Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lore WoW = obrovska bezedna zumpa. Po pandach do hry nasadi tamgociho a pokemony a bude vymalovano.
    • Ty tam budou taky - souboje petů :-) World of Asia se z toho stane...
  • XorxoxTalarius
    Na hlavni page je prewowkareno ... stejne tak bych nesnesl kdyby rozpytvavali co druhej den treba BF3 (napriklad pul roku po te co je venku) ...
    Nemusite psat o necem za kazdou cenu :) Kde nic neni, ani smrt nebere ...
    • Jeden članek je asi opravdu moc... chceš honem nějaky update ohledně deus ex? Mimochodem většina lidí třeba članky co je nezajimaji nečtou, natož je komentovat.
      • XorxoxTalarius
        Dobre ... dal jsem si tu praci a jen za posledni tyden jsem nasel pet clanku ktere se tykaji WoW ... jestli porad nevidis o cem mluvim, tak nema dale cenu rozvadet tuhle debatu :)
        • Prvně, mluviš o hlavni strance takže tvuj argument je irelevantni.
          Zadruhe, byl Blizzcon, tudiž se dalo očekavat naval článků o Warcraft, Starcraft i Diablo.

          Zatřeti, existuje tu nějaky search a řazení podle času, takže vyhledat kolik tu bylo článků za poslední týden o WoW je otazka dvou kliknutí, nic složiteho. Jinak članek o Blizzardu nebo jinych jejich hrach neznamena WoW, stejně jako update wallpaperu kde je nahodou obrazek pandy z noveho datadisku neznamena članek o WoW.
  • spoluprace s fanstrankou je fajn ale nas ctenare to otravuje kdyz je tady kazdou chvili neco nepodstatneho z wowka.
    • Trol.diskuzni
      Pro "zlepšení" nálady tady budou co nevidět pravidelné aktuality z CODZONE *5*
  • Zase wowko to už v téhle zemi vládne uplně retardie že největší herní trapas je tu co týden .... omg zastřelte wowkaře *1* *1* *16*
    • Chudáček zabanovaly ho na Freečku tak musí trollovat diskuze
  • To je vskutku zajímavé, co každá diskuze o wow vyskytne se tu SWTOR. Také se tam přesunu z wow mě už ty Datadisky přijdou stejné jen se tam něco jiného zabijí atd. Hold 6 let je 6 let je čas na změnu. *3*
    • "jen se tam neco jineho zabiji", a co prosimte cekas od sw? dyt je to to same v bledemodrem jen z jineho prostredi. jediny rozdil je, ze je tam jasna hlavni dejova linie
  • Tady krásně zařádil nějakej wowkař. ;)
  • Trol.diskuzni
    Můžete mě někdo informovat, jak to teda vlastně bude s tou CODZONE stránkou, co tady má mít též pravidelné promo (jakožto další člen Game Fanatics)? Žádný článek jsem o nich dosud neviděl, abych si u něj mohl trochu zchladit žáhu po tom mistrovském výkonu, co předvedl Black Ops...

    Nebo je už snad stačili zase vykopnout? *8*
    • Trol.diskuzni
      *UPDATE* z CODZONE: "Bude členem, zatím se dodělávají poslední maličkosti."

      Těžko říct, nakolik je zdejší chat relevantní, ale tak aspoň nějaké info...
    • Trol.diskuzni
      Ach jo, asi budu muset poslat dotaz do podcastu, jak to tak vypadá... Už se na to ptám podruhé během nějaké doby a nikdo mi není schopný odpovědět. *13*
      • adahn
        Taky ses ptal před hodinou a půl... redakce má asi lepší věci na práci, než celý den procházet diskuze.
        • Trol.diskuzni
          No já myslel právě, že by mi odpověděl někdo z lidu, kdo třeba má lepší informace, rozumíš... *4*
          • adahn
            Lepší než redakce, to hodně štěstí *4* Ale vážně, největší jistotu odpovědi asi budeš mít, když pošleš dotaz do podcastu.
            • Trol.diskuzni
              Tak třeba nějaký zástupce z codzone by se mohl ozvat teoreticky... No, já do podcastu ještě nikdy nepsal a jelikož mají asi hodně práce se vším, nechci jim přidělávat další svým v podstatě nepodstatným dotazem :-)) Ale ještě se zkusím někdy zeptat a když mi ani napotřetí nikdo neodpoví, tak to možná pak zkusím.
  • WoW je kravina, kazdej normalni a inteligentni clovek ted hraje Battlefield 3 *5*
    • Zatr, nemám kompl na to, abych mohl být normální a inteligentní. :(
    • Vzhledem k tomu že se jedna o naprosto jiny žanr tak asi ne.
    • Paulcz
      je hezké být nenormální *14*
  • jindra.veliky
    fuuuuj wowko *6*
    • fuuuuuuck wowko
    • SirArag
      Hehe. To je poprvé co vidím, že máš víc plusů než mínusů :D
      • Trol.diskuzni
        A zrovna u WOWka - jak symbolické... *5* Aneb velkolepá hra dělá velkolepé činy! *3*
    • Že by z té své papule vypotil něco kloudného? konečně?
    • Moje rec *5*
  • WOW = zničená záda, zničené oči, zničený sociální život, závislost, pomatené hodnoty, ale to se týká více her..
    • 100% pravda, ale bude mit hodne minusu protoze kazda zavislost se projevuje hlavne tim ze zavislak si nepripousti svou (avsak pro jeho okoli naprosto jasnou) zavislost!!!
      • alebo lepsie povedané.. ty rozhodnes, kto je zid
    • wow *1*
    • předpokládám, že ty tedy nehraješ vůbec žádné hry, proč sem teda lezeš? :D
    • Tvůj případ? Za to si můžeš sám, že jsi de bi l a neumíš si pohlídat život.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit