Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako fanoušek série se mi nelíbí, co jsem zde viděl. V Silent Assassin je pekelně těžký dostat se k někomu zezadu a uškrit strunou, nožem jednodušší....ale že tady bleskurichle 47 dosprintuje k nebožákovi, kterej se ani neotčí a zlomí mu vaz....to je fakt hnus a výsměch sérii. Je mi nablití, jak se dneska dělaj hry. Takovejhle nebyl ani Splinter Cell, ba ani Metal Gear Solid.

    Vypadá to, jako by se inspirovali filmem a podle něj udělali hru.
    • uz s toho zrobili akcnu hru a nie stealh profesionalnu hru :(
    • Pan_Klobouk
      "že tady bleskurichle 47 dosprintuje k nebožákovi, kterej se ani neotčí a zlomí mu vaz....to je fakt hnus a výsměch sérii." - a to si jeste rikam, ze tohle je ta STEALTH poloha hry, vyvojari se tam kasaji, ze lze hrat i RAMBO stylem.
      Presne, proti tomuhle je i Splinter Cell uplnej Agent 47, IO Interactive vazne nepotesili. No hlavne ze akce byla skvela a vsichni se bavili. Bodejt ne, dostali najist a napit. ;)
    • neměl bych psát, když jsem nalitej, "rychle"
  • Na další příběh agenta 47 se hrozně těším.Vždy mě tahle hra bavila.Samozřejmě ne všechny díly jsou perfektní a bez chyby,ale to málokterá hra.Tenhle vypadá zatím nadějně.Sice ve většině trailerech a videích vidíme dá se říct dost akce a zvláštních vymožeností (viz. Instinkt).Ale určitě to bude na člověku zda to bude hrát stylem stealth zabiják či Rambo.Vývojáři říkají,že na nejtěžší obtížnost bude hra celkem obtížná což jsem jenom rád.

    Pro trol.internetovy: I v tomhle videu je vidět,že je 47 převlečený za kněze :-) takže tady bude určitě možnost se převléknout.A z videa v knihovně byl převlek policisty.
  • Další skvělá značka jde k čertu :(
  • God-of-War
    Raději bych novej díl Freedom Fighters... *9*
  • Trol.internetovy
    Vidim spravne, nebo opravdu na zadnem z doposud vydanych gameplay videi o Hitman : Absolution jsme nevideli 47 v převleku, ale jenom pližení jako Sam Fisher a střílení jako Rambo? *8*
    • Ale viděli.
  • Jazz
    "...z předváděčky Hitman Absolution pro vyrané novináře..." nemělo by tam být vysrané ?
    • skôr bars po slovensku ...vyorané

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit