Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je hrozná kravina. Náhodně lítající kartičky a jejich šoupání po desce. Hráč může ovlivnit výsledek asi tak stejně, jako hráč co hází prachy do forbesu a a mačká tlačítka. Nebejt na tom postavičky z Warcraft homosvěta, pes by po tom neštěknul. Ale u fejsbůčkařů to možná zdařile nahradí Farmville a jiné World of tanks.
  • Čekal jsem, že v téhle verzi osekají herní desku (domečky atd.), aby bylo víc místa na karty a ty mohly být větší. Bohužel to vypadá, že je to skutečně 1:1 klon. Tož to jsem zvědav na verzi pro chytré telefony. Což o to, já stylus mám, ale jinak to asi bude peklo. :P
  • Spades
    Tak teď si najít někoho s iPadem, abych si zahrál a dostal balíček zdarma :D
  • Zahrajte si radši Coraabii, neni to tak až o štěstí.
    • To teď budeme pod každým článkem o Hearthstone číst tenhle komerční spam? *7*
  • Kr.Pa
    typičtí američané, první vydají vše na Israč***, protože to je upřednostnovaný americký produkt, vubec je nezajima, ze trh s androidem je sakra vetsi ...
    • Hodně hloupá reakce. Vyvíjet na iOS je mnohem jednoduší než na zařízení s Androidem, protože platforma není roztříštěná. Nehledě na to že na půlce Androidů by sis to ani nezahrál, vzhledem k tomu že ta hra je docela náročná.
    • ale hra vyšla pokud vím jen na tablet, trh s tablety ale ovlada ipad, iOS na tabletech ma stale přes 50% podíliu (ikdyž klesa na konci 2013 to bylo už jen 56%)

      android ma dominantu jen na mobilech ale kdby se braly jen zařízení ktera hru utahnou tak opet dominuje iOS...to ma okolo 60% higend trhu...android je vladce hlavne na lowendu a střední třída

      kdyz uz si nekdo kupuje top model tak je jasne ze veme apple
    • Shania
      pravdepodobne proto, ze adndroid ma prilis mnoho ruznych zarizeni narozdil od ios.
  • chybi R v nadpisu
    • deridon
      se oteplilo
      • E-e. Heath. Vřesoviště.
  • Hlavně že ve apple storu nepíšou že je to pro iPad 2 a vyšší, ale maj tam že je potřeba iOS 5.0 a muj iPad 1 ma 5.1.1
    • tyo iPad 1 dneska už asi moc nestíha to už je bude výkonem skoro jak android :-D mozna už je na čase aktualizovat covece
      • Tak mam telefon Samsung Galaxy S III a iPad mam dele než Samsung + teď so nemohu dovolit utracet za novej iPad :D a bohužel Heartstone bude na ten android tak za pul roku no :D
        • no, rekli ze ted delaj na iphone verzi a pak udelaj ke kenci roku nebo v 2015 i android verzi...ale pochybuju ze na SIII to rozjedes :-/
          • Co že? SIII je dosti vykonna.
            • no měl sem ji v ruce jen parktat a zkousel jen nake hry (RR3, dead triger, PVZ2) a vše se už celkem trhalo a hlavne grafika je oproti iOS docela ořezaná (mam iphone 5S)

              zrovna Heartstone prej zlobí i na novejších iOS a S3 co sem tak koukal je na tom výkone jako ipad 2, iphone 4 max...uvidime jak se poperou z optimalizací je pravda ze android ma plno konfigurací a budou muset hru hodne osekat aby jela i na slabších levejších zařízeních
  • Nevíte jestli se to plánuje i na android? Na pc bych to nehrál páč mám jiný věci na práci, ale v trmavaji proč ne.
    • jo slibujou to později tento rok.. co to znamená, ví bůh, ale doufám, že to třeba stihnout během léta nejpozději..
    • Overwatch
      Na Android to taky bude, ale asi ne hned příští týden. Časem.
  • Heathstone není RPG
    A miochdem to že půjde na mobilních platformách se vědělo prakticky od BETY.
    • Zayl
      No dyť ta novinka tě informuje že to už jde. Ne že to půjde.
  • Zayl
    Kartičkárna ...

    Občas je mi z češtiny fakt na blití.
    • Mně je na blití z tebe, ty degene...
      • Zayl
        Úplně si ranil mé city *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit