zavřít
...

Kanadská survival detektivka Kona vychází 17. března

Z deště pod okap, z bláta do louže… Soukromý detektiv Carl Faubert by k těmhle tradičním frázím klidně mohl přidat pár vlastních. Třeba „z bouračky do šílené sněhové bouře.“ Nebo „Z šílené sněhové bouře do doupěte děsivých indiánských bohů.“ Sice to možná nemá tu správnou údernost, ale lépe byste situaci...
 • turbo (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Zklamání. Vystoupení z early accessu uměle urychlili tím, že z toho udělali "aktovku" :(. Upřímně to je přesně to, co mi zkazilo zážítek třebas u jinak excelentní Route Zero. Čekat dalších 5 let, než bude hra hotová celá, to už mě na tohle dávno nejspíš přejde chuť. Škoda, vypadalo to slibně, protože The Long Dark je už bez stále nehotového příběhu taky kapku nuda (byť je to dpole všech ohlasů asi nejopečovávanější early access hra vůbec).
  21.2.2017

  reagovat

 • troglodyt tiscali.cz
  4 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Ale tak jako nevypadá to úplně zle... možná to pokoštuju *1*
  20.2.2017

  reagovat

 • Krescz tiscali.cz
  6 souhlasí, 1 nesouhlasí
  4 až 8 hodin v závislosti na herním stylu tzn. 3 hodiny s tím, že tam najdu i to co tam není :D
  20.2.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.123.20.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.