Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Funguje aj na Sony Xperia Z Ultra. Laguje to najma v menu ale hra je plynula
  • můj iphone 6 plus čeka *1* ale kdyby tomu iphonu dali těch 6 palcu tak by se s pravdepodobností 100 procent zlomil *1* *1*
  • hraju to na lízátku na mobilu, stačí trochu upravit apk na na Nexusu 4 to šlape jako hodinky,
  • Na Sony Xperia Tablet Z to jede docela v pohode. Prvni nacteni je pomalejsi, ale pak uz to frci vicemene jako na PC. *5*
  • Tak trochu mě zklamalo, že moje S4 není prý stavěna na tuto hru tak bohužel:)
  • Ronox
    Bylo na čase, ale radši to budu dál hrát na iPadu, protože ačkoliv je to stará dvojka, tak to tam šlape líp jak na Xperii Z .. daň za roztříštěnost no.
  • Ja sem to rano skousel mam Lenovo yoga 2 a celkem v pohode neprislo mi to neak az tak hrozne. Jen si rikam, ze mohli udelat neake nastaveni napr. Ze zrušit efekty, nebo neco.. aby to jelo lip.At si nekdo vybere jak chce nastaveni. Jako ja se nestěžuji , jsem rad, ze to vubec vyjelo na android :) muzu u toho sedet u telky :
  • Pilgrim66
    No ja furt cekam na smartphone release. Idealni hra do tramvaje atd.
    • http://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/2pj2q6/much_simpler_way_to_install_hs_on_your_android/

      na 5' displeji s 1.2ghz 4quad procesorem se to da hrat docela plynule, ale s mensim displejem to je dost o prsty. jedina nevyhoda je ze to sezere cca 800mb vnitrniho uloziste a nejde to presunout na sd kartu

      jo a pokud jsi nikdy nehral hearthstone na tabletu tak po dokonceni jedny hry dostanes classic booster zdarma
      • Pilgrim66
        Diky moc. Mam Huawei Honor 6 s 5' tak uvidim jak to pobezi
  • Zrovna to zkouším a čekal jsem teda lepší optimalizaci. Sice mám postarší verzi Nexus 7 (2012), ale dle youtube videí to ani na 2013 verzi neběhá úplně plynule. Respektive to na obou běhá stejně a to mají Nexus 7 (2013) otestovaný a uvedený jako vhodný tablet.

    https://us.battle.net/support/en/article/hearthstone-system-requirements

    Jak to šlape vám a na čem?
    • Me to jede na Nexus 5 v pohode.
    • Stejný problém na Nexus 7(2012) ale já to spíš přisuzuji tomu Android 5.0 od té doby, je celý tablet zasekaný.
      • Pouzivam andriod 4.4., 5 jsem jeste nedostal takze to neni lizatkem.
    • Mám Nexus 7 (2012) a dost se to seká, na to že to je pitomá karetní hra. Chápu, že tento tablet už má svá léta za sebou, ale když se podívám na optimalizaci WoT na tabletu a tohoto, tak nechápu proč 2D hra je na tom hůře než 3D hra. *13*
      • Ja som sa tiež obával. Nemám najnovší tablet, mám Acer Iconia Tab A1-810. Pri spustený mi vypisuje, že nespĺňam požiadavky na hru a ani grafická karta vraj nepatrí medzi podporované. Hru mi spustí a na moje prekvapenie ide plynulo. Trocha dlhšie sa spúšťa hra a po odohraní zápasu chvíľu trvá kým sa dostanem späť do menu. Pri prvom spustení to trocha trhalo ale teraz som už odohral niekoľko hier a bez problémov. Dá sa to v pohode hrať a baví ma to viac ako na PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit