Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Refferral kód pro nové citizeny. Nějaký kredit do začátku STAR-4FB4-N5RG
  • Pokiaľ sa chcete do hry zaregistrovať a naviac získať 5000 herných kreditov pomocou systému odmien, použite link https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-YHTC-CDW6
  • SC biggest fail in gaming history. *15*
  • Bue SC navazovat příběhově na Wing Commander? Popřípadě neznáte nějaké české stránky o příběhu Wing Commandera? V době kdy jsem to hrál jsem neuměl moc anglicky... *1* *1* *1*
    Děkuji
    • Děkuji za odpověď.
    • Příběhy se dozvíš na Wiki (celou serii). Brzy se objeví český Lets Play na YT *3*
    • alien5
      CS nebude navazovat na wing commandera. Ceske stranky o WC neznam ale skus neco nekde bude :) Ja se v te dobe ucil anglicky takze jsem neco prelouskal. Jo 4 a 6 CD a 486 DLC to byla doba :)
  • teším se až jak budu duchodce to vyjde a ja to budu hrát s vnoučaty. sice ta grafika už bude v tu dobu zastarala ale což. btw tahle správa je mesíc stara minimálne
    • alien5
      No pokud to nevis tak SC se bude neustale vylepsovat (jako ted) takze to nehrozi :)
      • To vizejo ... a zadarmo ...
    • Pořád to bude vypadat líp, než konzole v tý době, které degradují na 20fps, FOV 20 a QTE 3.0...
  • jsem zklamaný. Vývojáři nasbírali už tolik milionů od fanoušků a přesto pak chcou tak velké prachy za finální produkt?!
    Za tu MMO část to pochopím, protože servery přece něco stojí.

    Ale proč má "kampaň" stát 1500kč ?? A to budou celkem 3 epizody, takže 3x 1500kč !!!
    Z vývojářů se vyklubali pěkné sfině
    • alien5
      Jo kdo koupil ve KS kampani ma vse ALL in one. Kdyz o tom vis prd tak neplacej blbosti.
    • mas to o 15$ drazsi nez ti, kteri vyvoj podporili uz na zacatku, kdy do toho sli s rizikem, ze se jim ta hra treba vubec nebude ve finale libit...navic pokud bys nechtel MMO cast a poridil si jen ,,single,, tak te to bude stat prakticky stejne

      a co se tyka ,,epizod,, tak se vzdy bude jednat o samostatnou hru...stejne jako napr. mass effect 1-3 ..taky kazda stala litr.
    • walltar
      Určitě bych neřekl, že chcou nějak extra velké peníze... 60$ je normální cena za full price titul. A SQ-42 určitě má featury, které mají i jiné full price tituly, není to budgetovka, takže není důvod aby to stálo jako budgetovka.

      Jinak ty peníze z prodeje SQ-42 taky budou podporovat MMO část, protože peníze z prodeje jsou za chvíli pryč. A servery nejsou až takový problém. Víc peněz je bude stát tým, který bude MMO část provozovat a bude do ní sypat content aby to lidi za měsíc nepřestali hrát.

      A od koho mají peníze je celkem jedno... To že si někdo koupí hru dřív neznamená, že by po vydání měla být levnější pro ty co si počkali. Spíš je to naopak. Ti co přispěli brzo dostali za 30$ SC + SQ-42 ep1 a SQ-42 ep2. Dál už se to potom zdražovalo, jak bylo řečeno hned na začátku kampaně.
      • Normalne musi vyvojar podstoupit riziko, ze do toho naleje $$$ a prodela. Takze soucasti ceny je i tohle riziko, ktery musi zacalovat trebas dalsi 2-3 propadaky. Takze (jako vzdy) zcela zvanis z cesty.
      • Ano je to cena za normalny titul, ale normalne tituly maju online aj single obsiahnute v jednej hre, Roberts a spol. su nenazrany, demon zisku ma dalsie body.
        • walltar
          Kolik her má 40-50 hodin SP hru a MMO obsáhnuto v jedné hře? Já abych pravdu řekl, tak neznám moc MMO, které by ti dali ještě open world SP hru.

          Jo některé hry mají SP a MP část, většinou pár hodin SP + Normální lobby based MP. A některé MMO mají SP questy, které fungují jako příběhová linka. Ale nikdy to prostě není dost obsahu na dvě plnohodnotné hry.

          Je to trochu jako by si říkal, že lidi co dělají Elder Scrolls jsou nenažraní protože si ke koupi Elder Scrolls online nedostal taky Skyrim zadarmo.
        • Houbeles, to ze hra bude ve finale draha, bylo znamo jiz od Kickstarteru, zrovna jako bylo znamo postupne zdrazovani. Pro hru, ktera je financovana ciste komunitou a zcela zavisla na jeji podpore je to velice vhodnej pristup, protoze prave motivace k podpore je to, co hre umoznilo vubec vzniknout.
          • Jo, dobrej zpusob jako privist vyvoj ke krachu, protoze ti co to chteli uz to maji, ti co cekaji az to bude rozhodne vic platit nebudou. Jinak to(opet) jednoznacne rika, ze ty prachy na dokonceni nestacej.
        • Blue.Shark
          Zlevnili single player hru, aby člověk, který nechce hrát MMO, neplatil peníze navíc. Jsou nenažraní, Amen.
          • až na to že o single nikdo nestojí, od začátku to bylo prezentováno jako MMO. nemají nic tak chteji vydat alespon nejakou kampaň
            • Blue.Shark
              Tak ještě jednou, bobe. Star Citizen měl od počátku ohlášenou Single Player část. Já jsem Single Player hráč. Já a Star Citizen se budeme kamarádit. Lépe už to vysvětlit neumím *3*

              Ale když nad tím tak přemýšlím, Star Citizen bude asi první MMO, do kterého půjdu.
            • když si vyhradne singleplayer proč lezeš do mmo?
            • Blue.Shark
              Jak říká Walltar. A já jsem třeba výhradně Single Player hráč. Jsem díra v tvojí teorii.
            • Jestli o to tak stojis, tak jsi mel nekolik let moznost si to poridit levneji. Beztak i ted budou nejake slevove akce urcite. Jedna zrovna nedavno skoncila.
            • walltar
              Nemáš pravdu... Původní kampaň byla hlavně pro SP verzi hry a MMO část byla prakticky stretch goal. MMO část je možná to hlavní, i tehdy plánovali vydat SP část první a pomocí prodejů financovat MMO část, ale nikdy to neprezentovali jen jako MMO. Potom dostali mnohem víc peněz, než čekali, tak ten plán mohli změnit, a mohli začít pracovat na obou zároveň. SQ-42 je tam každopádně už od začátku.

              A to že o SQ-42 nikdo nestojí bych taky neřekl... Hromada lidí co znám vzpomíná na Wing Commander a chtějí podobnou hru. Asi jich nebude tolik, jako těch co chtějí hrát MMO, ale určitě bych neřekl, že to není nikdo.
  • Nj, $$$ dochazeji co? lol ...
    • Blue.Shark
      Ale jistě, přesně jako 682 předchozích případech, kdy jsi to nezapomněl napsat. Těším se na brzké shledání u další zprávy o Star Citizen *15*
      • Ja se taky tesim, az sem budu konecne moc napsat "ja to rikal" a budu se u toho valet smichem po zemi.
        • A já se těším, až ti spadne huba na zem a nebudeš mít slov :D
  • Tak treba podojit viac no, sto mega nestaci.
    • Johnny
      ty seš čůůůrák xD
  • Lukyz
    Tak to se těch 600,- kolik jsme za to tenkrát tuším dal celkem vyplatilo *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit