Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja chci remake budokanu a renegade
    • Odulin
      Tak to bych si taky nechal líbit:)
    • janchor
      +1 za Budokan!
  • kterej blbec by za tohle dal prachy to nevim, ale vim kterej blbec doporuci jinym za to prachy dat, to snad nemuze ani nikdo myslet vazne ze by to nekdo koupil lol :))
    • Na steame to bolo nedávno za 5eur. Uvažoval som o tom, ale niekde som zapatrošil gamepad a neviem ho nájsť. Na klávesnici to rozhodne hrať nebudem.
  • Malleth
    Dostal sem se k poslednímu bossovi. U něj se mi objevil luxusní bug. První strážnej se na mě tak rozeběhnul, že mě minul a kamera jela s nim. Takže sem se zaujetím sledoval jeho pouť ven z hradu zatímco do mě bušil někdo další. Po restartu sem samozřejmě musel hru jet celou od začátku. Ale má to hezkou grafiku.
  • Mno já jen přihodím link na "originál".
    http://nintendo8.com/game/49/kerateka/
  • Karateka byla první hra, která mě posadila na zadek.
    • Já při hraní radši sedím už od začátku.
  • BoB.2
    Přišlo mě to pořád dokola to samé u mě 4/10 :-(
    • Sice teď dostanu mínusek jak něco,ale většina her je pořád to samé dokola zabalené do jinačího kabátku-např.skyrim-vždy musíte všechny vybít/sebrat věc
    • c-z06
      Teeeda, nechci být rýpal, ale nejsou takové právě mlátičky? *1*
    • Že tys tomu nerozmuměl?
    • Trisska
      Jaké hry máš rád?
      • BoB.2
        Prakticky všechny, hlavně RPG s dobrým příběhem a co je o mě známo hlavně v češtině ,ale včera třeba vyšla čeština na Borderlands 2 takže hraju znova tuhle hru.-)
        • Trisska
          Jo, tak to jsem na tom dost podobně! Na Borderlands 2 se též moc těším, ale koupím si to až bude v balení se všemi přídavky a za nízkou cenu... Nemám peněz nazbyt! *15*
  • Pro me hra ucel splnila muj verdikt 7/10 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit