě šlo v pohodě na 35fps na low sestavě. 1650x* na dobre detaily jen s občasnými dropy. U Wolfa jsem zezačátku taky nebrečel se sith GK (GTX460 768VRAM) na Med-High v 40-50fps, když ostatní měli 20fps s top high endem *7*

          individuální záležitost je spíš neschopnost vyhledat problém, aktualizovat ovladač nebo vynutit jisté věci přímo přes grafiku, nastavit hru jinak než max a low a podávat info jak špatně nebo dobře mě to jede, když mi táta koupil to největší dělo co sehnal ve své době, a s 8GB Grafikou!!!
    • Aplikace nemusi "umet vyuzit HT". Musi umet vyuzit 4-8 jader. (v pridape 4c 8t i7)
      • narazim na ,,rozdil,, mezi i5 a i7
        • Vsichni strasi s procesorem - to uz je dneska trend *1*
          Urcite tam bude FPS mirne vyssi u i7, ale ZDALEKA to nebude nutnost u doporucene sestavy, ledaze by se "vykakali" na optimalizaci (jakozto to dela vetsina vyvojaru).
          Mam lehce nataktovane postarsi i5 (3 roky stare i5 3570k) a zatim to staci na vsechny hry na trhu (s rezervou).
  • wolf new order ted hraju je to pecka jen kdyby mi tam furt nedoskakovali textury kdyz se moc rychle otočim a že se musim hodne rychle otačet jelikož to hraju na obtižnosti Uber :)
    • Každá hra běžící na idTech 5 engine má tento problém (RAGE, wolfenstein new order, The Evil Within - ano, i tam se to semtam objeví).
      Já hlavně doufám, že tento problém idTech 6 mít nebude :D (ani mít nesmí, iD si určitě dá záležet, pokud na něm má jet DOOM) :D
      • Otazne je ci este vobec nejaky iD Tech 6 bude, kedze Carmack a aj velka cast prave engine developerov z iD Softu odisla do Oculusu. Tak isto naklady na vyvoj Rage/iD Tech5 boli neumerne vysoke, takze Bethesda sa bude snazit zdimat to co to da aby usetrila. Ja by som to odhadoval tak este na 2-3 hry (Doom4 a mozno dalsie dve) na iD Tech 5 a potom bud nieco zakupia alebo vyvynu nieco uplne nove co uz nebude mat moc spolocne s iDTech enginmy.
        • idTech 6, pokud se něco nepose*e bude :)
          http://en.wikipedia.org/wiki/Id_Tech_6
        • Asharak
          DOOM vyjde na iD 6
    • Asharak
      Snížit textury nepomůže? U mě to fungovalo, mám pocit alespoň že jo :D
  • Wilhelm scream na konci mě potěšil *15* .
  • Jack1947
    Požadavky ok až na těch 38gb... ale tak je to Wolf no tam se to odpustí. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit