Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zayl
    Kdyby radši konečně vyřešili ten stupidní coin. Jeho samotná prezence ve hře mě štve, ale to, že se počítá jako karta pro Questing Adventurera a spell pro Mana wyrma atd je prostě retardované.

    Zvýšení ceny MC je špatný krok. Měli spíš podmínit jeho použití jako to je u removalů v podobě shadow wordů.

    A myslím, že máte v článku chybu. Flame imp totiž dává damage Warlockovi, aby se vybalancovala jeho nízká cena a dobré staty. Čili nerf.
    • S předěláním coinu souhlasím je to uplně zbytečná věc ale zase na druhou stranu zdražení MC je fajn.Když se chceš bránit tauntem 6/6 a on ti tam hodí MC a ještě uděla nějakou malou mrchu tak to hodně ovlivní hru než aby se rozhodl mezi vyvoláním silnější karty nebo si udělat lepší pozici se získaním karty od protihrace.
  • starving buzzard nechápu nerf, jako kdyby byl nějak OP ... mind control schvaluju ale i tak je priest prostě OP
    • Jako já zase celkem chápu toho starving buzzarda protože prostě fakt když ti příjdou dobře beasti tak to pak nemáš hunter deck ale doslova "vylýzanej" deck a několikrát se mi to povedlo zahrát i tak že sem z levnejch beastů a SB vyplnil stůl kterej se i navzájem buffoval a když má soupeř proti tobě jen jednu kartu tak máš pak karetní výhodu jak deb*l a ano priest je OP pořád a asi ještě dlouho bude *16*
    • proto nehraju hry od Blivajzzu, neumi udelat balanc
    • všetky karty ktore majú efekt na potiahnutie dalšej karty su dosť OP ked niekto vie ako si ich ochraniť, podobný nerf by potreboval aj cleric u priesta. Karta za 1 manu a 3 hp je dosť otravna
    • jj proti priestum me to nebavi, ale magy docela davam pokud nedostane 2x fireball + pyroblast
      • Tak mag dokaze bejt strasna svina zejo, kdyz mu to dobre prijde, nebo kdyz ma na stole malygose a nemas mu ho cim sestrelit =))
  • Tak to mě těší... zrovna dneska mi přišel klíč do bety *1*
  • A co karta charge? už opravily to že dá/nedá charge kartě která už hrála a jestli to tak má "nefungovat" tak tedy, že nejde použít na kartu kterou "nenabije"?
    • Shania
      Charge = zteč

      umožní minionovi utok ve stejnem tahu, kdy je vylozen na hrací plochu.
      Neznamená to dvojitý útok jako windfury a je bezcený pro miniona, ktery je druhým tahem na ploše (pokud se nejedná o vyjimečné okolnosti)
    • charge karte ktera uz hrala? neni to zbytecny? pokud uz si s kartou hral, tak nepotrebuje charge, ne =)?
      • no prave kdyz ji to charge podruhe neda tak by to nemelo jit aplikovat, jinak proc by nemohla dostat charge znovu? *3*
        • Tak charge je utok v kole, kdy kartu vyneses, jak chces dvakrat vynaset kartu (pokud si ji nehodis zpatky do ruky pres brewmastera napriklad) =)?
          • charge znamená nabitá a proč bys nemoh mít 2x za kolo nabito? Windfury taky utoci 2x dokonce v každém kole. Je to matoucí stačilo by aby nešla použít na karty které "nenabije"
            • Krom toho, ackoliv davat charge karte dvakrat smysl nema, moznost pouziti "negativnich" efektu na svy vlastni karty otevira obrovskou hromadu moznosti, a to je jenom dobre.

              Napriklad situaci, kdy se vyplati dat silence vlastnimu minionovi, se naskyta opravdu dost, a obcas dokazou i rozhodnout zapas.
            • Shania
              tom: dava, stejne jako si muzes firebalem odpalit vlastni zadek, tak muzes spatne pouzit schopnost karty, navic pokud ma tuhle schopnost minion, tak ho muzes chtit vylozit, aniz by jsi mel na koho tu schopnost pouzit. A zrovna nerefit se s charge je dost tezky, kdyz ma minion nad hlavou zzz.
            • dobře nedává ti to smysl, tak NEMÁ jít použít na kartu co už hrála!!! A windfury by to nebylo to je boost na porad charge plati jen 1x
            • Ale charge dvakrat proste nedava smysl na jednom a tom samym minionovi, jakej by to melo ucinek? Ze bys zautocil podruhy? To uz by bylo windfury, koncept charge nedava uplne prostor tomu aby to karta vubec mohla mit dvakrat...

              A charge opravdu, ale opravdu neznamena "nabita", charge znamena "vrhnout se prudce do utoku", to charge jako "nabijet neco" je jiny slovo =D
  • Update vcelku zajmavy, starving buzzard nerf rekl bych ponekud zbytecny - a to huntera ani nehraju =).
    • Ja huntra hraju a ten nerf nechapu vubec. proti magovy nepouzitelnej tedka :X
  • Kdy si muzu skusit betu?
    • Keď bude open beta. Tento rok to ale zrejme už nebude, takže snáď v januári.
    • chce to nainstalovat si nového klienta viz návod jak se dostat do bety zde: www.hearthstone.name
      • A musím tú hru od blizzardu aj aktívne hrávať? Napr. mám WoW ale už to nehrávam, neplatím poplatky
        • Mi pozvánka přišla bez toho, aniž bych vlastnil / hrál jakoukoliv Blizzard hru, jenom jsem si vytvořil účet na battle.net a přihlásil jsem se jako dobrovolník na Hearthstone beta testing.
          • lzes! na uctu kde neni zadna koupena hra se NELZE prihlasit pro beta test!!!
            • Jenže HS je výjimka... můžeš mít 20 prázdných účtů a každý má šanci.
            • To není pravda. Nevím, kde jsi na tu informaci přišel a proč s tebou tolik lidí souhlasí, ale ani já nemám žádnou hru od Blizzardu a do HS beta testu jsem se normálně přihlásil a key mi poslali. Nejde se přihlásit pouze do beta testingu WoWu, SC, a Diabla - HS a Heroes of the Storm jde zaškrnout, aniž bys vlastnil jakoukoli hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit